Підвіс для штика?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем User77, 21 січ 2026.

  1. User77

    User77 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    5039
    Лоти
      на продажу:
    115
      продані:
    9.701
    Повідомлення:
    5.717
    Доброго вечора, підкаджіть будь ласка від чого. Наперед вдячний
     

    Images:

    IMG_20260121_160325.jpg
    IMG_20260121_160328.jpg
    IMG_20260121_160336.jpg
    IMG_20260121_160337.jpg
    IMG_20260121_160343.jpg
    IMG_20260121_160346.jpg
    IMG_20260121_160317.jpg
    IMG_20260121_160328.jpg
    Tartar подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. В коллекцию. Австро-Венгрия.
      55 грн.
    2. Жетон “Генеральное общество Макьевскихь сталелит. заводовь” 64х46 мм, матеріал мідь. Все на фото.
      2500 грн.
    3. Диаметр 41 мм, тяжелый металл (латунь/бронза), фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочт...
      8000 грн.
    4. Жетон Австро-Венгрія. Вкладиш відсутній. Жетон знайдений на полю бою.
      300 грн.
    5. Курско-Харьково-Севастопольская железная дорога Диаметр 39 мм, цинк, фото на листе в клетку для масш...
      1250 грн.
  3. dimarik

    dimarik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    76
    Повідомлення:
    1.026
    Адреса:
    Киев
    щось схоже на кріпленя ножен SG 42
     
    User77 та Barankin подобається це.
  4. User77

    User77 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    5039
    Лоти
      на продажу:
    115
      продані:
    9.701
    Повідомлення:
    5.717
    Доброго вечора, знайшов деякі відмінності. Можливо різні роки випуску. Нахил заліза різний і невистачає штамповки
     

    Images:

    photo_2026-01-26_17-56-05 (2).jpg
    photo_2026-01-26_17-56-05 (3).jpg
    photo_2026-01-26_17-56-05.jpg
  5. User77

    User77 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    5039
    Лоти
      на продажу:
    115
      продані:
    9.701
    Повідомлення:
    5.717