Підкажіть будь ласка ціну.

Dieses Thema im Forum "Третій Рейх" wurde erstellt von Володимир 12345, 2. Aug. 2022.

  1. Володимир 12345

    Володимир 12345 Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    79
    Ort:
    Lvov
    Доброго дня! Підкажіть скільки може коштувати ця річ. Матеріал - бронза
     

    Images:

    IMG-66c6a4bc6cfdf6a7bca1570a3ed22c35-V.jpg
    IMG-96968113492b919b9f9603dd24f5b675-V.jpg
    Чародій gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. На переходнике виднеется трещина. По фото, с болота!
      190 грн.
    2. З болота.Вимив через щілину.коцнув лопатою.
      400 грн.
    3. Верхняя часть противотанковой мины. Лот 4. Запескоструена. Металл крепкий. Всё на фото. Для любых ц...
      800 грн.
    4. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
    5. Верхняя часть противотанковой мины. Лот 3 Запескоструена. Металл крепкий. Всё на фото. Для любых це...
      700 грн.
  3. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Доброго часу!
    Причому тут ЗІПО та СД?
    Для оцінки є цілий розділ:
    https://reibert.info/forums/skolko-stoit.32/
    Тільки назовіть поконкретніше, наприклад:
    ,,Знак за штурмову атаку''
    Від себе: 1200 грн, як на мене метал цинк. ІМХО
    З повагою