Пістолет

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем D1masUA, 27 мар 2026.

  1. D1masUA

    D1masUA Schütze

    Сообщения:
    4
    Адрес:
    Ukraine
    Доброго дня, прошу допомоги у оцінці та визначені що саме за пістолет. Знайдений на горищі разом із патронами.
     

    Изображения:

    WhatsApp Image 2026-03-27 at 11.54.40 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2026-03-27 at 11.54.39.jpeg
    WhatsApp Image 2026-03-27 at 11.54.38.jpeg
    WhatsApp Image 2026-03-27 at 11.54.41.jpeg
    WhatsApp Image 2026-03-27 at 11.55.15.jpeg
    WhatsApp Image 2026-03-27 at 11.54.40 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2026-03-27 at 11.54.40.jpeg
    WhatsApp Image 2026-03-27 at 11.54.39 (1).jpeg
    RIHARD 77, Jurgenss, Matros1919 и ещё 1-му нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. 300 грн.
    2. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    3. ММГ підривника
      400 грн.
    4. ММГ снарядного підривника
      600 грн.
    5. Латунь. Діаметр 35мм.
      100 грн.
  3. Tartar

    Tartar Leutnant

    Сообщения:
    1.478
    Адрес:
    Украина
    Доброго, похож на монте-кристо
     
    Иван Скрипник, Piasterol и Axel2017 нравится это.
  4. D1masUA

    D1masUA Schütze

    Сообщения:
    4
    Адрес:
    Ukraine
    А по детальніше можна? По ціні не підскажете?
     
  5. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Сообщения:
    3.089
    Адрес:
    Дике поле, широкий гай.
    А-ля монтекрісто.
     
  6. MAXI

    MAXI Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    23
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    36
    Сообщения:
    262
    Адрес:
    УКРАЇНА КОВЕЛЬ
  7. сивий партизан

    сивий партизан Stabsgefreiter

    Сообщения:
    147
    Адрес:
    Україна
    Вітаю, спочатку потрібно визначити оригінальність, якісь клейма є??? потім чи це не переробка з флобера ???,
    що та в стволі на просвіт?
    ПС. важливо всі деталі, мені особисто цікаво чи не має часом клейм виробника на патронах?
     
    Последнее редактирование: 27 мар 2026
    Star64, Matros1919, Tartar и 2 другим нравится это.
  8. D1masUA

    D1masUA Schütze

    Сообщения:
    4
    Адрес:
    Ukraine
    Вітаю, надсилаю Вам як вдалося сфотографувати ствол із середини.
    Сам пістолет не розбирався, візуально видно тільки "13" із клейм. Також надсилаю у розкритому вигляді...Дякую
     

    Изображения:

    111.jpg
    123.jpg
    321.jpg
    2222.jpg
    capt.A.Smollet и Tartar нравится это.
  9. сивий партизан

    сивий партизан Stabsgefreiter

    Сообщения:
    147
    Адрес:
    Україна
    Зачекайте, підтягнуться знавці, будем читать, що вони думают.
     
    Tartar нравится это.
  10. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    213
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    438
    Сообщения:
    2.749
    Адрес:
    Finland
    Піде за 10 к.згадаєте моє слово. Звісно якшо не сверлити і не пиляти!
     
  11. D1masUA

    D1masUA Schütze

    Сообщения:
    4
    Адрес:
    Ukraine
    Доброго дня! Ніхто нічого з ним ніяких дій не проводив, знайшли, виклали на огляд))):)
     
    сивий партизан и Tartar нравится это.