Обсуждение Закона об оружии, принципы

Тема у розділі 'Українська асоціація власників зброї', створена користувачем boss138, 12 вер 2013.

  1. Elav

    Elav Obergefreiter

    Повідомлення:
    51
    Адреса:
    Украина, DP
    Мені тут підказують що проти собак петарди непогано діють .... треба арсенал з собою таскати, балончик для пьяних, петарди проти собак, травмат проти бидла, пістолет проти пограбування ... Ага 50 калібр проти вірогідного снайпера, карабін проти вірогідних бойових дій
     
    Yukka, Master Den та alexapi подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. .223 Знімний ствол. Цівка алюміній PSR +Магазин на 30 шт. Титановий глушник УСМ полегшений спуск Чох...
      80000 грн.
    2. Продам ружье охотничье "САЙГА-410К", КАЛ. 410 состояние на фото + пара доп магазинов к нему - все че...
      11000 грн.
    3. Карабин Sauer S100 Stainless XTA кал. 308 Win. Ствол - 56 см (с резьбой М15х1) Стан новий, без наст...
      94500 грн.
    4. Карабін ANDRO ARMY BRAVO MOD 1 Магазини Magpul PMAG G3 без вікна 6 шт + 1 на 10 патронів Ручка перен...
      90000 грн.
    5. Карабин ОП АКМ 7,62х39 1963 г изготовленно в Украине. Покупался для стрельбы на полигоне. На охоте н...
      30000 грн.
  3. -unnamed-

    -unnamed- Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    19
    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    Украина, Одесса
    Честно говоря, меня больше и пугают такие Рэмбо, которые думают что имеют право применять огнестрел при любой мало-мальской угрозе для их бесценной тушки. Собаки, конфликты на дороге, оплеуха в баре и т.п.
    Был у нас такой «коллега», типичный чмоня. Обзавёлся он стартовиком пиленным под резину и тут же расправив крылья, начал хвалиться своими «подвигами» над собаками и гопарями. Пока в один прекрасный день, его сцукобластер не выпал из тактикульной сумки для бутеров на пол и прозвучал выстрел. Благо, никого не зацепило. Чмоню и бластер помяли и выперли с работы, но с тех пор я наблюдаю за собой фобию в отношении вот таких чмонь и КС в их руках.
     
    Otryta, ak1993, Коля Полелюк та 3 іншим подобається це.
  4. Лорд Грегори

    Лорд Грегори Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.557
    Адреса:
    г. Чернигов
    Какая увлекательная история !!!
     
    Otryta та Yukka подобається це.
  5. alexapi

    alexapi Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    755
    Якщо ваш пост адресований мені, то помилкові всі припущення.
    Травмат у мене є, нарізний карабін також.
    Навички користування як довгим так і коротким доволі непогані.
    Але жоден пес ще не постраждав.
    Тож не хвилюйтеся.
    Моїм інструктором була відповідальна людина, так само навчив відповідально поводитися зі броєю мене.
     
    Yukka подобається це.
  6. Sverhx

    Sverhx Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    351
    Адреса:
    Украина
    Нет конечно, не вам, а тем двум авторам постов, которые, судя по постам, никакого отношения к оружию не имели и не имеют даже сейчас, но свято верят, что закон о КС для граждан будет принят для того, чтоб они могли собак расстреливать, а то гляди ногу им откусят, страшно...
     
    BravoLA, -unnamed- та Somelse подобається це.
  7. Elav

    Elav Obergefreiter

    Повідомлення:
    51
    Адреса:
    Украина, DP
    Вопрос был о правомерности использования КС в такой ситуации, собак до настоящего времени не отстреливал и отстреливать не собираюсь.
    Надеюсь у нас таки сделают нормальный не коррупционный процесс получения разрешения на КС (не так как сейчас) с курсами и инструктажами.
    Заметьте немного выше уже писал о том что брать буду сразу.22lr, и даже с ним охотится не собираюсь, и вряд ли его постоянно носить буду, разве что в поездку или там в горы
     
    Yukka подобається це.
  8. Lufa

    Lufa Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    252
    Адреса:
    Україна
    Якщо не секрет, які плани на .22lr в горах?
     
  9. Elav

    Elav Obergefreiter

    Повідомлення:
    51
    Адреса:
    Украина, DP
    На всяк випадок, бувало всяке ... Рушницю з собою носити важко)
     
  10. Somelse

    Somelse Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    237
    Адреса:
    Одеса
    i не завжди законно, доречi...
     
  11. Lufa

    Lufa Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    252
    Адреса:
    Україна
    Можуть пришити браконьєрку.
     
  12. Коля Полелюк

    Коля Полелюк Feldwebel

    Повідомлення:
    316
    Адреса:
    Ukraine
    З одного боку- зажаючи на все вищесказане, обов'язковою умовою повинно бути саме -відкрите носіння. Щоб розуміти що є Рембо який може собак почати стріляти посеред вулиці. А з іншого- не хотілось би, щоб десь в кафе за столом сидів хтось і світив стволом, особливо попиваючи горілку., чи в парках і ТД,
     
  13. leomor

    leomor Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    64
    Повідомлення:
    1.462
    Адреса:
    киев украина
    Для цього і треба, відкрите носіння. Щоб бачили та інформували, коли потрібно, та кого потрібно…
     
    Atmel подобається це.
  14. alexapi

    alexapi Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    755
    Треба брати до уваги, що відкрите носіння у місті може бути небезпечним для самих цілком законослухняних власників зброї.
    Провокувати напад з метою заволодіння, або крадіжку, або не стати приоритетною ціллю у випадку, якщо хтось захоче знешкодити людей зі зброєю що вони не змогли зіпсувати його плани.
    Виходячи з особистого досвіду, у місті оптимальним варіантом є так би мовити ситуативне носіння.
    В залежності від потенційної загрози.
    Якщо вона мінімальна, зброя може бути десь в сумки/рюкзаку.
    Там, де вона вас не обтяжує, але і дістати досить швидко не вийде.
    Якщо ви знаєте, що рівень загрози може підищітися (наприклад, повертаєтется додому пізно з парковки через якісь темні місця які важко або неможливо оминути), то переносите зброю на себе, для швидкого використання.
     
    Коля Полелюк та Yukka подобається це.
  15. Yukka

    Yukka Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    357
    Адреса:
    Запоріжжя
    Я так розумію, що спілкування переросло у крайнощі: "носити зброю для відстрілу собак", "носити зброю, щоб хвалитись своєю крутістю".
    Можу помилятись, але ще одного разу не бачив, щоб відповідальний власник зброї використовував її на вулиці просто так. Але також жодного разу не бачив, щоб власник собаки вбирав за нею гівно на вулиці.
    Що ви, як діти?
    Як вище казали - в нашій країні закони не працюють. Судова, податкова система налаштована проти простих громадян. Виконання Конституції - це просто сміх. Хтось буде з цим сперечатись? Так я особисто вважаю, що якщо охоронці Конституції не можуть забезпечити її виконання, то потрібно це робити особисто. Кожному.
     
    МаксимВлодимир, POMAH-Lviv та leomor подобається це.
  16. leomor

    leomor Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    64
    Повідомлення:
    1.462
    Адреса:
    киев украина
    Таким громадянам, які не готові… не можна дозволяти КС. Це 100%. Ось тому і менше людей будуть носити КС. Та дозволяти тількі тим в кого нарізна зброя є мінімум 5 років.
     
  17. alexapi

    alexapi Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    755
    Я казав "небезпечно" а не "не готові", це різні речі.
    Як приклад, отримати чимось сзаду/сбоку по голові, можна у вбиральні коли миєте руки.

    І ще, я нікого не агітую проти відкритого носіння, та не є супротивником відкритого носіння.
    Просто треба усвідомлювати всі плюси та мінуси того чи іншого способу.
    У скритого носіння вони також є.
     
  18. Atmel

    Atmel Leutnant

    Повідомлення:
    3.352
    Адреса:
    Киев
    Тут не совсем так. Самого закона еще нет. Пока в первом чтении приняли. К примеру проект закона от пороха прямо предусматривал норму о праве стрелять собак без намордника в любом месте... но тот проект уже в истории.... надеюсь в новой редакции будет и как сам пункт , так и пунк разрешающий и самого хазяина собаки ликвидировать на месте. Считаю норму закона - собака в наморднике святой и за нарушение самое серьезное наказание должно быть. Пока что право на отстрел бродячих собак есть только у охотников в сезон и в охотугодьях только. Сам пока не пользовался этим правом... не вижу в тех собачках я угрозу.. а вот когда бойцовская собака идет по улице без намордника а я с тремя детьми гуляю, то очень даже напрягает такое.
     
    zipo, Yukka та Лорд Грегори подобається це.
  19. leomor

    leomor Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    64
    Повідомлення:
    1.462
    Адреса:
    киев украина
    Моделюйте мені ситуації, я відповім, який вихід… поліцейський чи військовий, дуже турбуються про це (що всім видно зброю)? Коли вас підрізає авто, його керманичу щось несподобалось: визиває вас з авто. Ви при кобурі зі зброєю… тількі словами закінчиться. Коли зброї в вас не видно… він труп. Та менше будуть дарувати дівчатам та синочкам КС
     
  20. Elav

    Elav Obergefreiter

    Повідомлення:
    51
    Адреса:
    Украина, DP
    А якщо в кожного по кобурі зі зброєю буде дикий захід ...
    в мене жодного такого конфлікту за 20 років за кермом не було, цікаво, звідки такий приклад?
     
    alexapi подобається це.
  21. Lufa

    Lufa Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    252
    Адреса:
    Україна
    В тему застосування зброї в громадських місцях... Людина на заправці застрілила собаку. Поряд — ослуговуючий персонал, дорога, можливо інші клієнти.

    https://www.rbc.ua/ukr/news/dnepre-muzhchina-zastrelil-sobaku-zapravke-1657095016.html
     
    Останнє редагування: 6 лип 2022
  22. Atmel

    Atmel Leutnant

    Повідомлення:
    3.352
    Адреса:
    Киев
    Пример не подходит....там военный развлекался. Хотя в части применения в общ. месте то как пример хороший.... никто действительно не пострадал из окружающих.
     
  23. Yukka

    Yukka Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    357
    Адреса:
    Запоріжжя
    Ви колись там були, на "Дикому Заході"? Ті часи давно минули, та у тих людей сформувалась чітка система володіння та користування зброєю.
    І також сформувалась поведінка та закони згідно домашніх тварин.
    "Дикий захід" - це, нажаль, ми. Країна в якій 73% людей вибирають клоуна президентом. А до того "баригу". А ще до того зека. А на початку - політичного імпотента замість націоналістично спрямованого діяча. А після того першого олігарха, який і створив ту систему, яка працює і дотепер.
     
    sergey_mp, Atmel та Somelse подобається це.
  24. Коля Полелюк

    Коля Полелюк Feldwebel

    Повідомлення:
    316
    Адреса:
    Ukraine
    От саме тому і небуде дикого заходу. Цінність життя до підрізання і крутості на дорозі адекватна людина одразу може оцінити)
     
    Elav подобається це.
  25. Коля Полелюк

    Коля Полелюк Feldwebel

    Повідомлення:
    316
    Адреса:
    Ukraine
    А чого 5? Давайте 10. Тільки толку що в декого вона стояла і крім відстрілу раз на 3роки в дозвільній не діставалась з сейфу(тобто володіння і настріл) мінімум. Або взагалі через рішалкиних дозвіл зробили і стоїть шоббуло бо є гроші.

    Потрібно як з водійським посвідченням. Курси приблизно місяць!!!
     
    Elav подобається це.
  26. leomor

    leomor Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    64
    Повідомлення:
    1.462
    Адреса:
    киев украина
    Одне питання: ви власник нарізної зброї? … чого ви навчитесь за місяць? Ніж так, то краще зовсім не дозволяти носіння. В цьому питанні треба обмірковувати кожен вислів, бо це дуже серйозно .
     
    Останнє редагування: 7 лип 2022
    Yuber подобається це.