Шановні форумчани! може хто підкаже корисною порадою??? Справа ось в чому. 8.10 приїхав на роботу ( працюю в ресторані) , поставив автівку в межах зору камери відеоспостереження. Злива, вітер, (гілочка впала - сигналізація спрацювала) в 22.10 спрацювала сигналізація , вибіг на вулицю - нікого, подивився на автівку - все наче гаразд. Приїхав до дому - авто на охороняєму стоянку. А ранком бац, а в мене пошкоджені задне праве крило, бампер, щей ліхтар тріснув, і сліди від білої фарби. Продивився запис відеокамери. Там дуже добре видно як чоловік що вийшов з нашого закладу сідае в свій джип і виїзджаючи добряче чіпляє мою машинку. З місця скоєння ДТП він зник. Викликав ДАІ, оформили. Але от біда! Добре видно обличчя чоловіка ( фіксувала внутрішня камера) хоч фото малюй! Але дуже погано марку ато, а ще гірше номерний знак. Матеріал з камер відео - спостереження передано до ДаІ) Чи є хочаб якийсь шанс знайти порушника???? Щиро вдячний за відповіді!
....посмотреть время,попробовать узнать что за человек был на складе в это время...Ну и наконец много ли в Вашем городе таких джипов,попробовать поездить,посмотреть...
К огромному сожалению каско нет! Только авто-цывилка ! камеры на соседних зданиях - это толково! Спасибо камрад!
Є така організація - МТ.СБУ. Теоретично, воно може відшкодувати завдану шкоду, навіть якщо порушника не знайдуть.
Думаю, найти легко. Главное, чтоб наша правозаменительная система захотела заниматься своей работой, а не выдаиванием денег у пострадавших и виновных.