Пляшки ПСВ

Discussion in 'Скільки коштує?' started by bad08, Jun 21, 2023.

  1. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    Про радянську гірчицю будете чайникам розказувати.
     
    Николай 1981, bad08 and A10A like this.
  2. Интересные лоты

    1. Британский стальной шлем- "тарелка" 1942г. Редкий предмет, в хорошем коллекционном состоян...
      5750 грн.
    2. Есть вот такая каска парашютиста. Когда-то досталась мне по случаю. Кто, где и когда нашёл - не знаю...
      33000 грн.
    3. Сш-39 "трьохклепка", піднята під Черкасами, не чищена. Розмір 2(між передом і задом 28.5 с...
      470 грн.
    4. Німецька каска
      3500 грн.
    5. оригинал
      900 грн.
  3. HellHound

    HellHound Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    343
    Location:
    На лоне природы
    Да мені чесно не дуже цікаво, скільки ви чим займаєтесь.
    В мене на дворі зранку бродять ті, хто склом вже років 40 займається. В них поради спитати ?
    Якщо ви вважаєте, що окопи ПСВ не ставали смітниками, куди зручно вивалити непотрібний мотлох, то я не знаю, яким склом ви займаєтесь. Може вікна ставите ???
    В часи ПСВ не було чорнильниць із подібними пластиковими кришками на різьбі (#4). Взагалі посуду з різьбою було вкрай мало, та й пластик розповсюдження мав ще дуже вузьке.
    Прозорі баночки від варення по типу тих, що з різьбою, зустрічаються в смітниках 30-40-х рр. Як в польських, так і радянських. Не варті жодної копійки. В інтернеті знаходяться під назвою «1930-50s jar»
    Але то таке.
    Оті горілчані пляшки, що ви, спираючись на свій величезний досвід, оцінили в сотні гривень, легко знаходяться на Віоліті. На щастя, там навіть етикетка 1932 року збереглась. Я не прошу 10, я не прошу 3, я прошу знайти хоч одну відмінність. Та ж сама форма, те саме голубе скло без маркування, те ж саме горло з ідентичним виступом.
    Щодо іншого, теж додаю фото для приблизного розуміння вартості. Там і такі ж баночки на різьбі, до речі.
    На останнє, я до землі схиляю голову перед вашим досвідом, і дуже сподіваюсь, що з таким баченням цін, ви продавали, а не покупали…
     

    Images:

    IMG_5768.jpeg
    IMG_5769.jpeg
    IMG_5772.png
    IMG_5770.png
    IMG_5771.png
  4. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    На чорнильниці не пластик а бакеліт.
    На рахунок гірчиці ссср, радянські виглядали інакше як ранні так і пізні
    Ваша банка на різьбі
    Ваші пляшки від польської горілки немають нічого спільного з пляшками автора теми, в розумінні - взагалі.
    Screenshot_20230622-182610.png Screenshot_20230622-182546.png Screenshot_20230622-182519.png
     
    Last edited: Jun 22, 2023
    bad08 and sergeyk2 like this.
  5. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    Горло ні разу не те.
    Ось ваша пляшка
    Screenshot_20230622-195955.png
    Ось автора теми
    Screenshot_20230622-200047.png
     
    sergeyk2 likes this.
  6. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    Ще раз про гірчицю. В автора теми банка від гасу. Вони були на різьбі, закривались жестяними кришками. Копав їх багато раз, у всіх кришки гнилі і розсипались при дотику. Банки були різного кольору. І білі, і зелені, і коричневі, дуже рідко сині.
     
    bad08, A10A and sergeyk2 like this.
  7. bad08

    bad08 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    62
    Messages:
    307
    Location:
    Полісся
    Усе скло знайдене на позиціях ПСВ, а саме:
    РІА, польський легіон, німецькі та австрійські частини.
    Я звісно допускаю, що можливо десь знайдеться щось радянське, але це мало ймовірно так як позиції далеко від населених пунктів.
    Тай взагалі тема про оцінку вартості скла, а не про експертні якості форумчанина Опришка.
    Пану Опришку велика дяка за оцінку, зорієнтував по цінам.
     
  8. bad08

    bad08 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    62
    Messages:
    307
    Location:
    Полісся
    Відео знайшов з копу з баночкою

     
    Oprishok likes this.