Пистолет Форт 12Р.

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем com3, 25 сер 2015.

  1. hanter

    hanter Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    4.168
    Адреса:
    Одеssа
    А как можно привнести изменения в ствол под 9 мм? нарезать ствол под 44-й или 45-й калибр? Так раму порвёт
     
    1. Продам винт средника к Нагану.Оригинал.Резьба проверена.Родное воронение.Практически новый.Процент б...
      47 грн.
    2. Оригінальний заводський стволик Walther ppk 22lr. Стан хороший. Нечаста запчастина
      13500 грн.
    3. Приветствую ценителей истории и коллекционеров. Предлагаю вашему вниманию исторический экспонат —...
      20000 грн.
    4. (в наявності 1 шт.)
      Магазин к пистолету тк 26 Коровин калибр 6.35мм.
      2700 грн.
    5. (в наявності 8 шт.)
      Новые оригинал
      300 грн.
  2. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.356
    Адреса:
    Україна
    Судячи зі змісту вироку, який є у Вашому посиланні, у тому пістолеті була видалена (викручена) перегородка і це дало можливість використовувати (відстрілювати) гільзи від штатних газових патронів калібру 9мм. Р.А., але переспоряджені свинцевою або стальною кулею замість заряду газоутворюючої речовини. Тобто ті "кулібіни" брали газовий патрон, знімали пластмасову заглушку, виймали контейнер з газоутворюючою речовиною і помішали на його місце в гільзу сталеву або свинцеву кульку. Ця кулька при пострілі проходить через канал ствола вільно і має при пострілі здатність спричинити людині смертельні поранення. Це в даному конкретному випадку.

    А взагалі зміни вносять самі різні. І ствол міняють на інший, і розсвердлюють штатний ствол, і гільзують штатний ствол під патрон меншого калібру, і т.д. і т.п. Наші кулібіни, як показує практика, і з балалайки можуть кулемет зробити.
     
  3. hanter

    hanter Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    4.168
    Адреса:
    Одеssа
    Отвечу короче: Я с медной трубки от холодильника, делал самострел под патрон 5.6 мм. Но пуля летела вертясь и практически попадала в цель боком! Точно тут так же. Нужны нарезы на передел. А ФОРТ- это резина. УГ. У.К Украины статьи нету. Это конечно если не боевой ФОРТ. Или не переделан под нарезняк, а под нарезняк переделать, проще ствол заменить. У топикстатера резина. Статьи нету!!!! И не будет!!!
     
  4. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.356
    Адреса:
    Україна
    Цілком з Вами згідний.
    У ТС "резина". Якщо вона не "перероблена" - криміналу нема і не буде.
    Якщо "перероблена" - тоді можливий кримінал.
     
    hanter подобається це.
  5. daemon_x

    daemon_x Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    205
    Адреса:
    Киев
    Антураж, однако... Жаль, молод пока. Оставьте в коллекции, как один из первых в истории копаных "фортов" - лет через сто ваши внуки однозначно богатыми станут.:D И тему заскриньте на всякий пожарный... ;)