Очки с поляризацией и защитой от ультрафиолета UV400 + чехол (для вождения, на каждый день). Видео

Тема у розділі 'Окуляри', створена користувачем kostyany4, 7 тра 2024.

Статус теми:
Закрита.
  1. Продавец kostyany4

    kostyany4 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Україна
    Продано.

    В наборі: окуляри, мікрофібра, тест для перевірки на поляризацію, бірка-паспорт, чохол.
    Ціна вказаного набору: --- грн.

    Нова пошта: 100% передоплата на картку або наложка з залогом 200 грн. перевірете на пошті- чи підходить Вам, бо повернення немає *).

    Стан: новий, без дефектів.
    Окуляри мають сертифікат якості CE.

    Розмір: єдиний, універсальний, практично для будь- якого обличчя і голови (худощаве, середнє, трохи більше середнього - повинно підійти). Ширина між осями дужок 14 см.

    Відгуки про мене і мій товар:
    https://reibert.info/members/kostyany4.230004/

    Від себе скажу- окулярі якісні (саме зараз такі самі використовую, хоча в мене є і Polaroid), протиударні (лінзи не крихкі- з матеріалу ТАС), 100% блокують шкідливий для здоров'я ультрафіолет (UV400), мають максимальний на сьогодні захист від відблисків - поляризацію (лінза за технологією polaroid), не деформують зображення. Окуляри перевірені на медичних приладах, а також особисто! Якість зображення на дуже високому рівні, очі не втомлюються! Легкі та міцні, ергономіка дуже хороша. Є закруглелення оправи ("радіус"), що дає захист навіть по бокам від сонця. Рамка (оправа лінз)- практично не помітна при погляді (користуванні).

    Маю досвід, див. мої тести окуляр (активна ссилка).

    Дешеві окуляри не мають захисту від шкідливого ультрафіолету. Від темної лінзи зрачок розширюється - і травмується око від впливу УФ. Тому наявність захисту UV400 (реального, не фейкового)- обов'язкова! Ось чому в магазинах оптики перевірені окуляри коштують не 100 грн.

    Особистий огляд:

    Спеціальні багатошарові поляризаційні лінзи призначені для фільтрації та блокування до 100% відблисків. Вони блокують інтенсивні горизонтальні відбиття (відблиски), маючи вертикально орієнтований шар фільтра. З наявним захистом від шкідливого випромінювання ультрафіолета (фільтр UV400) - ці окуляри ідеальний вибір для активного відпочинку, водіння, риболовлі, подорожі, туризму тощо.

    IMG_20240514_185832.png

    * Якщо Ви не знаєте- чи підійдуть саме Вам ці окуляри - будь ласка, замовляйте з оглядом на пошті (наложка)! Там Ви все поміряєте і перевірете, бо повернення в мене немає!!! Так, окуляри зроблені для практично будь якого обличчя (стандартного) та переносиці, окуляри я особисто кожні перевіряю, але щоб не було потім непорозуміння!!! Для складного обличчя взагалі то краще піти в магазин оптики і там підібрати.

    ------------------------------------------------
    Будь ласка, подивиться інші мої лоти (клікабельні ссилки):

    - Американский мультитул SOG PowerLitre PL1002-CP black oxide/ PL1001-CP (со штопором) с набором бит, органайзером, чехлом

    - Точилка складная двухсторонняя 600/1000 grit для ножей. Эффективность 100%. Видео.


    - Рация с FM радио мультидиапазонная Quansheng UV-K5(8)/UV-K6 с дополнительной усиленной антенной, USB кабелем, гарнитурой, чехлом.

    - Тактичний військовий годинник North Edge Apache 5BAR (50м, компас, альтиметр, барометр, температура тощо). Новий, оригінал

    - Мультитул с набором бит, чехлом, запасными ножами. Полноразмерный (фиксация инструментов). Качество!

    - Прочный шнур паракорд 30м 550d type III (для темляков, браслетов выживания)
     

    Images:

    IMG_20240507_194758.jpg
    IMG_20240507_194805.jpg
    IMG_20240507_194848.jpg
    IMG_20240507_200413.jpg
    IMG_20240507_200424.jpg
    IMG_20240507_200439.jpg
    IMG_20240507_200903.jpg
    Останнє редагування: 31 тра 2024 у 08:31
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 8 шт.)
      3в1 Пересыл на покупателе Новой почтой УкрПочтой
      30 грн.
    2. (в наявності 10 шт.)
      Оригінальні макси, в наявності нові та б/у. Пишіть у приватні повідомлення
      2800 грн.
    3. производитель Китай линза с поляризацией тоньше всех остальных! комплект как на фото: 1. очки 2. р...
      299 грн.
    4. Балістичний захист для очей від Pyramex (USA). Колір лінз: жовтий Матеріал лінз: полікарбонат (Meet...
      250 грн.
    5. Тактические стрелковые очки с дополнительной прозрачной линзой и комплектом Качественные тактически...
      250 грн.
  3. sysdp

    sysdp Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    1.140
    Адреса:
    Днепр
    Возьму 1 шт если на голову 60 р будут норм
     
    yuriv та kostyany4 подобається це.
  4. sapphir

    sapphir Schütze

    Повідомлення:
    18
    Також взяв би одні. Карту в приват чекаю.
     
    kostyany4 подобається це.
  5. sapphir

    sapphir Schütze

    Повідомлення:
    18
    Все прийшло швидко, в принципі те що і в описі. На голові, 59р, сидять звісно не так як ЕSS Crossbow але з Кросбов інша проблема - я їх не можу з штатним "носиком" носити, він мені завузький, а без нього довго не поносиш. Тому і взяв ці в машину "аби були" бо здалось що тут трошки ширше на носі - так і є.
     
    kostyany4 подобається це.
  6. VAVYLON

    VAVYLON Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    103
    Адреса:
    Украина, Полтава
    Узяв би 1 шт
     
    kostyany4 подобається це.
  7. Продавец kostyany4

    kostyany4 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Україна
    Резерв через ЛС на останній набір.
     
  8. Продавец kostyany4

    kostyany4 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Україна
    Продано.
     
Статус теми:
Закрита.