Підскажіть шо таке..

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Vovan1994777, 13 фев 2021.

  1. Vovan1994777

    Vovan1994777 Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Сообщения:
    99
    Адрес:
    Львов
    Доброго вечора підскажіть шо таке і від чого це...Дякую.з Повагою
     

    Изображения:

    IMG-9ab994b579db6668ebcd9ccf9d4765e4-V.jpg
    IMG-d7db67ece17fc09f8e313d3cbc5875f0-V.jpg
  2. Интересные лоты

    1. ММГ 57мм.ЗІС 2 Клейма,На дульці гільзи є тріщини Стан на фото.
      4200 грн.
    2. Хорошее состояние.Много родного окраса.Укр.почтой тоже отправлю
      99 грн.
    3. Лісний коп Є рухомі частини
      700 грн.
    4. 200 грн.
    5. Лоток РККА с 50 мм минами (ммг)
      7500 грн.
  3. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
  4. Vovan1994777

    Vovan1994777 Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Сообщения:
    99
    Адрес:
    Львов
    Wiking730 нравится это.