ОСШ-42 ствол

Discussion in 'Скільки коштує?' started by Miki_off, Mar 29, 2026.

  1. Miki_off

    Miki_off Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    19
    Messages:
    310
    Location:
    Смт Обертин
    Вітаю скільки такий стволик для відновлення може коштувати ?
     

    Images:

    IMG_20260329_155118.jpg
    IMG_20260329_155118.jpg
    IMG_20260329_155112.jpg
    IMG_20260329_155100.jpg
    IMG_20260329_155056.jpg
    IMG_20260329_155043.jpg
    IMG_20260329_155036.jpg
    IMG_20260329_155015.jpg
    IMG_20260329_155008.jpg
    IMG_20260329_155002.jpg
  2. Интересные лоты

    1. тесак.в такому стані куплений.відкисав у солярі і змащений маслом.сліди реставрації.все по фото.
      3000 грн.
    2. Клинок к кортику офицера Пехоты. III.Рейх. --------- Клеймо изготовителя: "Голова Рыцаря в шлем...
      8000 грн.
    3. Все, як на фото. Гарні старі ножі. На двох є клейма. На великому рицар. На самому маленькому вирізьб...
      1650 грн.
    4. Штик
      13000 грн.
    5. Штык нож вз24 состояние хорошее по фото
      6500 грн.
  3. Мейке

    Мейке Gefreiter

    Messages:
    35
    Location:
    Західна Україна
    Доброго здоровʼя.
    Попробуйте на аукціоні починаючи з 200 грн+-.
    З повагою.
     
    Miki_off likes this.