Петличный знак?

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем Walter Kurtz, 17 кві 2023.

  1. Walter Kurtz

    Walter Kurtz Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    52
    Лоти
      на продажу:
    77
      продані:
    101
    Повідомлення:
    1.480
    Адреса:
    Харьковская слобода
    Доброго времени суток.
    Уважаемые коллеги,прошу вас рассмотреть и подсказать пожалуйста что это такое.
    Спасибо большое за ответы всем отозвавшимся.
     

    Images:

    IMG-dfbcedba58baca12da3d68d1f71bb6a6-V.jpg
    IMG-a05fed39c0db6a309fccb14643242e12-V.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Знак Зінітчік. Цинковий. Матеріал, міцний, не кришиться. Голка працюе, добре. Голка магнітна.
      3000 грн.
    2. Оригінал.1940 рік. Рідна стрічка,рідний футляр. Повний комплект. Хатнього зберігання. Все в ідеально...
      985 грн.
    3. Распродажа коллекции старого фалериста Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и...
      1400 грн.
    4. Запрошую переглянути, інші мої лоти.
      1200 грн.
    5. До вашої уваги німецька медаль "За військові заслуги" третього рейху 1939 року. - Всі пит...
      1250 грн.
  3. Мансур Львович

    Мансур Львович Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    586
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    987
    Повідомлення:
    3.186
    Адреса:
    Эдем
    Доброго.Больше похоже на бижутерию 19 века.
     
    Bakay, pinair, кучукаю та 5 іншим подобається це.
  4. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Вітаю.Може була заколка для волосся або її частина...:confused:
    [​IMG][​IMG]
     
    Bakay, kripers338, Otryta та 4 іншим подобається це.
  5. Walter Kurtz

    Walter Kurtz Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    52
    Лоти
      на продажу:
    77
      продані:
    101
    Повідомлення:
    1.480
    Адреса:
    Харьковская слобода
    Нет,вот сопутка с этими ветаями
     

    Images:

    IMG-42d838f8c66a681acbad1bb31cce6950-V.jpg
  6. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.240
    Адреса:
    Украина
    По полякам деколи "чорт ноги зламає" по ідентифікації, вони наклепали тисячі різних знаків.
    Хоча може й просто наслойонка-сопутка...

    Запросіть у тему цього камрада - він один з кращих :smile_12:

    https://reibert.info/members/prust.44591/

    З повагою, Саша.
     
    Walter Kurtz подобається це.
  7. prust

    prust Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    107
    Повідомлення:
    3.160
    Адреса:
    LWOW UKRAINE
    Вітаю спільноту.
    Трошки підніму стару тему бо вчасно не заглядав у профіль, де попрохали допомоги.
    Відверто, зараз зовсім інші завдання і проблеми.
    До теми......
    Ані у Польскій , ані у АвстроУгорскій фалеристиці не пригадаю нічого подібного. Не військова тематика
    Скоріш біжутерія або якісь декоративні накладочки ( на якийсь альбом , до прикладу).
    Якось так
    П.С. В москальскій фалеристиці колись бачив кокарду гімназіста , чи то якогось школяра з гілочками подібними. Але тут я вже не впевнений , просто навіяло.
     
    Jawist, Миша-Клад, SergZSK та 3 іншим подобається це.