Підвіс штика?

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем olegtorch, 28 сер 2019.

  1. olegtorch

    olegtorch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    853
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    1.568
    Повідомлення:
    572
    Адреса:
    Волинь
    Добрий день. шановні форумчани . Попася ось такий підвіс з карабіном, походження і призначення не знаю. Клейм немає. Хто в курсі, від чого такий підвіс, підкажіть, будь ласка.
     

    Images:

    DSCF3116-min.JPG
    DSCF3117-min.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Реквізити для оплати уточнюйте в приватних повідомленнях
      4000 грн.
    2. Тригранний штик до російської піхотної гвинтівки зразка 1826 -1828р.в.Штик трішки почишено від бруду...
      1200 грн.
    3. Підвіс до Пруської шаблі, ПСВ. Знайдено на позиціях запасного батальйону кавалеристів.
      450 грн.
    4. Немецкий саперный штык бучер.Первая мировая война. Кнопка работает.
      8500 грн.
    5. штик часів ПСВ.Все оригінал.клейма показав. стан непоганий.
      2000 грн.
  3. Кельт

    Кельт Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    32
    Повідомлення:
    7.987
    Адреса:
    южные степи
    Калаш
     
    S.O.G., 646dg та valerka подобається це.
  4. Град-1

    Град-1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    41
    Повідомлення:
    1.589
    Адреса:
    UkrWest
    АК-74

    Screenshot_2019-08-28-14-38-24-345_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
     
    Alex Faa, S.O.G., 646dg та 2 іншим подобається це.
  5. olegtorch

    olegtorch Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    853
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    1.568
    Повідомлення:
    572
    Адреса:
    Волинь
    Дякую шановним експертам за визначення. Підкажіть ще, шо може коштувати на ауці.
     
  6. Град-1

    Град-1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    41
    Повідомлення:
    1.589
    Адреса:
    UkrWest
    Новий підвіс 30 грн,... і не думаю, що є черга...
     
    Alex Faa, S.O.G. та prust подобається це.
  7. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    Насчет очереди не знаю, но они относительно востребованы, даже новоделы покупают.
     
  8. Град-1

    Град-1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    41
    Повідомлення:
    1.589
    Адреса:
    UkrWest
    Востребованы, согласен, но и предложений достаточно....
    В 15м своим брал по 20 ке, весной по 25...
    Screenshot_2019-08-29-11-03-22-672_com.android.chrome.jpg
    С ув.
     
    Alex Faa, duke6kirill та S.O.G. подобається це.