Патрон на флобера

Discussion in 'Вогнепальна зброя та боєприпаси' started by Афанасий 2, Apr 27, 2024.

  1. Афанасий 2

    Афанасий 2 Schütze

    Messages:
    5
    Дістався мені револьвер на патрон флобера. Купив патронів чеських а вони не вилітають з дула. Один дядько сказав що потрібні німецькі патрони. Хочу дізнатися чи правду він каже і якщо так то що з цим зробити можна бо німецький патрон в дефіциті. А якщо неправда то що зробити з цим револьвером?
     
  2. Интересные лоты

    1. Адаптер-вкладиш (shim) для труби AR приклада. Чудово працює на Mil-Spec прикладах. Усуває люфт між п...
      265 грн.
    2. Продам тепловізор в доброму стані Тепловізор IRay (INFIRAY) Affo AP 13 характеристики Дальність вияв...
      8000 грн.
    3. (в наличии 4 шт.)
      В карточці товару картридж сітка для сіткомету пташка який встановлюється на FPV дрон в комплекті -...
      800 грн.
    4. Комуфльований Не знадобився
      1 грн.
    5. (в наличии 97 шт.)
      Є в наявності 40 шт. Нові магазини 5.56 CZ на 30 патронів з віконцем Виробник: Чехія Підходять до ви...
      900 грн.
  3. LST

    LST Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    13
      проданные:
    21
    Messages:
    555
    Location:
    Киев, Цитадель.
  4. *цвях*

    *цвях* Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    33
    Messages:
    339
    Фото або модель револьвера?
    Виключно німецькими патронами а саме dinamit Nobel стріляє лише револьвер Cuno Melcher ме38 так як в нього дуже товстий екстрактор і при пострілі патроном чешського виробника,або детонує патрон в сусідній каморі або його потім не можливо витягнути.
    А так щоб відбувся постріл а кулька не вилетіла,такого ще не зустрічав.
    Якщо хочте почути більше інформації то потрібно бачити хоча би фото про що йде мова.
     
    Oleg Grim likes this.
  5. Афанасий 2

    Афанасий 2 Schütze

    Messages:
    5
  6. Афанасий 2

    Афанасий 2 Schütze

    Messages:
    5
    Маленький в нього сафарі ще написано
     
  7. *цвях*

    *цвях* Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    33
    Messages:
    339
    А з чого ви взяли що кулька не вилітає при пострілі?
    Це досить не поганий револьвер.
    І чеські патрони мають чітко виконувати свою вункцію.

    можу у вас його купити за розумну ціну)
     
    Oleg Grim likes this.
  8. Афанасий 2

    Афанасий 2 Schütze

    Messages:
    5
    Приходилось обережно вибивати з дула кульку того і знаю. А що може бути не те з ним? Раковина невеличка в дулі може спричинити такий дефект? Продавати не збираюсь бо дитина росте теж постріляти обов'язково забажає.
     
  9. *цвях*

    *цвях* Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    33
    Messages:
    339
    Можливою проблемою може бути: розточенні камори барабана до 5мм і великий зазор між барабаном і стволом.
    А так як отвір ствола вихідної частини 4.2-4.3мм, то при пострілі багато енергії втрачається ще в каморі барабану а потім через ту відстань що між барабаном і стволом і в ствол куля заходить з дуже малою потужністю і так як вихідний отвір значно менший за кульку,то не вистачає потужності для її виходу….
    І самі патрончики чехи,не завжди хорошої якості.
    Це вже перевірено.
    Але я не можу запевняти вас,що проблема саме вашого револьвера в цьому.
    Так як не бачу його і сам не випробував.
    Але це одна з причин.
     
    akms1974 and Афанасий 2 like this.
  10. Афанасий 2

    Афанасий 2 Schütze

    Messages:
    5
    Дякую за увагу. Виявилось банально просто, купив патрони і він почав стріляти. То патрони які були з ним виявилися поганої якості
     
    akms1974 and *цвях* like this.