Опора?

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем саша85, 12 чер 2021.

  1. саша85

    саша85 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    466
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    926
    Повідомлення:
    586
    Адреса:
    Рівненська область
    Доброго вечора! Може хтось підкаже, що за опора? Найдено на позиціях ПСВ. Дякую
     

    Images:

    IMG_20210612_125331.jpg
    IMG_20210612_125428.jpg
    IMG_20210612_125444.jpg
    IMG_20210612_125419.jpg
    IMG_20210612_125347.jpg
    IMG_20210612_125442.jpg
    IMG_20210612_125502.jpg
    IMG_20210612_125440.jpg
    IMG_20210612_125436.jpg
    IMG_20210612_125401.jpg
    IMG_20210612_125432.jpg
    IMG_20210612_125354.jpg
    IMG_20210612_125430.jpg
    IMG_20210612_125449.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    2. Клеймо Л-нгр. Эмальер, гарантия подлинности, состояние по фото Пересылка Укрпочтой и Новой Почтой -...
      1450 грн.
    3. Распродажа коллекции . Размеры фото = 14,5 х 9 см . и 11,5 х 8,5 см . Лично сам хорошо упаковываю...
      100 грн.
    4. Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и комбинирую !!!
      150 грн.
    5. 150 грн.
  3. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    33
      продані:
    355
    Повідомлення:
    3.096
    Адреса:
    Галичина
    Мансур Львович подобається це.
  4. саша85

    саша85 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    466
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    926
    Повідомлення:
    586
    Адреса:
    Рівненська область
    В розділі Что это такое, я вже виставляв, но там нічого не підказали! А тут розділ знахідки от і виставив свою знахідку! Щось порушив?
     
  5. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    33
      продані:
    355
    Повідомлення:
    3.096
    Адреса:
    Галичина
    Вибачте,може не так зрозумів
    Просто потрібно було підняти тему
    З пов
     
    Мансур Львович та саша85 подобається це.