Пила двуручная ?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем кото, 22 січ 2020.

  1. кото

    кото Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    908
    Адреса:
    харьков
    Добрый вечер,попалась не обычной формы пила,может кто подскажет период.Спасибо,с Ув.
     

    Images:

    20200122_213801.jpg
    20200122_212025.jpg
    20200122_212041.jpg
    20200122_212258.jpg
    20200122_212354.jpg
    Bakay подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Красивый антуражный шлем м35 из личной коллекции с оригинальным стальным подшлемником. Размер 62/55....
      12000 грн.
    2. Метал кріпкий(дзвенить).Гребінь орігіналь ний .Задута по металу,без шпаклівки .Фото до фарбування і...
      2300 грн.
    3. Ранний алюминевьій обод подшлемника немецкой каски. Есть клейма. Хорошее состояние
      1499 грн.
    4. Все, як на фото. Добрий та рідкісний (бо австрієць) екземпляр на полку в колекцію. Також підійде під...
      8750 грн.
    5. Німецька каска
      3500 грн.
  3. СергейМихалыч

    СергейМихалыч Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    951
    Адреса:
    Центр
    А что в ней не обычного? Похоже на обычную "дружба-2".
     
    Woldemar M. подобається це.
  4. кото

    кото Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    908
    Адреса:
    харьков
    Крепление и выступы по краям.
     
    Volchek подобається це.
  5. СергейМихалыч

    СергейМихалыч Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    951
    Адреса:
    Центр
    А что с креплением не то?
    Что касается "выступов". Эти пилы работали на лесоповале и распиле 365 дней в году, и почти каждый день ее точили. Она просто сточена.
     
    ДЯДЯ ПАША, kobr, 968 та 3 іншим подобається це.
  6. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Повідомлення:
    6.351
    Адреса:
    Karpatia
    Наявність виступів справді дивна (принаймі для Карпат). Коли пила сточувалась, то її сточували рівномірно по всьому полотну, а такі виступи будуть мішати нормальній роботі.
     
    кото подобається це.
  7. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Повідомлення:
    6.351
    Адреса:
    Karpatia
    Хоча, якщо глянути на форму зубів, то одразу видно, що гострив їх неспеціаліст. Звідси можна припустити, що інструмент був в руках якихось жінок, які фактично зіпсували інструмент.
     
    Мансур Львович та ДЯДЯ ПАША подобається це.
  8. кото

    кото Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    908
    Адреса:
    харьков
    Вот и я о том, непонятно почему такое полотно,да и крепение,жаль в инете инфы нету.
     
  9. Volchek

    Volchek Feldwebel

    Повідомлення:
    491
    Адреса:
    Україна
    Можливо ця пила для вертикального руху, тобто для розпилювання колод на доски?
     
    Медный подобається це.
  10. Медный

    Медный Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    3.977
    Адреса:
    Земля
    Тоже склоняюсь к мнению-для распила.С ув.
     
  11. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    А размер пилы какой, на фото не понятно ? С ув.
     
    David Jäger та grek68 подобається це.
  12. Egger

    Egger Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.784
    Також може бути, для розпилювання тесового каменю.
    Камінь м'який підається пиляню та добре тешиться,
    тому у нас називали його тесовим.
    Виготовляли пам'ятники, тай усі льохи арочні з нього робили.
     
    David Jäger та ArtBorsuk подобається це.
  13. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Повідомлення:
    6.351
    Адреса:
    Karpatia
    Вона не може бути для вертикального розпилу, хіба, що перероблена з такої (про що може свідчити ширше полотно в одній стороні). Відповідь може дати товщина полотна - для вертикального розпилу воно має бути товстішим. Довжина пили для вертикального розпилу теж має бути більшою від звичайної.
     
    Bakay та СергейМихалыч подобається це.
  14. СергейМихалыч

    СергейМихалыч Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    951
    Адреса:
    Центр
    Моя думка, що ця пилка не варта такої уваги, щоб так довго її обговорювати. Ці пилки "вимерли" коли массово з"явилися бензопили. Такі пилки зараз купують тільки для переробки в ножі, тесаки і т.д.