Доброго вечора! Підкажіть будь-ласка від яких ножен стакан, без дирок, і можливо хто компетентний по ціні, дякую.
нічого собі, чого чого , а такого точно не очікував у своїх місцях відрити, а в ціні гривень 100? Дякую за допомогу.