Партизанские землянки

Тема у розділі 'Фортифікація', створена користувачем Labaz, 30 січ 2022.

  1. Labaz

    Labaz Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    409
    Адреса:
    Древлянська земля
    Всем доброго. Встречаю в лесах можно сказать даже часто, углубления в земле на пригоках явно от землянок, иногда по одному -два иногда целыми селениями, прибор звенит не переставая, гильзы разные периода с конца 800-тых по 40-вые, интересует бывают-ли не заваленные землянки и стоит ли в таких местах цеплятся на долго для поиска, бывают ли на таких земляночных поселениях какието интересные находки
     
    Polisyaka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. копане
      100 грн.
    2. На фото комплектик скопившегося у меня "хлама". Все вопросы в лс.
      1 грн.
    3. не знаю от чего
      85 грн.
    4. Распродаж коллекции . Металл . Весом = 2 кг . Длиною = 780 мм , Почищены , ржавчины нет . Есть шкала...
      450 грн.
    5. по фото
      150 грн.
  3. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    40
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    91
    Повідомлення:
    5.275
    Адреса:
    десь у кущах
    Вітаю. Особисто я в таких ямах нічого доброго не знаходив, хоча їх ніколи не обминав. Там довго не жили і були вони тимчасовими хованками як для селян, у яких хату зайняли окупанти, або спалили, так і могли бути партизани. Але надія на те, що десь поряд могло бути що-небудь заховане, завжди має бути присутня. У землянці жила і моя мама з моїми старшими братами десь майже три місяці. Батько був у партизанах і прийшлося хату покинути преховуючись з дітьми у своїх братів у їхніх землянках. У братів хати були спалені. Змлянки були у лісі у сусідньому селі. На Поліссі є чимало таких місць.
     
    \Lisovik/, Nicholas Fiore та Labaz подобається це.
  4. Labaz

    Labaz Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    409
    Адреса:
    Древлянська земля
    можна навіть сказати багато
     
    Polisyaka подобається це.