От чего деталь?

Discussion in 'Що це таке?' started by O D I N, Oct 21, 2022.

  1. O D I N

    O D I N Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    442
    Лоты
      на продаже:
    79
      проданные:
    919
    Messages:
    856
    Доброго дня. Попалась вот такая деталь по ВМВ, помогите с определением. С ув.
    IMG_4688.JPG IMG_4689.JPG IMG_4690.JPG IMG_4691.JPG IMG_4692.JPG IMG_4693.JPG IMG_4694.JPG IMG_4695.JPG IMG_4696.JPG
     
  2. Интересные лоты

    1. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний
      550 грн.
    2. Вилка німецька для цивільних з клеймом виробника на війну до 1945 року. Нержавійка, непоганий стан.
      250 грн.
    3. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі
      400 грн.
    4. Две чашки кофейные. Редкость, в отличном сохране. Окупационная зона USA в Германии, 1945 г. Производ...
      2200 грн.
    5. Ложка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
  3. ROTBEIL

    ROTBEIL Hauptmann

    Messages:
    1,996
    бачёк от карбидного фонаря...?
    могу ошибаться...