парадник

Тема у розділі 'Знайдене в землі та переробки', створена користувачем Болох, 10 тра 2015.

  1. Болох

    Болох Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    знайшовся такий парадник.Підкажіть будь ласка чи щось вартує. фото львыв 261.jpg фото львыв 262.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Новая, с поршнем и извлекателем
      2500 грн.
    2. З полів Покровська. Рама пошкоджена.
      1300 грн.
    3. Меш модем старого зразку. При збитті був трохи пошкоджений. Дві дробини залетіли в середину,на фото...
      1000 грн.
    4. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний
      550 грн.
    5. (в наявності 25 шт.)
      Наклейки новодел для Тубуса РПГ 18.
      150 грн.
  3. romarios

    romarios General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    80
    Повідомлення:
    7.564
    Адреса:
    Украина
    гр 150 по цене накладок...
     
    Alex Irvin та Болох подобається це.
  4. Болох

    Болох Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    дякую за відповідь
     
  5. Indigo88

    Indigo88 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    608
    Адреса:
    Киев
    Почему на них так убиваются ручки??
     
  6. Серж777

    Серж777 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.557
    Адреса:
    Киев, Украина
    Потому что это парадный штык, а не боевой. Не для тех целей был предназначен, металлическую часть гарды отливали из цинковых сплавов, а клинок не предназначался для заточки.
     
    FASHISTik999 подобається це.
  7. FASHISTik999

    FASHISTik999 Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    Украина
    Клинок без клейм?
     
  8. Kollekzioner

    Kollekzioner Major

    Повідомлення:
    4.621
    Адреса:
    где-то в центре Европы
    Были и без клейм...