Оцінка жетона 5 WT. BAU-BATL. 80

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Dietrich88, 17 січ 2020.

Статус теми:
Закрита.
  1. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.332
    Адреса:
    ...
    Добрий день! Прохання оцінити даний жетон . Дякую.


    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]
     
    David Della Rocco, Вiтушка, Alter Mann та 6 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 299 грн.
    2. Находки на сухом чердаке ! Размеры фото = 161 х 106 мм . Размеры обложки записной книжки = 200 х 146...
      350 грн.
    3. Конверт пошти військовополонених. ПСВ.
      80 грн.
    4. Редкая книга о Царской России. На немецком. Издано в Берлине. Из предисловия следует,что бьіла запре...
      870 грн.
    5. Книга The 1914 Campaign
      250 грн.
  3. ЧУЖОЙ

    ЧУЖОЙ Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    183
    Лоти
      на продажу:
    32
      продані:
    345
    Повідомлення:
    19.101
    Адреса:
    Киев
    Привет.
    Жетон в отличном сохране
    Может не самое нашумевшее подразделение, но свои 15-20$$ стоит
     
  4. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.332
    Адреса:
    ...
    Дякую! Підозрюю що трішки більше коштує.:) Принаймні коштував раніше, можливо й ціни просіли ... :rolleyes:
     
    David Della Rocco, Alter Mann та Егор Задорожный подобається це.
  5. BIDAS

    BIDAS Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    163
    Адреса:
    Київ
    400-600 С ув!
     
  6. sullen

    sullen Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    512
    Адреса:
    Украина
    Красивый жетон, жаль что следов носки нет-ушел бы подороже.Если будет на аукционе-киньте ссылку, 500 грн готов подтвердить ставкой.С уважением
     
  7. Лесной Житель

    Лесной Житель Oberleutnant

    Повідомлення:
    2.038
    Адреса:
    Украина
    Доброго. 500гр. дальше как повезет. с ув.
     
    Шурави Афган та Егор Задорожный подобається це.
  8. Шурави Афган

    Шурави Афган Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    824
    Адреса:
    Харьков
    Учитывая состояние, стоимость этого жетона 600-700 гривен.
     
    Militaria IMA-U.S.A, LIKOS, Knauss та ще 1-му подобається це.
  9. Knauss

    Knauss Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    563
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    997
    Повідомлення:
    12.099
    Адреса:
    Украина
    А как понять что он не ношен !!!??? Как на меня очень даже хороший боевняк ...
     
    Шурави Афган подобається це.
  10. sullen

    sullen Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    512
    Адреса:
    Украина
    Имел ввиду следы от шнурка, которых на жетоне нет.Возможно носили в чехле, но мои личные предпочтения в жетонах-именно со следами от шнурка.
     
    -Odessa- та Шурави Афган подобається це.
  11. David Della Rocco

    David Della Rocco Leutnant

    Повідомлення:
    1.264
    Адреса:
    Ländle
    "Щедро" оцінили, нічого не скажеш, волго-татарів, напевно, на кожному базарі відрами продають.
    Чужой, Ви коли жетони на Райберті виставляли, то у Вас якісь інші цінники були: за запасний піхотний батальйон - 25 доларів, запасні артилерійські дивізіони - 30-38 доларів, збірно-призивний пункт - 75 зеленських (для довідки: один з самих масових жетонів, актуальний прохід - 450 гривень).
    Хоча про що це я: в цьому розділі жетони саперних батальйонів по 250 гривень оцінюють, і нічого. Тільки чомусь ніхто продати не хоче.
    Пів місяця тому було продано жетон з аналогічною набивкою, лише іншого батальйону, за ціною 600 гривень.
    262336_1577372211.jpg
    Як бачимо, його стан однозначно гірший, крім цього зараз святковий період затишшя і ціни явно просіли.
    Я не бачу сенсу віддавати цей жетон менш ніж за 50 євро. Це - нечаста набивка, метал як для цинку в гарному стані. Кому треба - той купить.
     
    Останнє редагування: 17 січ 2020
    InDex, Кіла2013, S.A.W. та 17 іншим подобається це.
  12. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    5.332
    Адреса:
    ...
    Ладно хлопці, будемо закінчувати цей цирк. Я вас почув. Дякую всім за те що не проігнорували мою тему і залишили свій коментар.

    І всетаки, якщо можна, поділіться силками на проходи схожих жетонів по ціні яку ви озвучили. На щось ви всетаки орієнтувалися коли оцінювали цей жетон? Чи просто прокоментували оцінку камрадів які відписалися вище? Хоча можете й нічого не відповідати, ваша оцінка деяких жетонів в тому числі й фуфлових говорить сама за себе. Порекомендував би вам взагалі утриматись від оцінки будь яких жетонів.

    Розповім в двох словах ситуацію. Є в мене два таких жетона, куплених два роки тому на фіоліті. Цей що я виставив сьогодні я виграв за 1306 грн , був ще один в кращому стані - просто лялька, який я виграв за 2005 грн. Як на мене то торги були без розгонів, участь брали форумчани які постійно беруть участь в торгах на жетони. Тому для себе зробив висновок що ціни на такі жетони варьюються в районі 1300-2000 грн.

    Знаючи реальну ціну на жетони, всетаки вирішив виставити на передпродажну оцінку сюди, послухати що скажуть експерти, а потім виставити на торги на аукціон Райберт. Але знаєте що друзі, мабуть таки після вашої оцінки в половину а то і в три рази дешевшу від реальної вартості я таки утримають виставляти цей жетон на продажу, принаймні тут. Хороша реклама жетона получилася , нічого не скажеш...
    Щиро бажаю й вам такої самої оцінки на ваші лоти.

    Жетони дуже часто носилися в чохлі, гаманці і тд. На цьому жетоні відсутня група крові, може бути невиданка, але тут сохран як для цинку шикарний. Чистка як така не потребується, лише легенька косметична, далі консервація і жетон буде зберігатися ще сотню років. Самий що не є колекційний сохран.


    Дякую ! Хоч хтось адекватно оцінив.
     
    Roma_1985, InDex, Поліщук та 13 іншим подобається це.
  13. харьковский копач

    харьковский копач Reichsmarschall

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    87
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    5.401
    Адреса:
    Харьков
    Камрад,не принимайте близко к сердцу, тут это нормальная практика,мне так подсумки оценивали в 400 грн, в личку через час продал в 2 раза дороже оценки, Городовой вообще оценивает попал/не попал)))
     
    InDex, Вiтушка, ZEILER та 7 іншим подобається це.
  14. Шурави Афган

    Шурави Афган Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    824
    Адреса:
    Харьков
    проданные за последнее время алюминиевые и цинковые жетоны.
     

    Images:

    13.JPG
    18.JPG
    144.JPG
    312.JPG
    312.JPG
    675.JPG
    Безымянный.JPG
    Останнє редагування: 18 січ 2020
    Militaria IMA-U.S.A та LIKOS подобається це.
  15. David Della Rocco

    David Della Rocco Leutnant

    Повідомлення:
    1.264
    Адреса:
    Ländle
    Ой не витримаю, ну не можна ж так! Та ще й з ранку!
    images.jpg
    Bravo!!!! Applaudissements vifs et prolongés!!!!!
    Зразу видно компетентного експерта. Я так розумію, Ви оцінюєте жетони по принципу: цинкові по гривні, алюмінієві по два, на п´ятак три штуки. А й справді - пофіг що там набито, цей цинковий, цей алюмінієвий - все зрозуміло.
    Як б Вас як "фахівця" попросив би розшифрувати набивку цього жетона, але рівень ваших знань по цій тематиці видно й так.
    Так от, виставлений Dietrich88 жетон належить до 5 волго-татарської роти 80 будівельного батальйону. Це східний доброволець у складі Вермахту і на них відповідний цінник, до того ж набивка не сама часта.
    Виставлені Вами жетони, продані на Віоліті - самі ординарні й поширені (запасні підрозділи піхоти, артилерії і зв´язку і т. п.) і ціна на них відповідна.
    Я в шоці: прирівняти жетон кадрової роти запасного гренадерського батальйону до жетону східного добровольця. Це ж можна тепер "халгінголку" по ціні з СШ68 в один рядок поставити - і те, й те каски, обидві з металу. Давайте прирівняєм орти і талери до радянського білону - однакове срібло, що не ясно. І думаю, що буде цілком справедливо оцінювати денарії Песценнія Нігера або Діадуменіана по ціні денаріїв Марка Аврелія, Антоніна Пія чи Коммода. Все ж просто - круглі, срібні, 200 гривень справедлива ціна на клубі в Лісопарку.
    І не треба розказувати, що Ви там щось знаєте і розумієте. Я в темі жетонів сім років і постійно відстежую ринок, тому маю уявлення, хто що собою являє в цій галузі, і знаю всіх, хто в ній розбирається. Відповідно, я з усією відповідальністю можу заявити, що навіть мій кіт краще за Вас орієнтується в німецьких жетонах і Ваші пости вище це абсолютно підтверджують.
    Полюбуйтесь усі: дана тема прекрасна ілюстрація того, як відбувається оцінка в цьому розділі.
    Хау! Я все сказав!
     
    Останнє редагування: 18 січ 2020
    Patton, InDex, DRAMMATURG та 8 іншим подобається це.
  16. ЧУЖОЙ

    ЧУЖОЙ Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    183
    Лоти
      на продажу:
    32
      продані:
    345
    Повідомлення:
    19.101
    Адреса:
    Киев
    Приветствую.

    Ну, я свои эдак лет шесть назад выставлял. Цены еще так сильно не просели. И из 300 осталось штук 60, значит на то время цены были актуальные. Больше не коллекционирую жетоны .
    А по поводу оценок, все разное собирают. Маньяки в каждой теме платят по потолкам. На то они и маньяки

    Любое обсуждение - диалог. Есть свое мнение высказывайте. Если вы не готовы, другие мнения услышать, не выставляйте в этом разделе.

    Нормальное обсуждение было, никто никому не хамил поначалу. Не понимаю почему вы оценку предмета воспринимаете как личное оскорбление. Или это такой метод привлечь внимание - оскорбиться и высказаться "от души"?

    На самом деле антиреклама - это тоже реклама. И не понятно какой вариант сработает быстрее
     
    Кіла2013, Берсерк 30, Alex Richter та 4 іншим подобається це.
Статус теми:
Закрита.