Вітаю. Знакомий закинув фото такої цяці(сорі,але дирки в кадр не попали)завтра скажу щоб закинув фото "кастрації".Питання в чому:це модельSteyr M1912 ,а 1917 це просто рік випуску,чи щось інше. Дякую.