Обсуждение Закона об оружии, принципы

Тема у розділі 'Українська асоціація власників зброї', створена користувачем boss138, 12 вер 2013.

  1. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    Не звертайте уваги, це типовий бєспрєдєльщик, який хоче робити все, як йому подобається, не зважаючи на інтереси інших. Тому вони і бояться зброї, бо доведеться вести себе нормально.
     
    Yukka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      Кронштейн на вівера - пікатінні, висота middle, новий
      1000 грн.
    2. Оптоволоконна мушка Hiviz для AR Мушка сталева У комплекті 4 оптоволоконні вставки, Увага, інстру...
      900 грн.
    3. Легкий і обтічний фіксований приціл Daniel Defense Detachable AR-15 - відмінна комбінація, яка відпо...
      8500 грн.
    4. Оригінальний голограф! На жаль телефон не фокусує дві точки у колі..
      19500 грн.
    5. Целик и муха
      450 грн.
  3. Lufa

    Lufa Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    252
    Адреса:
    Україна
    Як можна оцінити безлюдність території? В сенсі не місце де рідко бувають люди, а відсутність людей (причому що і власниця собак поряд)? По тепловізору дроном? А за кущами? А за 500 метрів, а за кілометр?


    Як Ви собі уявляєте постріли з вогнепальної зброї на відкритому просторі??? Де тут адекватність?

    Викликайте на власницю поліцію, зніміть псів на камеру і чекайте патруль. Вигул без намордника заборонений.
     
  4. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    Казки розповідаєте.
    Буде загроза вашім дітям, я подивлюся, як ви будете тепловізора діставати.
     
    Atmel подобається це.
  5. Lufa

    Lufa Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    252
    Адреса:
    Україна
    Ви сумніваєтеся що постріли з вогнепальної зброї в місці де ходять люди це неадекватна поведінка? :)

    Про це можна сперечатися?
     
  6. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    Я сумніваюся у вашій доброчесності, бо ви маніпулятор і вам плювати на законні інтереси громадян і суспільства.
     
  7. Elav

    Elav Obergefreiter

    Повідомлення:
    51
    Адреса:
    Украина, DP
    Тільки що розповів своїй жінкі про цих собак, її колись покусала зграя разом з маленькою донькою від першого шлюбу ... Сказала, був би пістолет перестріляли б їх, а не розмахувала б сумочкою і не кричала б допоможіть .... М'яко кажучи офігеть ...
     
    art.k подобається це.
  8. Elav

    Elav Obergefreiter

    Повідомлення:
    51
    Адреса:
    Украина, DP
    Господарка собак - це не дуже стара жінка бомжуватого вида, тягнула картон кудись на здачу, чотири собаки, не превиті, нестрерилізовані, середнього або більше розміру
    Безлюдність - це в радіусі метрів 300-400 більше людей не було, нікого не бачив, по прямій, якщо стріляти, 200 метрів пустого простора, далі забор бетонний 3м висоти (це я вже потім дома оцінив, відразу ховався за велосипедом та матюкався)
     
    art.k подобається це.
  9. maksto

    maksto Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    613
    Адреса:
    луцк украина
    Понятно, что бардак, но согласитесь, это не дело за бродячими псами охотится, тем более с огнестрелом. Другое дело, если опасность жизни или здоровью.
     
    Lufa подобається це.
  10. Коля Полелюк

    Коля Полелюк Feldwebel

    Повідомлення:
    316
    Адреса:
    Ukraine
    Купіть балон терена4 собі і дружині, цього буде достатньо для ваших вовкулак. Пістолет це зброя для захисту коли є загроза життю, а не собака гавкає і на ногу нападає.
     
    Lufa та Elav подобається це.
  11. Elav

    Elav Obergefreiter

    Повідомлення:
    51
    Адреса:
    Украина, DP
    Точно, як буду в зброярському магазині треба купити штуки три, мій балончик, як завжди, десь лежить в кармані штормовки
    дружині я потім куплю якийсь субкомпакт, і в тир поки не навчиться
    А в мене є мрія про ругер марк 4, буду з задоволенням в тирі тренуватися)
     
  12. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.248
    Адреса:
    Украина
    Без претензий к вам, но людей с таким мировоззрением отстреляют первыми и потом будет мир и злагода. Т.к. у вас мысленные мажора, что у него ствол есть а у других нету. Т.к. при необоснованной стрельбе у женщины, вполне может быть тоже пистолет, и вероятность вам словить на груди 9мм будет далеко не нулевая.

    Лично поэтому я и сторонник всеобщего ношения оружия, эта мера, делает всех очень взаимо вежливыми, и терпимыми. Т.к. остальные не выживают.
     
    Мураха, SatoDeNoor, Фон Манштейн та 3 іншим подобається це.
  13. Lufa

    Lufa Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    252
    Адреса:
    Україна
    Тут погоджуюся з Вами.

    Вдома можна оцінити, обдумати, порахувати. А раптово, в стані страху за себе чи рідних, з адреналіном в крові і злістю в очах оцінити ситуацію ненатренованій людині дуже важко.

    Але, навіть вдома чи в спокійних умовах, передбачити де саме по вулиці зупиняться 8г свинцю — неможливо.
     
    Останнє редагування: 5 лип 2022
  14. Lufa

    Lufa Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    252
    Адреса:
    Україна
    Закон не передбачає можливості застосовувати вогнепальну зброю на вулиці для розгону собак, з міркувань безпеки суспільства.
     
  15. alexapi

    alexapi Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    755
    Панове, ви не зовсім праві.
    Напад собаки, або собак, цілком можна розглядати як привід для застосування зброї.
    Звісно, треба дивитися на обставини.
    Зграї бродячих зазвичай не бігають там де багато людей, точніше не відважуються нападати, якщо навколо багато людей.
    А зграя, навіть собак середнього розміру, то доволі серйозна небезпека.
    Балончк може не впоратися.
    Я якось на гаражах ледве від двох дурних псів балончиком відмахався.
    Якщо казати про породистих собак яких тренують або для боїв або просто щоб вони були у своєї формі, та гуляють з ними без поводков та намордників, то тут вже однозначно як на мене - така собака є зброєю.
    Поводитися з нею треба відповідно при нападі.
    Хоча погоджуся, що є багато ньансів застосування зброї проти таких собак.
    Хоча напад далекго не завжди виглядає як напад.
    Наприклад, дитину мого знайомогу доволі сильно покусала собака, яка просто проходила повз, і їй можливо щось не сподобалося/налякало в його поведінки, хоча дитина навіть не дивилася в бік собаки.
    Це до питання намордників.
    Але, повторюся, собаки - така сама зброя як пістолет.
    Навіть ефективніша в певних ситуаціях.
    У зв'язку з цим, мабуть було доречно в законі виділити пункт під собак службових/бойових пород, яких можна розглядати як зброю, та яких обов'язково треба вигулювати в намордниках.
    Бо зараз деякі власники таких собак, поводяться доволі безвідповідально.
     
    BravoLA та Yuber подобається це.
  16. Yukka

    Yukka Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    357
    Адреса:
    Запоріжжя
    Я вважаю це хворобою - вирощувати тварину кілька років, тренувати, щоб потім дивитись, як її розриває інша. І при цьому ставити на це гроші.
     
    BravoLA та Somelse подобається це.
  17. Lufa

    Lufa Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    252
    Адреса:
    Україна
    Також, потрібно розрізняти відповідальність за застосування зброї проти тварин які напали і відповідальність за постріли серед людей.

    Навіть в себе на подвір‘ї важко оцінити ситуацію, не кажучи про динамічні умови «на вулиці».
     
  18. Yukka

    Yukka Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    357
    Адреса:
    Запоріжжя
    Розумієте, в тому і справа, що якщо розбирати цю ситуацію, то в жінки, яка несе картон на здачу, не може бути зброї. Це не мислення мажора, це використання зброї в ситуації, яка загрожує життю. І скоріш за все, бомжиха, навіть озброєна, не встигне дістати свого ствола, так як основна ціль її життя - це як заробити/вкрасти пару копійок на бухло, а не звичайне життя, в якому є місце тренуванням зі зброєю.

    Я так само, але знаю, що повинно пролитись багато крові, доки усі закони про повадження та використання зброї будуть відшліфовано до стану дзеркала. В нашій країні, де державні органи пишуть закони для себе, це буде дуже довгий та кривавий шлях. Але ще раз - краще засудять десятеро, ніж понесуть шестеро. Самий тихий штат в Америці - це Техас (чомусь в це вірю, так як є багато знайомих з різних штатів). Але там культура повадження зі зброєю почала розвиватись дуже здавна. Коли людина без зброї вважалась покійником.
     
  19. Lufa

    Lufa Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    252
    Адреса:
    Україна
    Це все є.

    Як встановлюються правила вигулу тварин
    Питання поводження із тваринами та прибиранням за ними господарями регулюються Законом України "Про благоустрій населених пунктів".


    Яких правил при вигулі тварин має дотримуватися господар
    1. Виводити собак за межі квартири чи території її проживання можна лише на повідку (з ошийником, що містить особистий номер), а небезпечних собак – лише на короткому повідку (не довше 1,2 м) і в наморднику;

    2. Вигулювати собаку без повідка та намордника дозволяється лише в спеціальних місцях вигулу тварин. Там також можна проводити навчання тварин за спеціальними програмами. При цьому небезпечних собак не можна тримати без повідка та намордника навіть у зонах вигулу.

    В нас просто відповідальність за порушення законів — вибіркова, або відсутня.
     
    Останнє редагування: 5 лип 2022
    alexapi подобається це.
  20. Yukka

    Yukka Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    357
    Адреса:
    Запоріжжя
    Друже Lufa, відповідальні люди будуть все розрізняти. Їх не треба примушувати.
     
    alexapi подобається це.
  21. alexapi

    alexapi Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    755
    То безперечно, відповідальність за використання зброї є (повинна бути) завжди.
     
  22. alexapi

    alexapi Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    755
    Це добре, але трохи не те як на мене.
    Власник собаки повинен усвідомлювати,що його собаку будуть розглядати як зброю, якщо вона не на поводку та/або без намордника.
    Та можуть діяти відповідно для самозахисту.
    Також, непогано, як запобіжний захід, рередбачити великий штраф за вигул таких собак без поводків/намордників.
    Причому, для фіксації факту порушення достатньо скарги громадян з фотофіксацією порушення.
    Бо чекати поки порушника зловить наряд, можна довго.
     
    sergey_mp подобається це.
  23. Sverhx

    Sverhx Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    351
    Адреса:
    Украина
    Да-да...именно вы представляете интересы граждан и общества)))и судя по постам ваши интересы - это собак отстреливать...
    Чё ж вы до сих пор себе травматическое не приобрели для самозащиты? Ааа, я понял. Наверное потому, что вам чтоб додуматься купить балончик от собак понадобилось целых два человека и обсуждение на форуме. Главное, если и решитесь покупать оружие и делать разрешение, обязательно скажите разрешителю, что это "шоб собацюг отстреливать". Он обязательно вас поймёт небеспредельщиков и бесплатно еще и оружие выдаст.Даже если вам выдать оружие, жизнь заберёт у вас его сама, ровно через 3, 2, 1...
     
    Останнє редагування: 5 лип 2022
  24. Elav

    Elav Obergefreiter

    Повідомлення:
    51
    Адреса:
    Украина, DP
    Тобто ризик погризенних ніг, рваних ран, можливо пошкодженні сухожилля, запалення, курс уколів від сказу не привід до застосування зброї у відносно безлюдному місці? Нахера тоді зброя?
     
    Atmel подобається це.
  25. Lufa

    Lufa Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    252
    Адреса:
    Україна
    Та ж є це все. ) Парадоксально, але ми (громадяни) настільки зневажаємо закони що інколи думаємо що їх справді не існує.

    Строгість (радянських) українських законів компенсується необов'язковістю їх виконання.

    За вигул собак без повідців і намордників (крім порід, не внесених до списку небезпечних) або в невідведених для цього місцях і за неприбирання їхніх екскрементів можна отримати попередження або штраф ВІД 170 ДО 340 ГРИВЕНЬ.

    Якщо порушення вчиняється повторно протягом року, то штраф для фізичної особи збільшується ДО 340–510 ГРИВЕНЬ, для посадової – ДО 510–1020 ГРИВЕНЬ.

    Якщо порушення супроводжується шкодою здоров’ю людини або його майну, то фізичній особі загрожує штраф ВІД 1700 ДО 3400 ГРИВЕНЬ із конфіскацією тварин, посадовим особам – ВІД 3400 ДО 5100 ГРИВЕНЬ із конфіскацією тварин.
     
    Sverhx подобається це.
  26. alexapi

    alexapi Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    755
    Все так.
    Якщо закон не виконується, то його не існує де-факто.
     
    Yukka подобається це.