открытие сезона 2015

Dieses Thema im Forum "Знахідки" wurde erstellt von жека черень, 18. Feb. 2015.

  1. жека черень

    жека черень Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    50
    Beiträge:
    738
    Ort:
    украина
    вот так открыли сезон . обе фляги полные . в одной водка а в другой шнапс :beer:
     

    Images:

    DSC_0088.jpg
    DSC_0090.jpg
    DSC_0089.jpg
    DSC_0096.jpg
    dWlvU8mMfv4.jpg
    mpfEXaI0fXA.jpg
    hniMvY34_88.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Окуляри з прозорими скельцями. В чудовому стані. Ціна вказана за штуку. Додаткові фото по запиту
      500 грн.
    2. Чохол під сірники вінтажний старовинний виробництва Франціі.
      350 грн.
    3. Німецькі сонцезахисні окуляри. На одній дужці пошкоджене кріплення (на фото), тримається добре, але...
      600 грн.
    4. Ложка військова виробництва Франціі
      175 грн.
    5. Стан по фото. Рідкісний екземпляр в тематичну колекцію! Можливо робочий, не перевіряв. Додаткова інф...
      1250 грн.
  3. pilkis

    pilkis Oberfeldwebel

    Beiträge:
    354
    Ort:
    777
    Интересно, а как отличить водку от шнапса?
     
  4. жека черень

    жека черень Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    50
    Beiträge:
    738
    Ort:
    украина
    шнапс по цвету как коньяк или похожих оттенков
     
    Kolya27091975 und pilkis gefällt das.
  5. жека черень

    жека черень Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    50
    Beiträge:
    738
    Ort:
    украина
    как появится возможность выложу фото
     
    Kolya27091975 gefällt das.
  6. tvita

    tvita Oberschütze

    Beiträge:
    35
    класс...с выдержкой...
     
  7. wohlgezielt

    wohlgezielt Oberfeldwebel

    Beiträge:
    575
    Ort:
    Россия Кубань
    Круто фляги да ещё и с содержимым :beer::smile_15:
     
  8. супер попробовали хоть.
     
  9. жека черень

    жека черень Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    50
    Beiträge:
    738
    Ort:
    украина
    бережем к 9 мая :D
     

    Images:

    DSC_0102.jpg
    DSC_0104.jpg
    Kolya27091975, honda_1, tankis und 3 anderen gefällt das.
  10. tvita

    tvita Oberschütze

    Beiträge:
    35
    пришли 100 грамм
     
  11. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    82
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    138
    Beiträge:
    9.238
    Ort:
    Украина
  12. и мне.
     
    minitarn3838 gefällt das.
  13. tvita

    tvita Oberschütze

    Beiträge:
    35
    сто грамм хочу послать знакомому в АТО
     
  14. жека черень

    жека черень Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    50
    Beiträge:
    738
    Ort:
    украина
    увы не я владелец
     
    Kolya27091975 gefällt das.
  15. tvita

    tvita Oberschütze

    Beiträge:
    35
    жаль
     
  16. ворошиловский стрелок

    ворошиловский стрелок Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    54
    Beiträge:
    5.253
    Ort:
    UA
    я находил стеклянную фляжку со спиртом,там на дне грамм 200 было
     
    ASKOT1 gefällt das.
  17. Airborne

    Airborne Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    71
    Там уже яд.
     
    minitarn3838 und верняк gefällt das.
  18. МИХАИЛ САМСОНОВ

    МИХАИЛ САМСОНОВ Oberschütze

    Beiträge:
    59
    Ort:
    Киев
    зачот,находка