Патрубок ?

Тема в разделе "Техніка та важке озброєння", создана пользователем ded72, 23 май 2024.

  1. ded72

    ded72 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    85
    Сообщения:
    2.135
    Адрес:
    Киев
    Вітаю!
    Прошу ідентифікацію ?.... болотний сохран, залишки фарби.
    Наперед дякую!
     

    Изображения:

    IMG_20240523_172137.jpg
    IMG_20240523_172121.jpg
    IMG_20240523_172012.jpg
    IMG_20240523_172023.jpg
    IMG_20240523_172055.jpg
    IMG_20240523_172108.jpg
    IMG_20240523_172002.jpg
    VIKTOR 243 и gall 83 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
    2. передок от пушки
      250000 грн.
    3. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    4. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
    5. Ключ MASCHINENFABRIK-PENIG, піднятий на місці розбитого танку, довжина 21 см.
      888 грн.
  3. ded72

    ded72 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    85
    Сообщения:
    2.135
    Адрес:
    Киев
    Нарешті знайшов!..... належить до kfz. 251.
    Дякую за увагу!
     
    VIKTOR 243, Roma_1985, gall 83 и ещё 1-му нравится это.
  4. ded72

    ded72 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    85
    Сообщения:
    2.135
    Адрес:
    Киев
    ...
     

    Изображения:

    IMG_20240527_224915.jpg
    VIKTOR 243, gall 83, саша ф и ещё 1-му нравится это.