Питання по міні,чия?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем хуторянин_64, 3 лют 2026.

  1. хуторянин_64

    хуторянин_64 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    100
    Повідомлення:
    151
    Адреса:
    Украина
    Всім міцного.Шановне панство,чий девайс,підскажіть,будьласка?
    Девайс НЕ мій,попросив один знайомий виставити.З пов.
     

    Images:

    IMG_8227.JPG
    IMG_8230.JPG
    IMG_8231.JPG
    IMG_8232.JPG
    IMG_8233.JPG
    IMG_8236.JPG
    IMG_8237.JPG
    IMG_8238.JPG
    Tartar, gheka, valerka та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Горн труба старовинна латунна виробництва Франціі 1812 р.
      1200 грн.
    2. Антуражний предмет! Німецький бінокль. Бадьорий коп, був в кофрі, але він посипався…. Решта на фото...
      1000 грн.
    3. Бинокль старовинний з компасом Aviation виробництва Франціі Зображення чисте
      850 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      Новий дуже якісний і теплий спальний мішок з капюшоном, утеплений синтепоном, 75 на 210 см.,на молні...
      550 грн.
    5. Оригинальная кобура Манлихер М1905. Отличное коллекционное состояние. Кобуры для пистолета Манлихер...
      7200 грн.
  3. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.947
    Адреса:
    Україна
    бажаю здооов'я, sd1 німеччина splitterbombe
     
    Останнє редагування: 3 лют 2026
    Tartar, gheka, Star64 та 11 іншим подобається це.
  4. хуторянин_64

    хуторянин_64 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    100
    Повідомлення:
    151
    Адреса:
    Украина
    Дякую велике.
    Сам перед тим,як виставити трохи пошукав в неті,,,,бакато вискакувало з алюмінієвими хвостами,а ця -залізо.
    Але все-одно,знімаю капелюха:beer:
     
    gheka та ТарасМ подобається це.
  5. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.254
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Якщо точніше, то це француженка на озброєнні у німців.
    19082_1270956185.jpg
     
    Otryta, Featron, SergZSK та 14 іншим подобається це.