Партизаны ( Щорса )

Тема у розділі 'СРСР', створена користувачем Роман Лотыш, 1 лип 2017.

  1. Роман Лотыш

    Роман Лотыш Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Как то давненько на одном из чердаков учреждения культуры, Житомирской обл. Среди макулатуры нашел такие вот две фотки. Подписаны были под фото на наклеенных листиках бумаги.
    1фото. Командир партизанської дивізії ім . Щорса Маліков . С проводить нараду 3 командирами загонів.
    2 фото.З ліва на право командир партизанського полку Кириленко ?.І
    комісар полку Набока С.Ф
    командири загонів Левченко С. Г , Тарасов . М. І

    Тему создаю просто ради интереса . Может кто что подскажет по данным фамилиям парней ?
     

    Images:

    1Фотка.jpg
    2 фотка.jpg
    Polisyaka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Легендарний німецький журнал "Die Wehrmacht".
      350 грн.
    2. Состояние - на фото. Бумага достаточно крепкая, не сыпется. В лоте - одна листовка.
      100 грн.
    3. Альбом "Действия Вермахта в войне 1939-40 г.г." ---------------- Wehrmachtsberichte - Weltgeschichte...
      2000 грн.
    4. Легендарний німецький журнал "Die Wehrmacht".
      400 грн.
    5. Библиотека разведчика Полковник С.И. Зайцев Организация и проведение поиска 1943 год
      500 грн.
  3. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    90
    Повідомлення:
    5.274
    Адреса:
    десь у кущах
    Вітаю. Особисто для мене - дуже цікава тема. Мій батько був партизаном і я знав тільки те, що він був у загоні Малікова. У якому саме підрозділі я не знаю. Батько давно помер і розпитати нема у кого про ті події. На жаль фотографій також нема, та і не могли вони бути в принципі у ті часи. Приємно побачити такі фотографії тих людей, яких міг знати мій батько. Дякую за розпочату Вами тему. Можливо будуть коментарі. Буду слідкувати. Успіхів.
     
  4. Роман Лотыш

    Роман Лотыш Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    187
    Адреса:
    Житомир
    В мене вся дідова сімя в ліс пішла. Жили в с. Туровець житомирський рн. Партизанили в загонах Щорса, та Сабурова. Багато цікавих історій чув. Навіть в одній з книжок про Ніну Сосніну , зустрів розповідь про свого діда.
     
    Polisyaka подобається це.
  5. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    90
    Повідомлення:
    5.274
    Адреса:
    десь у кущах
    Мій батько попав у партизани у 1942році. Відправляли німці молодь у Німетчину /хлопців, дівчат/ і замість мого найстаршого брата, пішов батько. На станції Дубовець \під Житомиром/ його залишили працювати на пилорамі. Жили вони у вагонах товарняках. І однієї ночі вони видерли вікно і всім вагоном - 20 чоловік утекли. Так і пробув у партизанах до кінця 1943р., до приходу армії і вже в складі армії дійшов до Будапешту.Звідти повернувся до дому.