Окопами ПСВ

Тема в разделе "Знахідки", создана пользователем Artyr, 10 авг 2020.

  1. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Вітаю камради, давно не створював теми, все то знахідок не було цікавих, то мало, що не було що показувати. В суботу також на знахідки не надіявся, вийшов просто погуляти на позиції біля Дністра де знайшов першу прягу. Сам окоп вибитий, та розкопав пару міні мусорок, вперше попався чохол в сохрані і підсумки, їх сохран гірший бо були разом з консервами.
     

    Изображения:

    IMG_20200808_095807.jpg
    IMG_20200808_085504.jpg
    IMG_20200808_095800.jpg
    IMG_20200808_095817.jpg
    IMG_20200808_083221.jpg
    IMG_20200808_083216.jpg
    valerka, Kox 263-1, Назар ukr и 30 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Кільце West Wall. Просте, проте - оригінальне! На додаткових фото можна побачити аналогічне кільце з...
      1500 грн.
    2. "Brotdose"(бокс для сухарей, хлеба или бутербродов. Использовалась в Вермахте егерскими...
      650 грн.
    3. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      650 грн.
    4. Німецький армійський ліхтарик ZEILER. Карболіт. Дуже добрий колекційний стан!
      3500 грн.
    5. Стан по фото, добрий. Іскру висікає. Гарний предмет в колекцію чи на кожний день!
      860 грн.
  3. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Вітаю камради, хоч знахідка не по ПСВ, та з позицій що й вище в темі. Зовсім випадково знайшов, йшли просто глянути чи є гриби, та син каже, йдемо щось пошукаємо, щось знайшли. Місце настільки бите, що сам не повірив як випав з розкопу IMG-998e8f8f76bf906e7686b01213d8be8b-V.jpg
     

    Изображения:

    IMG_20210629_230130.jpg
    IMG_20210629_230140.jpg
    Scythiann, Миша-Клад, Manergeim и 33 другим нравится это.
  4. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Так би мовити рік потому. Позиція та ж що і в першому повідомленні теми, різниця в метрів 50-100( той самий окоп) Всі роки там була вирубка яка виросла, тепер вдалось нормально там пошукати. Німець напевне був трофеєм солдата РІА, так як німців там не було. Ну і вперше знайшов три пряги за вихід
     

    Изображения:

    IMG_20210822_113153.jpg
    IMG_20210822_132304_1.jpg
    IMG_20210822_171038_1.jpg
    slawuta5, Kox 263-1, Миша-Клад и 17 другим нравится это.
  5. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Вітаю, стежками пошуків 2011-2012 років. Можна сказати усе викопано. Однин смітник, жаль майже усі пляшки биті. Фляга як виключення ( що усе викопали)
     

    Изображения:

    IMG_20250330_141023.jpg
    IMG_20250331_214836_1.jpg
    IMG_20250331_214846.jpg
    IMG_20250331_214903.jpg
    IMG_20250330_112355_1.jpg
    John Cena, Миша-Клад, Pan Ivan и 5 другим нравится это.
  6. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Вітаю, коп бліндажа. Спершу викопав один кут, там попались залишки різної шкіри і ліврейний гудзик. Сьогодні після піврічної паузи було докопано. Ще були пляшки, керосинова лампа, та сохран не радував
     

    Изображения:

    IMG_20250916_211219.jpg
    IMG_20250916_211228.jpg
    IMG_20250914_181326.jpg
    IMG_20250916_211447_1.jpg
    IMG20260426114743.jpg
    Screenshot_2026-04-26-16-20-33-42_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2026-04-26-16-20-16-83_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    O D I N, Oprishok, Komplekt и 10 другим нравится это.
  7. Komplekt

    Komplekt Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    44
    Сообщения:
    422
    Адрес:
    Черкаси
    Вітаю
    Крутий коп, підняти блін по псв-це дуже сильно.
    Як вибирали блін?
    Яка глибина?
    З повагою,
     
  8. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    вітаю. У тому місці на пагорбі лінія таких бліндажів в яких жили. Що там було по знахідках не скажу, були вибиті по верхах ще до того як я туди потрапив (15 років тому), тому вибір був на невеликому по площі. Глибина по центру де не обвалились боки приблизно 1,2 метри, боки 1,8 метра. На дні були також кутники з стіклом з вікна, завіси з дверей та кріплення в раму під двері. В дальньому куті двоярусне ліжко, матрацом слугувала сітка, власне під ним і тесак лежав.
     
    Миша-Клад, MAXIM 43, Alter Mann и 3 другим нравится это.