Победа!!!!

Тема у розділі 'Вітання', створена користувачем nagan72, 9 тра 2021.

Статус теми:
Закрита.
  1. Витт

    Витт Oberst

    Повідомлення:
    3.591
    Адреса:
    Украина
    Я тихо помянул своих в кругу родных.
    На могилу неизвестного солдата цветы возложили. Возможно и на могилку прадеда Василия кто-то букетик положит.... Знать бы, где эта могилка?

    ........
     
    Oprishok, Леонтій, Reinhard T.E. Heydrich та 21 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 15 шт.)
      Klever Pepper KO Jet – ефективний струменевий перцевий балончик універсального розміру для самозахис...
      245 грн.
    2. Револьвер Флобера Weihrauch HW 4 6" (рукоять дерево)
      15000 грн.
    3. Стартовый пистолет retay p114 Настрел 3 патрона Причина продажи ,подарили этот,а хотел другой. Так ж...
      2000 грн.
    4. (в наявності 13 шт.)
      Ефективний струменевий перцевий балон невеликих розмірів для самозахисту від агресивних тварин. При...
      225 грн.
    5. Продам б/в револьвер Alfa 420. Також в комплекті йде плечова кобура з шкіри, шомпол для чищення, пас...
      7500 грн.
  3. LySS

    LySS Gefreiter

    Повідомлення:
    36
    Адреса:
    вільна Україна
    IMG_20210517_072024.jpg



    ..мені часто буває шкода, що не можна влаштувати для "дєди_ваєвателів" в яких сьогодні і завтра стається загострення "я помню - я горжусь", якусь примусову реконструкцію, аби вони на власній шкірі відчули ціну перемоги, якою так пишаються.

    Ну, аби примусово їм наказали прибути на збір. Не прибув - розстріл або грати. Аби в перший бій їх кинули у всьому цивільному. Без зброї, якщо не пощастить. На кулемети. А присягу аби вони прийняли і однострої отримали потім - якщо виживуть. Як кожен "чорносвиточник".

    Аби вони місяцями мерзли в шинелі "на риб'ячему хутрі" і харчувалися "капустою з водою, капустою без води і водою без капусти". Аби межею мрій стали черевики і тушенка з презренних США...

    Аби дізналися вони, що таке "підножний корм" і харчування по "бабциному атестату". Аби дізналися що мертвий ворог це в першу чергу ранець з н/з. Аби знали, що таке коли у щойнозбудовану тобою землянку вселяється полковник, викидаючи тебе на мороз, і - "Салдат! Ісполнять!"

    Альтернатива - будеш спокутувати провину у штрафбаті. Кров'ю.

    Аби дізналися, що таке знімати з мертвих валянки і гріти руки над їхніми ранами. Поки ще теплі.

    У 1944 р. середньостатистичний піхотний лейтенант на передовій жив кілька діб. Солдату вистачало кількох атак. Атак бувало в день до 10-15. Що таке штрафбат на цьому тлі, думаю уявити не важко.

    Я дуже хотів би побачити "дєдовоєватєлєй" на форсіруванні Дніпра пізньої осені на підручних засобах, аби потім на тому березі їх мокрих і закочонілих валив з усіх калібрів ворог - в масштабах Букрина, приблизно. Сотнями. Аби Київ взяти до урочистої дати.

    А особливо я хотів би подивитися на "дєдовоєвателя", якби він потрапив під руку його кумира маршала Жукова, і аби той порвав його документи, і наказав охороні його "ізбіть і обосцать".

    Я хотів би почути, як "дєдовоєватель" заволає: "Задля чого все це?!" Як це заради чого? Заради того, аби працювати на заводі без права звільнення. Аби - колгосп без документів і з жебрацькими трудоднями. Аби якщо "ляпнеш зайве" "компетентні органи начєку". Аби коли тебе в "органах" просто відгамселять, ти відчував би себе щасливим - бо на меридиані Ангари тішитися з дружиною ніхто не пустить. У всьому іншому - різниця незначна.

    Інших форматів пермоги СРСР не передбачав. Тільки - от таке. І це за умов, що "дєдиваєватєль" не був у полоні, бо тоді йому довелося б ще й доводити щожня, що не зрадник.

    Брехня? Ворожа пропаганд? Бу-га-га! Я нічогісіньки не вигадав. Все описане я взяв з мемуарів фронтовиків - колишніх солдат і офіцерів Червоної армії. Ще - з розповідей своїх рідних. Давно кажу, про Другу Світову війну треба говорити. Багато говорити. Треба розповідати те, що розповідали самі радянські солдати та наші батьки і дідусі.

    Шкода, що "дєдовоєватєлєй" не можна от так поганяти щось так півроку, аби потім привести їх на якийсь їхній же сходняк, і аби там вони розповіли все що вони думають про "я помню я горжусь". І аби їм якийсь Бужанський волав "Та ти фашист!"

    Я не маю жодних симпатій до нацизму - це бузувірська ідеологія і нелюдська система. Знищити нацизм було треба. Але от в чому проблема. Англійці, американці, французи, італійці тощо, від перемоги отримали безпеку, демократію, права, свободи і майбутнє в нинішньому ЄС. Народи, що опинилися під контролем СРСР отримали... ГУЛАГ замість Бухенвальда. НКВД замість Гестапо. Розстріл Єврейського антифашистського комітету, боротьбу з космополітизмом та Справу лікарів замість Голокосту. Колгоспи без паспортів замість... та ні, такого не було навіть у нацистів.

    Оце - справжня ціна перемоги по-радянськи. Про це треба говорити. Говорити, що кожен, хто в СРСР-переможці висловлював ідею Незалежності України - відправлявся за колючий дріт або в розстрільний підвал. Україна виникла тому, що СРСР-переможець здох. Це правда, і вона єдина.

    Треба говорити все це. Аби знати реальну ціну перемоги по-більшовицьки. Особливо - ціну для України.
     
    BART28, 968, Oprishok та 22 іншим подобається це.
Статус теми:
Закрита.