По новим місцям

Тема в разделе "Знахідки", создана пользователем урк, 5 авг 2016.

  1. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    6.080
    Адрес:
    Україна
    Як кажуть : не густо але і не пусто
    Срібло взяв ( кільце срібне) щоправда дивно що не клеймене , ножик теж потішив

    Можливо хтось підкаже по гудзику з мечами чий він ?
    І ще по цій мідній штучщі що воно таке
     

    Изображения:

    IMG_20160805_133109228_HDR.jpg
    IMG_20160805_133052251.jpg
    IMG_20160805_133045381.jpg
    IMG_20160805_132235820_HDR.jpg
    IMG_20160805_132228848_HDR.jpg
    IMG_20160805_132220247.jpg
    IMG_20160805_132220247.jpg
    IMG_20160805_132155060.jpg
    IMG_20160805_132144480.jpg
    IMG_20160805_132137920.jpg
    IMG_20160805_132124802.jpg
    Ned 8808, Oprishok, viking38 и 3 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. З болота.Вимив через щілину.коцнув лопатою.
      400 грн.
    2. Две комплектные м39 Коп Небольшие отверстия Видно на фото
      500 грн.
    3. Верхняя часть противотанковой мины. Лот 4. Запескоструена. Металл крепкий. Всё на фото. Для любых ц...
      800 грн.
    4. Содержимое изнято,резьба хорошая
      240 грн.
    5. Макеты двух минометных мин СССР 50 мм. Состояние по фото. Без взрывчатых веществ. Цена за 2 шт.
      300 грн.
  3. Назар ukr

    Назар ukr Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.568
    Адрес:
    Україна. Буковина
    Гудзик Чехословацький, мені по Другій світовій траплялись
     
    урк нравится это.
  4. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    6.080
    Адрес:
    Україна
    Тим часом пошук продовжую, нічого надзвичайного, але чергове срібло і вже не так прикро, жаль ламане. Щось схоже я вже десь бачив, та не можу пригадати.
     

    Изображения:

    IMG_20160812_195830510.jpg
    IMG_20160812_195842286.jpg
    IMG_20160812_195858345.jpg
  5. Хейль

    Хейль General-major

    Сообщения:
    6.310
    Адрес:
    Україна