Подаруйте мені...

Discussion in 'Курилка' started by cer, Jan 8, 2010.

  1. Newrafal

    Newrafal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Привіт, а може в кого від якої мото техніки соталась пара задніх амортизаторів, то я б прийняв, або поміняв би на аг-2 чи гільзи мосіна,манліхера, маузера.
     
  2. Интересные лоты

    1. СПБЭ Самоприцеливающийся боевой элемент. лот 3. В идеальном состоянии. Не отстреливался. В макете бо...
      24000 грн.
    2. Чудова можливість підтримати Сили Оборони та водночас придбати практичний та функціональний бойовий...
      5650 грн.
    3. Гільзи від набоїв виробництва, США під американські автоматичні станкові гранатомети Mk19 Можливо по...
      200 грн.
    4. Немецкая граната DM 61. Макет. В отлично состоянии. В комплекте с макетом родного взрывателя. полн...
      3100 грн.
    5. Макет гранати РПГ, 3D друк. Стан та розміри дивитись на фото.
      330 грн.
  3. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Що таке аг-2?Є двійко задніх від косміча-412.
     
  4. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,460
    Location:
    Поділля
    подаруйте менi хтось бандану в зелених чи камуфляжних тонах або балаклаву з оскалом=)
     
  5. BIDAS

    BIDAS Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    163
    Location:
    Київ
    Приму в дар чи за :beer: в любому стані магазини від ак
     
  6. Newrafal

    Newrafal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Veter-59 Аг-2 це авіагранати Аг-2, тут на форумі теж продаються, а точніше в мене тльки корпуса від них.
     
  7. Klaus Winter

    Klaus Winter Stabsfeldwebel

    Messages:
    998
    Location:
    Бессарабия
    Камрад , а письмом не сможете послать ?

    С ув. Klaus .
     
  8. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,460
    Location:
    Поділля
    подаруйте будь ласка опасну бритву. дуже потрiбна товаришу. йому бер рiзницi сучасна чи нi. дякую
     
  9. Физрук)

    Физрук) Oberschütze

    Messages:
    77
    Location:
    Днепропетровск
    подарите Ак 47 макетик) любого состояния)
     
  10. knyz

    knyz Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    81
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    148
    Messages:
    3,026
    Location:
    Украина,центр
    Дарю!!!
     

    Images:

    AK-47-iz-bumagi.jpg
  11. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Можу.але нагадайте після виборів.Бо *пропадаю* на дільниці.
     
    Klaus Winter likes this.
  12. Patton

    Patton General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    118
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    211
    В якому стані потрібна бритва?
     
  13. сєрьога

    сєрьога Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    309
    Лоты
      на продаже:
    13
      проданные:
    573
    Messages:
    6,428
    Location:
    Місто Лева
    Є сама сталюка без ручки,55року,Москва, з-д Стиз, с малюнком якогось моста, можу віддати.
     
  14. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,460
    Location:
    Поділля
    я завтра спитаю в товариша i маякну вам в лс. ок?))))
     
    сєрьога likes this.
  15. Байконур

    Байконур Oberschütze

    Messages:
    105
    Location:
    ☆★☆ УкраинА
    Доброго всем , нуждаюсь в паре магазинов АКМ 7. 62 целых , подгоните за пиво
     
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes: а куди набої з нього полетять?
     
  17. Байконур

    Байконур Oberschütze

    Messages:
    105
    Location:
    ☆★☆ УкраинА
    минимум по мишени максимум по дичи
     
  18. Vasyl Wolf

    Vasyl Wolf Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    2,396
    Location:
    Львів Украина
    :smile_15:А есть в оригинале не пожатый? Я чесное слово склеял бы! ( ностальгия - когдато в школе такой е-----й дурачился). Извините за флуд.
     
  19. Schtorch

    Schtorch Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    253
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    508
    Messages:
    2,089
    Location:
    Захід
    Служу в ремонтній роті. Форма вбивається моментально. Багато техніки проходить через наші руки. Будем вдячні за уніформу будь-якої країни чи розкраски (бажано не Росія:smile_10:). Стан від -3 до +5 вітається. Розмір значення не має, так як "мазута" в нас є від малого до великого. Дякую
     
    Veter-59 and KVP like this.
  20. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Messages:
    5,201
    Location:
    Вінниця
    Потрібен прапор УПА може в кого є лишній і від державного теж не відмовлюся! З пов. Я!
     
  21. 0956261325

    0956261325 Stabsgefreiter

    Messages:
    684
    Location:
    Украина
    Приму в дар что то пневматическое в любом состоянии.
     
  22. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,460
    Location:
    Поділля
    був би просто несказано вдячний тому хто подарує мені ось такі окуляри.колір не важливий.
    Р.С свої десь посіяв)))
     

    Images:

    ochki-aviator-golybie-rf184_enl.jpg
  23. Klaus Winter

    Klaus Winter Stabsfeldwebel

    Messages:
    998
    Location:
    Бессарабия
    Приму в дар крышку от немецкой фляги .

    Буду очень благдарен !

    С Ув. Klaus .
     
  24. Patton

    Patton General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    118
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    211
    Для оформления коллекции нужен отрезок шинели СА где-то 50х50см. Если у кого-то завалялась старая шинель, то с благодарностью приму в дар или куплю за :beer:.
     
  25. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    27
    Messages:
    7,944
    Location:
    Слобода
    это канешно не по теме но нужен справочник технолога машиностроителя (стм) 2 тома. может у ково есть
     
  26. Vasyl Wolf

    Vasyl Wolf Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    2,396
    Location:
    Львів Украина
    актуально