Обсуждение Закона об оружии, принципы

Тема у розділі 'Українська асоціація власників зброї', створена користувачем boss138, 12 вер 2013.

  1. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    А шо вам там понятно?
    Для початку навчіться не переходити на особистості і дотримуватися правил дискусії.
    Є таке слово правила. Сподіваюсь, ви хоч правила поводження зі зброєю знаєте?
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      Регульований газблок Strike Industries Collar призначений для швидкого налаштування зворотного поток...
      7799 грн.
    2. Нестреляны, пару раз забил патронами и разрядил. Просто 2 шт оказались лишними.
      520 грн.
    3. (в наявності 197 шт.)
      Тромікс чорний , Хрест білий Збільшена ручка затвора АК, насадки для ручки затворної рами. Зручна ру...
      75 грн.
    4. Стоковий приклад та пістолетна рукоятка карабіну AR 15 Taurus Нові без використання
      750 грн.
    5. Магазини до Вулкан ТК (5,45*39 мм), стають на любий АК, але мають дещо зменшений зуб.
      1300 грн.
  3. Дмитрий Р.

    Дмитрий Р. Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    Адреса:
    То тут, то там
    Ржака:D:D:D
    Вже 232 сторінки наваяли, а «віз і нині там». І ще довго буде там. Хлопці (і дівчата?), не сваріться, не поливайте один одного брудом, і не витрачайте свій час дарма на суперечки на форумах. Короткостволу не буде ще багато-багато років. МВС проти, депутати проти, президенти (усі) проти...та навіть певна частина «зброярської спільноти» проти.

    Можна, звісно, писати пафосні фрази про «не раби» і «боремось, перемога не за горами», але короткостволом як не пахло, так і не пахне - немає передумов які б вказували, що справа рухається у вірному напрямку. І лише на райберті далі триває війна у коментах:D оце у людей вільного часу!
     
  4. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    Нормально пахнет короткостволом.
    Вже всім видно, що аж ніяк не 11%, а добряча половина.
    Так що ваші добрі наміри краще спрямуйте на пару своїх знайомих.
     
    BravoLA та ViktorKux подобається це.
  5. Дмитрий Р.

    Дмитрий Р. Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    Адреса:
    То тут, то там
    Може бути хоч 99%, результат буде тей самий. Невже Ви майже за 30 років незалежності так нічого і не зрозуміли?
    Ага, із 1991 року пахне короткостволом))
    Я не зловтішаюсь, просто Вам не подобається чути правду, самообман він приємніше.
    Кілька років тому переїхав до однієї європейської країни і легально маю те, що середньостатистичний українець ніколи не матиме. А Ви чекайте...ще якихось 200 років і всім дозволять пісталєтікі, але без носіння, а ще через 100 дозволять з дому виносити:D:D:D
     
    Sharky подобається це.
  6. poklik

    poklik Feldwebel

    Повідомлення:
    245
    Адреса:
    город K
    -середньостатистичний зрадник.
     
    BravoLA, art.k та Mustapha подобається це.
  7. Дмитрий Р.

    Дмитрий Р. Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    Адреса:
    То тут, то там
    ...бо Ви так вирішили?:D
     

    Images:

    4535CA92-84F5-4109-AE84-CAE9AE0D8F04.jpeg
  8. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    Ну переїхали і переїхали, чого вас тоді цікавлять наші справи?
     
    Yuber подобається це.
  9. Дмитрий Р.

    Дмитрий Р. Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    Адреса:
    То тут, то там
    Бо ця «ваша» справа ще кілька років тому була і моєю справою. Сам був таким самим «ждуном», як і Ви зараз. Потім все ж вистачило розуму зрозуміти безперспективність «короткоствольної теми» в Україні у найближчі десятиліття і зробити щось, щоб змінити ситуацію для себе якщо вже не можна змінити її для усіх. Ще раз Вам кажу - на країну має впасти метеорит щоб щось змінилось у цій справі, а увесь склад Кабміну/ВР/ОП/МВС має водночас зникнути і замінитись на техасців...це реально? Самі дайте відповідь. Я зрідка заходжу почитати райберт, але бачу, що у цій темі нічого не міняється - далі фантазують про легальний КС.
     
    Sharky, Румато Эсторский та HBG подобається це.
  10. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.505
    Адреса:
    г.Днепр
    Тобто, Ви емігрували тільки через те, що не мали змоги володіти КСом??? :eek:
    Дивовижно! Вперше чую таку причину! Щоб без КСа люди життя свого не уявляли!
     
    Тот Герман та ViktorKux подобається це.
  11. Дмитрий Р.

    Дмитрий Р. Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    Адреса:
    То тут, то там
    Ні, це лише одна із багатьох причин, і далеко не основна...але я захотів щось змінити і змінив, а більшість лише ниє і чекає що само з неба впаде, точніше «підпишемо ще одну петицію УАВЗ і вже точно дозволять». Самообман такий приємний. Contra spem spero.
     
  12. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    Уїхавші ото як вегани. Треба на кожному кроці комусь щось доводити.

    До речі, зараз пішла така хвиля від агентів сусідньої держави - розповідати, що треба валити. Усілякі гордони балашови тощо капають на мізки.
     
    Останнє редагування: 20 бер 2021
    СергейМихалыч, BravoLA та Чиж подобається це.
  13. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.505
    Адреса:
    г.Днепр
    Ні, «Dum spiro spero»!
     
  14. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.248
    Адреса:
    Украина
    То есть тут поднять ж... с дивана и зарабатывать хорошие деньги, сил не хватило. Нужно было все бросить, и там, на правах второсортных людей, делать тоже самое, что можно было и тут.
    А сказки о том, как там замечательно, можете рассказывать тем у кого нет "там" родственников и кто там не был. Я знаю, что иммигранты любят сюда рассказывать какие они успешные и счастливые "там". Вот только когда приезжаешь и смотришь на реальность, понимаешь что они там люди 3 сорта.
     
    Останнє редагування: 20 бер 2021
    Dmitriy1976, art.k та Yuber подобається це.
  15. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.505
    Адреса:
    г.Днепр
    Эмигранты! Те, что сьезжают отсюда. Иммигранты - те, которые едут к нам.
     
    Олег CH подобається це.
  16. trainee

    trainee Hauptmann

    Повідомлення:
    2.366
    Адреса:
    Land of Living Skies
    Обычно на это идут ради следующего поколения.
    Сознательно.
    Как то так...
     
    Dmitriy1976, art.k та Дмитрий Р. подобається це.
  17. Дмитрий Р.

    Дмитрий Р. Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    Адреса:
    То тут, то там
    У Вас, видно, якась своя реальність:D
    І звідки Вам знати наскільки успішним я був «там» і наскільки успішним є «тут»? У Ваших словах звучить звичайна заздрість до тих, хто виїхав. Про людей 3 сорту взагалі смішно - це якраз не емігранти, а ті, хто лишився і за копійки пашуть на заводах ахметових/фірташів і хто зі свого села/міста ніколи не виїжджав, бо грошей нема. Ті, кого завтра п‘яний мєнт/прокурор зіб‘є джипом на дорозі і відкупиться - ось це і є люди третього сорту. Так що не треба гнати на емігрантів які власною важкою працею/розумом чогось досягли за кордоном і змогли побудувати своє майбутнє у цивілізованій країні.
    Тема взагалі про інше, це збройовий форум. Я лише озвучив цілком логічний висновок - короткостволу не бачити українцям ще дуже-дуже довго. Не згодні? Вважаєте я не правий? Вам щось авакян пообіцяв? Чи тоша херащєнко відкрив якусь таємницю? Поділіться.
     
  18. Дмитрий Р.

    Дмитрий Р. Obergefreiter

    Повідомлення:
    75
    Адреса:
    То тут, то там
    Ви праві, так і є :beer:
    І ще через багато інших обдуманих, раціональних причин. Шкода що тут більшість цього не розуміє.
     
    Любитель тишины та trainee подобається це.
  19. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.505
    Адреса:
    г.Днепр
    Так само, як більшість з емігрантів не розуміє того, що любов до Батьківщини і свого народу не може бути раціональним почуттям! Апріорі. Любов взагалі іраціональна категорія!
     
    art.k подобається це.
  20. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    А де логіка у вашому висновку?
    30 років це не аргумент. Скільки років був мораторій на землю? І шо?
     
  21. Румато Эсторский

    Румато Эсторский Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    115
    И ничего.
    Еще какой аргумент.Как только появились серьезно заинтересованные в прихватизации задешево земли силы,так сразу соответствующий закон пропихнули через Раду,наплевав на все и всех.Если вы мне покажете пальцем на хоть отдаленно похожие по влиянию силы,которые спать не могут так хотят осчастливить:smile_6: каждого рядового украинца персональным короткостволом:smile_13:,-охотно поверю в вашу точку зрения.
     
    Dmitriy1976 та Дмитрий Р. подобається це.
  22. Sharky

    Sharky Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    531
    Адреса:
    Украина
    Добрый вечер, кто знает что сейчас происходит с разрешительной системой, когда начнут работать ?
     
  23. Тот Герман

    Тот Герман Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    106
    Потихоньку начинают работать, где-то уже работают, где-то говорят вот-вот начнут. В Киеве работают, хотя может карантин внесет свою лепту...
     
    Sharky подобається це.
  24. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    28.411
    Адреса:
    Украина
    Вот здесь "перекличка" по Украине, как и где работает
    https://reibert.info/threads/v-ukraine-likvidirovali-razreshitelnuju.1260251/page-66
     
    Sharky подобається це.
  25. Sharky

    Sharky Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    531
    Адреса:
    Украина
    Спасибо, сегодня слышал что до конца месяца разрешительная работать не будет ,что идёт перетрубация и разрешительную выводят из состава полиции , интересно это правда ?
     
    Чиполино подобається це.
  26. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.248
    Адреса:
    Украина
    Если тут также крутить ж. как и там приходится, то можно обеспечить жизнь и лучше. Я слышу эти лицемерные оговорки "ради детей" от всех иммигрантов, это такой же пи...ж, как и руский мир. Т.к. в 80 % случаях дети так же остаются нижних слоях общества, да идут работать строителями или дальнобойщиками как и родители.

    Я вас "шокую" но моя семья, получила статус беженца с США, и я от него отказался. Когда увидел реальную жизнь там. О чем не жалею не 1 минуты. Т.к. если тут крутить 5-й точкой так же, как и там, тут можно жить не хуже.
    У меня родственники там. И я знаю несколько семей, которые вернулись бы обратно, если бы не продали тут квартиру, и не потратили бы почти все сбережения на переезд.

    Я не гоню но, большинство эмигрантов любят живя в г., суда транслировать что это бриллианты. Объективных кто реально расказывает + и - единицы.

    Даже иммигранты которые там начали зарабатывать хорошо, всеровно остаются людьми второва сорта, потому что НЕКТО не женется на местных, 99% (отавим 1 процент на тех кого я не знаю) это либо те же на иммигрантках, либо живут сами.
     
    trainee подобається це.