От чего катки ?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем InDex, 28 жов 2017.

  1. InDex

    InDex Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.272
    Адреса:
    UA
    Доброго вечера всем.
    Подскажите от чего катки будут ?
     

    Images:

    20170814_131812.jpg
    20170814_131833.jpg
    20170814_131838.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Ложка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
    2. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі
      400 грн.
    3. Чайник солдатський РККА 4-х літровий, все на фото.
      875 грн.
    4. Вилка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
    5. До вашої уваги велика кружка 0,5l офіцерської столовой вермахту. Тавро підглазурне Bavaria 1942 Добр...
      5500 грн.
  3. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    5.377
    Адреса:
    десь у кущах
    Доброго. Сельхоз.
     
  4. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Сомневаюсь резина импорт однозначно.