Пістолет "Фромер"

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Bandera2, 14 июн 2013.

  1. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    2.595
    Адрес:
    Біля лінії Арпада
    Товариш попросив щоб дали грошову оцінку Фромера калібр 6.35.Ствола немає,фото через телефон і тому не дуже якісне.Розміри 12см*7см вміщається на долоні,може був як дамський.З одноі сторони надпись що виготовлено по патенту USA/
     

    Изображения:

    діма 036.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Белая хбэшная гимнастёрка нквд. Штампов нет, предыдущий владелец удалил петли для погон, носил её, в...
      3000 грн.
    2. Оригінальний копаний орел СС з клеймом. Матеріал цинк. Залишки морозного сріблення. Крила лікувались...
      3675 грн.
    3. (в наличии 1 шт.)
      Німецька кокарда. Нуляча! Метал - цинк. На металі легкий поверхневий окисел.
      600 грн.
    4. (в наличии 10 шт.)
      Загальновійськова петлиця. Нуляча!
      600 грн.
    5. Кокарда Люфтваффе. Алюміній. Нульц!
      1600 грн.
  3. Andregans

    Andregans General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    35
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    92
    Сообщения:
    11.666
    Адрес:
    Город-герой
    удачи
     
  4. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Фото не те що не якісне, а взагалі інформативно ніяке, а тому передайте товаришу,що коштує стільки
     

    Изображения:

    80.jpg
  5. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    2.595
    Адрес:
    Біля лінії Арпада
    Добре,дякую за оцінку.Но хотілобся почути чуть серьозне.
     
  6. Feuerstein

    Feuerstein Фанат копа

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Сообщения:
    2.304
    Адрес:
    Степь
    Выложите нормальные фото,тогда услышите серьезное.
     
    Rscorpion и slava2008 нравится это.
  7. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Ви дуже не гнівайтесь, але самі розумієте, що тут не форум екстрасенсів. Для нормальної оцінки, треба нормально бачити що оцінюєш. А що можна побачити по ваших фото?. контури пістолета, і даже не цілого.
    Тому і вийшло як в приказці "яке їхало-таке й здибало".
    І як написали вище, поки не буде фото в нормальній якості, різних ракурсів, то реально ніхто і не оцінить.
    Приблизно це виглядає так
    http://reibert.info/threads/ммг-мг-34.384728/
    http://reibert.info/threads/ммг-револьвера-гассер.384733/
    а так на мою думку взагалі ідеально
    http://reibert.info/threads/maschinenpistole-43-ммг.386056/
    і будуть тоді серьозні оцінки.
     
    IgorSatok и Luftshtutz нравится это.