В продожение темы . Оригинальные фото коров образца 1942 . Надеюсь поможет ТС в сюжетной линии и показе исторической правды .
Тема просто реклама с забегом на продажу. Только тссс. P.S. На меня такое не действует, а кто-то ставки уже сделал. А я гляжу с вчерашнего дня на тему специально оставив в ней пост ,чтоб видеть результат добавив в свои темы.
Баба має бути не велика, а витривала. Велика не означає шо вона як гумова, а от витривала може бути і мала, метр сорок вісім, наприклад, але промозоляна. Але це тема зовсім іншої теми.
І знову ж таки, ми повертаємось до початку, баба на фото, здорова, і цицьок дві, але десь є легка нотка того шо вона трохи корова. А нам потрібна витривала баба, і працьовита, шо б і борщ і в рот. Тема ,вважаю, не розкрита. Таки попкорн.
От ці всі цицьки і баби,в цій темі недоречні! Якщо пам'ятаєте, то ці діорами робить дитина! tuman, наведіть будь ласка порядок і приберіть пошлятину з теми!
Дітей у цій темі немає. Тільки суворі та серйозні дядьки, які переживають за автентичність мініатюр. У п'ятницю в Курилці ця тема дуже актуальна.
Друзі,якщо Вам не важко,не могли б накидати сюди крутих фото Вермахту,для того,щоб діорами були історично підкріплені! Так мовити,робити з фото... З повагою!
Ось , Корсунь - Шевченківська https://reibert.info/threads/korsun-shevchenkovskaja-bitva.12904/page-21