Перстень "West Wall 1939-40"

Тема в разделе "Особисті та побутові речі", создана пользователем DEFILER, 28 окт 2017.

  1. DEFILER

    DEFILER Oberschütze

    Сообщения:
    53
    Адрес:
    г Киев
    Здравствуйте уважаемые форумчане , попался сегодня вот такой перстенёк , хотел бы узнать какую то информацию о нём, редкий ли он, имеет ли какую то ценность.В общем буду рад любой информации.Заранее благодарен. 0-02-05-01c533eae6697587f76c5926fba347d5f1a14afa61b3f0a99ea0e494e304d1e0_full.jpg 0-02-05-4c402e189142bb4776ec6b1b4fc9c310ffb565f3bab263d7b465d8aa19511319_full.jpg 0-02-05-a4c72666935e351e4e4d61ee8382a26c750f40d4da8afec3eb5fbfb7c776ec6c_full.jpg 0-02-05-5ab7df22b26e1262f6fcd69765acafc993ad2fcb722cf5cad7100e81e9cf396b_full.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. Гарненький німецький ніж від Jowika / Solingen. Колекційний стан!
      800 грн.
    2. Стан по фото. Рідкісний екземпляр в тематичну колекцію! Можливо робочий, не перевіряв. Додаткова інф...
      1250 грн.
    3. Невеличкий складаний ніж. Майже не вживаний! На металі поверхнева патина.
      400 грн.
    4. До Вашої уваги, старовинна настільна лампа НКВС виробництва 30- тих років, виготовлена на заводі &qu...
      2190 грн.
    5. Чохол / гаманець на Wehrpass. Надірвана одна кнопка, на неї краще не закривати.
      400 грн.
  3. Вiтушка

    Вiтушка Moderator

    Хорошая оригинальная печатка. Не супер редкая(но и не самая частая) , но с красивым дизайном. По деньгам думаю в раёне 150 у.е., раньше продавались более чем за 200 условных.
     
    vgvg4 нравится это.
  4. DEFILER

    DEFILER Oberschütze

    Сообщения:
    53
    Адрес:
    г Киев
    Вiтушка нравится это.