Обсуждение Закона об оружии, принципы

Тема у розділі 'Українська асоціація власників зброї', створена користувачем boss138, 12 вер 2013.

  1. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    а якщо бути точним. то цим займаєтьця психотерапевт який дає свою візу в медичних документах. а також нарколог.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Найбільш вдала серія марксманської гвинтівки. На сьогодні його конкурент є Карабін нарезний FNSCAR...
      325000 грн.
    2. Steyr AUG SA Olive Army Виробник: Steyr-Mannlicher AG Kaliber 5.56x45 mm (.223 Rem.) Ствол матчевий...
      189000 грн.
    3. 15500 Евро. Легендарна гвинтівка яка не потребує реклами - Accuracy International AX-MC кал. .338 L...
      630000 грн.
    4. Продам болтовий карабін ruger precision rifle RPR 6,5 creedmoor. Гвинтівка продається повністю компл...
      200000 грн.
    5. Б/У - настріл 150 патронів в тирі. Barrett MRAD (Multi-Role Adaptive Design или Многоцелевая Адаптив...
      470000 грн.
  3. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    А где ты его возьмёшь левый то? В супермаркете купишь? Далеко не у всех есть возможность купить левый ствол. Выходы на нужных людей тоже. Менты тоже не даром штаны протирают - большая половина всех объявлений о продаже и покупке левых стволов созданна именно операми, которым план нужен, а взять покупателя или продавца оружия с поличным - нифига себе достижение. Можно потом полгода на работу не ходить . А вторая половина обьяв из разряда ты мне под тем камешком 500 дол оставь а я тебе потом МОЖЕТ БЫТЬ. Позвоню и скажу где тебе ствол забрать левый. А по факту и дураку понятно что никто звонить не будет, сделка закончена в момент когда лох бабки принес. А взять легальный ствол " на всякий случай чтоб лоха припугнуть " а почему бы и нет. Документы есть на него, а значит и менты если со стволом примут чистым с разрешением вообще никаких проблем. Другое дело с левым - там срок сразу. А так стрелять же все равно никто не собирается в момент гоп стопа. Задача напугать и ограбить. Ну а если терпила ствол достанет то тут уже и деваться некуда - придется валить. А если это убийство из ненависти ко всем или же массовый расстрел как в штатах так вообще пофиг из чего стрелять. После таких убийств обычно полиция убивает при задержании или же сами стреляются , там человек когда нажимает спусковой крючок прекрасно понимает что купил билет в один конец.

    Это как вариант развития событий. Совсем не факт что левый ствол лучше. В штатах вон большая половина убийств с легального оружия происходит.
     
    Останнє редагування: 23 чер 2021
    Чиполино подобається це.
  4. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Вот они то и " навыдавали" разрешений на травматы и не только, неадекватам которые ими направо и налево машут и по 200 Дж патроны суют. На учёте не состоит и хорошо. У нас на работе психиатра по 4 часа проходят например. Многие по несколько дней пройти не могут, тесты его решить. В конце концов все " договариваются" . Так и тут будет это 100%
     
    Останнє редагування: 23 чер 2021
  5. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    а також надавали дозволів придуркам з карабінами,помпухами,свдешками,мосінками. а це далеко не травмати і дальність польту кулі я думаю називати не треба?
    а скільки менти дозволів надавали всяким неадекватам,минуючі медуху. тут взагалі пі.
    приїзжай до нас в мисливський сезон. я тобі їх покажу. як нам кажуть "сидіть по хатах коли ми полюємо". так,пм проти карабіна це ніщо. але коли тобі летить відповідь ти никаєшся. а це мій час\шанс добігти до свого карабіна. у мене тут свої реалії.
     
  6. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    https://reibert.info/threads/obsuzhdenie-zakona-ob-oruzhii-principy.410711/page-245#post-14282146
    от тут є лиш один момент. про те що йти вбивати через ненависть. хочя можна на стан афекту списати. але якщо з холодною головою то лівак дістанеш однозначно. та в тих же ментів які на старість заробляють. або ппс грабонути. їх в 90х стільки раз так грабували...........
    є щє варіант "пан сам склепав".
    це я що до умисного,підготованого вбивства.
    а все інше 50\50.
    для мене легальний кс першочергово,це апарат для самозахисту. особисто я такий використаю для умисного вбивства тільки якщо діватись буде нікуди.
    а щоб стандартного гопника шугонути,достатньо пострілу в гору або в землю=за обставин. вистачяє пугачя. можна навіть з карману не діставати. а от коли "приймуть",однією статтею менше буде.
     
  7. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Ты накуренный или на приколе такой бред писать? Так и представляю как потенциальный гопник подходит к менту и спрашивает у него " дядя а ты мне ствол не продашь а то мне тут для дела надо " :D
    А вариант про грабонуть ППС это вообще жесть . По 345 пойдешь , от 5 до 12 как раз потянет :D. Ну или же пулю словишь от мента , они люди суровые, синтиментами лишними не обременены- отправят в страну вечной охоты без лишних раздумий. Сомневаюсь что хоть кто то из тех кто с кукушкой дружит пойдет таким путем.

    Збс ты придумал. Осталась фигня - иметь в своем распоряжении токарный и фрезерный станки и уметь на них работать , ну и понимать что делаешь :D. Совсем фигня.

    Лично мне все эти способы приобретения оружия видятся как фантастические . В смысле вообще фантастические. :p
     
  8. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    я мав на увазі виключно отримання нелегальної зброї. і виключно для скоєння умисного злочіну. як варіант. я вже мовчу про зброю з ато або військових частин.
    а для життя мені вистачіть легального пм. і навіть в цьому випадку можна викрутитись.

    а от про злих ментів тут не треба. ти знаєш скільки зараз ментівських стволів на руках гуляє? особливо з 90х.
     
  9. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Та понятно что нелегальной. Как ворованная зброя может быть легальной. Так и не ответил ты мне как же отобрать оружие у ППС или же купить у мента на пенсии. Оно конечно понятно, у каждого мента который на пенсию уходит по 5 стволов левых и по 40 кг героина :D. Они же все по твоим словам направо и налево к пенсии готовятся. А ещё они этим всем торгуют с кем попало. :eek::D. Прямо объявление на дверях квартиры - " скоро пенсия, распродажа " :D.

    Про оружие с ато тоже возможно. Наверное есть. Но как ты узнаешь где и у кого ? Придёшь на КПП части и просишь -" пацаны а лишнего калаша не завалялось? Я куплю если что " :D. Или же в Фейсбуке статушь поставить - "куплю ствол" :D. Если нету знакомых торговцев оружием ( а они себя не афишируют и про них знает очень мало людей) то в 90% случаев все твои попытки купить нелегальное оружие закончатся тем что тебе его опер приедет продавать и обвинительным приговором суда.

    Менты тоже не дураку. И менты и СБУ работают - оружие ты просто так не купишь. Каналы они перекрывают, опера работают. Работу свою делают и я бы сказал неплохо.
     
    Останнє редагування: 25 чер 2021
  10. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    не у мента на пенсії. а у мента який на достойну пенсію збирає. правильних людей треба знати :)
    як відібрати в ппсника пукалку? тобі курс рукопашного бою,зняття часового,та інше цитувати? людина якій треба,завжди знайде як і що дістати.
    не всі менти чесні і порядні. і сбу також. якби було б інакше то ми жили б у гарній країні і не думали б взагалі про зброю. ВЗАГАЛІ !
    а так ,маємо що маємо. бо на 1 чесного мента 1000 не чесних ментів (особливо міністр :) )

    от тому я й хочу мати легальну короткоствольну зброю для самозахисту з нормальним законом.
     
  11. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Аха преподай мне урок рукопашного боя и расскажи как можно отобрать у ППС пистолет не словив при этом пулю. Я понимаю что языком оно все легко, но ментов в школе полиции тоже неплохо учат приемам ментовские и куда и как и когда бить чтобы у дебилов мгновенно пропадала даже мысль о сопротивлении. А при попытке отобрать оружие в ментовской инструкции сказано применять оружие на поражение.

    Во вторых про честных или не честных ментов - менты стволы левые не коллекционируют ( потому что их нету) и подрезать левый ствол возможности нету. А если кто то где то как то и подрезал - то молчит об этом и никому не треплется.
    Ну а ты же со своими экстрасенсорными способностями знаешь к кому подойти и как спросить чтобы срок не схватить. Ну что же тут сказать - красавчик однако, в правильных кругах крутишься o_O ну или же экстрасенсорика само собой.
    А рукопашным боем я ещё в армии познакомился, но пепсы тоже не крючком вяжут + у них есть офигенное преимущество - они по одному не ходят и вооружены и психологически они оружие готовы применять, в отличии от торчка который на их ствол позарится
     
    Останнє редагування: 25 чер 2021
    Advokat77 та Yuber подобається це.
  12. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Вот это значит "языком трепаться" и не более того. Между твоим " цитувати" и реально применить на практике рискуя получить пулю или же срок в 12 лет стоит огромная пропасть. Языком трепаться каждый может, а сделать на практике рискнёт один с 10000 а из тех кто рискнёт сделать только каждый пятый сможет отобрать оружие у пепсов и свалить без лишних дырок в туловище, остальные или пулю словят или за решетку отправятся.

    Во вторых - ни один нормальный мент тебе ствол никогда не продаст, потому что он прекрасно понимает что если тебя возьмут с этим стволом то ты 99% расколешься где ты его взял и тогда ему самому задница придёт. Большая и жирная. А так с 99% вероятность можно утверждать что менты таки "продадут" тебе ствол и возьмут при этом. Разведут на ВСЕ бабки которые у тебя есть в лучшем случае а потом и посадят. Самая обычная ментовская практика.
     
    Останнє редагування: 25 чер 2021
  13. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    https://reibert.info/threads/obsuzhdenie-zakona-ob-oruzhii-principy.410711/page-245#post-14284953
    ну що тут заперечіш.
    скажу лиш одне. 11років тому з нами тренувалися майбутні менти. тож не розповідай про їх супер підготовку в покрасці бордюрів. хочя,маю великі сподівання,що хоч в цьому плані щось змінилося.
    а кращє подивись відео як супер ппсників розстрілюють та ріжуть як баранів. їх деякий час тому по всіх новинах крутили.
    а щє я розкажу про те як дехто в ато воював. це стосуєтьця псих мотивації. хлопчік був кулеметником і привіз додому другу дірку в дупі. на мої питання як стріляв?. стріляв по верх голів,бо вони такі ж як ми.і якщо вбив то випадково. а хлопчік цей був у прикритті снайперської пари. віри його словам 50\50.
    але. суть в тому чі зможе людина вистрілити в людину. це також стосуєтьця ментів (хочя туди всяку отморозь набирають=зі слів мого колишнього дільничного).
    в іншому. як я вже казав. ТРЕБА ЗНАТИ ПРАВИЛЬНИХ ЛЮДЕЙ. для тебе правильних. але ти не помітив одного але. навіть для того щоб тобі продали легальну зброю,ти повинен бути правильною людиною. або мати дуууууже багато грошей. з ліваком таж сама історія,тільки оцінюватимуть тебе по ділах та інтуіції. і якщо ти не правильний і не туди сунувся то """
    ти сам все сказав.
    тож залишаєтьця варіант "пан сам склепав"
     
  14. VEBERr

    VEBERr Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    775
    Адреса:
    KHARKOV
    Yuber подобається це.
  15. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    та понятно )) правильных людей надо знать и самопалы по фильмах делать :D. Ну и плюс экстрасенсорика и шестое чутье. Отличный ты конечно парень но вот 99% людей не обладают этими суперкачествами как у тебя. Так что :smile_15:, на правильном пути. Все знаешь - все умеешь - красавчик.
     
  16. 007 Стрелок

    007 Стрелок Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    736
    Адреса:
    У Черного моря.
    Если коротко, какие нововедения планируют в нём?
     
  17. HBG

    HBG Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    750
    Адреса:
    Украина
    Бегло то тот же 622 но с некоторыми ужесточениями. Но в целом зашквар.
     
    Yuber та 007 Стрелок подобається це.
  18. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    https://reibert.info/threads/obsuzhdenie-zakona-ob-oruzhii-principy.410711/page-245#post-14285729
    перехвалюєш !
    я не чярівник,і навіть не вчуся.
    знайомства з правильними людьми напрацьовуютьця роками.
    а з приводу самопала з ""брат2"" так це іграшки мого дитинства. дільничій заморювався їх в нас відбирати. добре що хоч всі живі та здорові залишилися :)
    хто хочє,шукає можливості. хто не хочє,шукає причіни.
     
  19. Tankman_htu

    Tankman_htu Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    287
    Адреса:
    м. Київ
     
    Advokat77, Vasiliy_sk та 007 Стрелок подобається це.
  20. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Ты обычный балабол - сказочник
     
    Чиполино подобається це.
  21. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
  22. HBG

    HBG Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    750
    Адреса:
    Украина
    Ужесточения по травме по отношению к 622 и так по мелочам но все в ужесточения.КС естественно запрещен.
     
  23. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Прочитал бегло. Закон создан под титушек и частные армии.
     
    HBG подобається це.
  24. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    ну от,вася. бачіш,гопникам вже легально вбивати з легальної зброї хочють дозволити. а пересічному ні ні.
    чітав я трохи той проект закону.
     
  25. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    ну от з тим що я балабол,навіть сперечатись не буду. полюбляю побалаболити.
    а от з тим що я казкар,посперечаюсь.
    1-розкажи де та сбу була в 2014 і раніше. та й сьогодні свою роботу вони не виконують. хіба що бабушок з насінням ганяти можуть, хочя це ментівський профіль.
    а з ментами щє гірше,ці навіть бабушок не ганяють. лише лисого. ну може раз на рік палку хочуть рубанути то жопу від стільця відривають. а якби працювали то не було б у нас розбірок з використанням травматів. та наградняків. не було б у бандосів жодної зброї. атак з ментівських складів продають\продавали. а скільки борделів та нарко притонів кришують,тут звіздєц.
    а ти мені тут розповідаєш що менти та сбу не дарма свій хліб їдять.
    ху із тут казкар???
    2-самопал. я не знаю в які часи ви народилися. таке відчюття що в еру смартфонів та пк. в моє дитинство самопали та інша хрінь були звичайною забавкою.не мав тільки лінивий. і ми один одного чомусь не перестріляли. :eek::eek::eek: хочя пику один одному квасили не по дитячому.:D:p і бандитизм у нас тоді був не менше ніж в 90х. хочя в 90х стало трохи легше.
    вітчім з шомполкою на ведмедя в грузинських горах полював. саморобною. і вдало.
     
    HBG подобається це.
  26. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    напиши официальное "письмо-запрос" в сбу и жди ответа от уполномоченных лиц. Больше мне тебе сказать нечего.

    по поводу остального - балаболь с кем ту другим - надоел ты мне уже - "нинздя - охотник на медведей " :D.