Пляшки ПСВ

Discussion in 'Скільки коштує?' started by bad08, Jun 21, 2023.

  1. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    Про радянську гірчицю будете чайникам розказувати.
     
    Николай 1981, bad08 and A10A like this.
  2. Интересные лоты

    1. З болота.шрифт мілкий, видно слабувато. Обговорення тут:- https://reibert.info/threads/stab-div-nach...
      1300 грн.
    2. Цинк.дві самопал ні заготовки алюміній, походу з якогось ящика, бо видно грунтовку червону.
      450 грн.
    3. Лоз капсула ркка оригінал, не репліка. Матеріал бакеліт, клейма всередині кришки. Вкладиш чистий, к...
      500 грн.
    4. Стан по фото
      300 грн.
    5. Знайдено у землі.Мито водою.Послуги банку за рахунок покупця.
      300 грн.
  3. HellHound

    HellHound Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    343
    Location:
    На лоне природы
    Да мені чесно не дуже цікаво, скільки ви чим займаєтесь.
    В мене на дворі зранку бродять ті, хто склом вже років 40 займається. В них поради спитати ?
    Якщо ви вважаєте, що окопи ПСВ не ставали смітниками, куди зручно вивалити непотрібний мотлох, то я не знаю, яким склом ви займаєтесь. Може вікна ставите ???
    В часи ПСВ не було чорнильниць із подібними пластиковими кришками на різьбі (#4). Взагалі посуду з різьбою було вкрай мало, та й пластик розповсюдження мав ще дуже вузьке.
    Прозорі баночки від варення по типу тих, що з різьбою, зустрічаються в смітниках 30-40-х рр. Як в польських, так і радянських. Не варті жодної копійки. В інтернеті знаходяться під назвою «1930-50s jar»
    Але то таке.
    Оті горілчані пляшки, що ви, спираючись на свій величезний досвід, оцінили в сотні гривень, легко знаходяться на Віоліті. На щастя, там навіть етикетка 1932 року збереглась. Я не прошу 10, я не прошу 3, я прошу знайти хоч одну відмінність. Та ж сама форма, те саме голубе скло без маркування, те ж саме горло з ідентичним виступом.
    Щодо іншого, теж додаю фото для приблизного розуміння вартості. Там і такі ж баночки на різьбі, до речі.
    На останнє, я до землі схиляю голову перед вашим досвідом, і дуже сподіваюсь, що з таким баченням цін, ви продавали, а не покупали…
     

    Images:

    IMG_5768.jpeg
    IMG_5769.jpeg
    IMG_5772.png
    IMG_5770.png
    IMG_5771.png
  4. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    На чорнильниці не пластик а бакеліт.
    На рахунок гірчиці ссср, радянські виглядали інакше як ранні так і пізні
    Ваша банка на різьбі
    Ваші пляшки від польської горілки немають нічого спільного з пляшками автора теми, в розумінні - взагалі.
    Screenshot_20230622-182610.png Screenshot_20230622-182546.png Screenshot_20230622-182519.png
     
    Last edited: Jun 22, 2023
    bad08 and sergeyk2 like this.
  5. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    Горло ні разу не те.
    Ось ваша пляшка
    Screenshot_20230622-195955.png
    Ось автора теми
    Screenshot_20230622-200047.png
     
    sergeyk2 likes this.
  6. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    Ще раз про гірчицю. В автора теми банка від гасу. Вони були на різьбі, закривались жестяними кришками. Копав їх багато раз, у всіх кришки гнилі і розсипались при дотику. Банки були різного кольору. І білі, і зелені, і коричневі, дуже рідко сині.
     
    bad08, A10A and sergeyk2 like this.
  7. bad08

    bad08 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    62
    Messages:
    307
    Location:
    Полісся
    Усе скло знайдене на позиціях ПСВ, а саме:
    РІА, польський легіон, німецькі та австрійські частини.
    Я звісно допускаю, що можливо десь знайдеться щось радянське, але це мало ймовірно так як позиції далеко від населених пунктів.
    Тай взагалі тема про оцінку вартості скла, а не про експертні якості форумчанина Опришка.
    Пану Опришку велика дяка за оцінку, зорієнтував по цінам.
     
  8. bad08

    bad08 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    62
    Messages:
    307
    Location:
    Полісся
    Відео знайшов з копу з баночкою

     
    Oprishok likes this.