По ППШ

Dieses Thema im Forum "Реставрація знахідок" wurde erstellt von Sacha, 23. Jan. 2017.

  1. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    39
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    70
    Beiträge:
    1.113
    Добрий вечір. Підкажіть, можливо хто з таким стикався, як прикріпити защолку до кришки.
     

    Images:

    SAM_3143.JPG
  2. Интересные лоты

    1. Знак За піхотну атаку, в сріблі. Матеріал: цинк. Чудовий, коллекційний стан.
      3750 грн.
    2. Нагрудный знак "Пехотный Штурм", в серебре. ---------- "Infanteriesturmabzeichen in S...
      14400 грн.
    3. Предложу оригинальный знак из серии зимняя помощь армии, руна «зиг». Материал - стекло! Состояние хо...
      800 грн.
    4. вермахт
      800 грн.
    5. WHW значок - гірський єгерь.
      200 грн.
  3. Amadeus

    Amadeus Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.601
    Ort:
    Евразия
    В таком виде никак. Сначала нужно очистить от ржавчины, а потом припаять, а лучше приварить полуавтоматом.
     
  4. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    39
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    70
    Beiträge:
    1.113
    Очистити від ржавчини це зрозуміло. Я хотів взнати чи взагалі його туди можливо чимось причепити.
     
  5. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Beiträge:
    8.132
    Приветствую.Вам уже дали совет, добавлю ещё, можно точечной сваркой или же в отсутствии сварки , посадить на две небольших заклёпки. С ув.
     
    - Мисливець - und Sacha gefällt das.
  6. корней

    корней Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    44
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Beiträge:
    743
    Ort:
    Україна
    В мене саме тримається на двох заклепках.
     
    БЛК, - Мисливець - und Sacha gefällt das.
  7. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    39
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    70
    Beiträge:
    1.113
    [В мене саме тримається на двох заклепках.] - можна фото чи розкажіть як робили.
     
  8. корней

    корней Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    44
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Beiträge:
    743
    Ort:
    Україна
    Поставив фотік на зарядку.як зарядиться сфотографую.
     
  9. корней

    корней Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    44
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Beiträge:
    743
    Ort:
    Україна
    Нічого не робив,дісталась в такому виді.
     

    Images:

    IMG_4916.jpg
    IMG_4918.jpg
    IMG_4919.jpg
    IMG_4920.jpg
    IMG_4923.jpg
    Klemenz, Sacha und БЛК gefällt das.
  10. Барс-Дима

    Барс-Дима Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    21
    Сварка лучше
    ИМХО конечно личное.
    если дома её нет,у меня например таки нет,оглянитесь вокруг-везде куча СТО
    И не каждый сварщик знает что такое защёлка ППШа,если боитесь в этом плане.
     
    Искатель 3 und Amadeus gefällt das.