Товариш попросив щоб дали грошову оцінку Фромера калібр 6.35.Ствола немає,фото через телефон і тому не дуже якісне.Розміри 12см*7см вміщається на долоні,може був як дамський.З одноі сторони надпись що виготовлено по патенту USA/
Ви дуже не гнівайтесь, але самі розумієте, що тут не форум екстрасенсів. Для нормальної оцінки, треба нормально бачити що оцінюєш. А що можна побачити по ваших фото?. контури пістолета, і даже не цілого. Тому і вийшло як в приказці "яке їхало-таке й здибало". І як написали вище, поки не буде фото в нормальній якості, різних ракурсів, то реально ніхто і не оцінить. Приблизно це виглядає так http://reibert.info/threads/ммг-мг-34.384728/ http://reibert.info/threads/ммг-револьвера-гассер.384733/ а так на мою думку взагалі ідеально http://reibert.info/threads/maschinenpistole-43-ммг.386056/ і будуть тоді серьозні оцінки.