оригинал?

Тема у розділі 'Особисті та побутові речі', створена користувачем Ofenror, 20 лис 2011.

  1. Ofenror

    Ofenror Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    34
    Повідомлення:
    1.130
    Приветствую камераден! Вот попалась такая ложечка,тока один нюанс -нет на ней курицы,как на остальных.Подскажите пожалуйста,кто знает,оригинал это или "творчество" . с ув.
     

    Images:

    Изображение 006.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      750 грн.
    2. Стан по фото, добрий. Чудовий предмет в колекцію чи на реконструкцію.
      875 грн.
    3. Окопна творчість. Міг належати як капелану, так і рядовому гансу. Загальний стан досить непоганий, в...
      749 грн.
    4. Ножиці вінтажні старовинні для гасіння свічки
      450 грн.
    5. Стан по фото. Клейма! Коробка!
      470 грн.
  3. cholvl

    cholvl Feldwebel

    Повідомлення:
    547
    Адреса:
    СССР
    Клеймо оригинальное.G.K.&.F. - Gebrüder Kugel u. Fink, Lüdenscheid,могли быть и без курицы.
     
    1 людині також подобається це.
  4. Ofenror

    Ofenror Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    34
    Повідомлення:
    1.130
    А где про это можно почитать? с ув
     
  5. cholvl

    cholvl Feldwebel

    Повідомлення:
    547
    Адреса:
    СССР
    1 людині також подобається це.