Обсуждение Закона об оружии, принципы

Тема у розділі 'Українська асоціація власників зброї', створена користувачем boss138, 12 вер 2013.

  1. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    Мені ліньки розбирати вашу пісаніну по кісточках. Можете сформулювати в двух реченнях, що ви хочете сказати?

    Я свою позицію неодноразово саме так і формулював.

    До речі, а де всі ті, хто був проти закону? Чому не радіють? Може тому, що за півроку товариш Аваков двічі продемонстрував як всі залежать від наказів мвс?

    Я вам так скажу, не будете боротися за кс, заберуть і дідівську двустволку. Попомніть мої слова.
     
    BravoLA подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 1 шт.)
      Адаптер для складання прикладу Sylvan Arms Gen. 3 Виготовлений із алюмінієвого сплаву 7075Т6, значно...
      10900 грн.
    2. Боковой кронштейн на АК 74. Состояние хорошее,при желании можно легко можно покрасить. По всем вопро...
      1000 грн.
    3. ДГК новий, не використовувався. Фрезерований з цільної заготовки титану ВТ22. Дуже легкий і міцний....
      3200 грн.
    4. (в наявності 50 шт.)
      Магазин 7,62 нові є багато металева пʼята
      750 грн.
    5. (в наявності 4 шт.)
      Вага складає усього 280гр., матеріали - титан та дюраль д-16т, розбірний, тип конструкції - monocore...
      3000 грн.
  3. Володимир84

    Володимир84 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.464
    Адреса:
    Слобожанщина
    Вибачте, тема вже пішла в бред......
    Я маю 4 гладких, 2 нарізних, все чітко та законно, і тут нате Вам всім власникам зброї тра........сь.......
    Так скоро і вудки на реєстрації поставлять, налогами обкладуть, нема нічого страшного, але налог за вудку 300 грн., а ціна самої вудки 290 грн, і хрін хто купить, ось так і плати кудись-тудись-комусь...!!!))))))
     
    Tayfun_U та Boris Pryanikov подобається це.
  4. Румато Эсторский

    Румато Эсторский Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    115
    Ничем не хуже и не лучше.
    Просто у молдован так исторически случилось,-они его получили по факту,после определенных и весьма неприятных событий.То есть его попросту легализовали,как и в ОРДЛО.Вы хотите заполучить вожделенный короткоствол ценой распространения ситуации ОРДЛО на всю страну?Лично я вот не хочу заплатить такую цену за кусок железа,который все равно будет лежать в сейфе и в 99% случаев никак мне поможет в сложной ситуации.
    Более того,и никогда не будут иметь,-причем не миллионы,а десятки миллионов граждан Украины.Дело в том,что владение оружием подразумевает не только законодательную составляющую,но и материальные возможности будущего владельца.Обычный работяга,условный слесарь Вася,который пашет за минималку и в кредитах по самые брови никогда не сможет откинуть примерно 1000-1300$ за ствол,который ему в общем и не нужен,и будет только пылиться в сейфе и постоянно требовать материальных вложений.И таких "Вась" примерно 80% населения страны и как не прискорбно признать,их количество будет только расти.
     
    Yodda та HBG подобається це.
  5. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    Це життя. Або ви або вас.
    Дивно, що такі наче мужні чоловіки, як власники зброї, заняли пасивну позицію.
     
  6. Румато Эсторский

    Румато Эсторский Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    115
    Не заберут.Ваша двухстволка власти не угрожает абсолютно,-уж до чего при Союзе любили заворачивать гайки до срыва резьбы,но даже тогда никому в голову подобная глупость не пришла в голову.
     
    Yuber, HBG та Dmitriy1976 подобається це.
  7. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.695
    Хотелось бы напомнить,что у нас ситуация похуже чем была в Молдове и людей погибло достаточно. Украина и Украинцы сполна платят цену за право быть свободными. Может в Молдове и легализовали в своё время нелегальщину,но и по сей день граждане Молдовы имеют возможность приобретать короткоствол и владеть им. Когда я говорю ”Молдова”,я имею ввиду именно Молдову,то есть,цивилизованную её территорию,а не тот кусок территории,отжатой кацапнёй и превращённый в банановую недореспублику. Ещё раз вопрос,чем Украинцы хуже Молдаван,цивилизованных Молдаван?
     
    жека5, Yuber, _Alex_ та 3 іншим подобається це.
  8. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    На цьому місці мєнтовська методичка закінчується )))
     
    Boris Pryanikov подобається це.
  9. Володимир84

    Володимир84 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.464
    Адреса:
    Слобожанщина
    Ніяких пасів, ще з минулого року збирались, на мітинги виходили, і про закони мисливства та мисливського собаківництва обурювалися. Я веду до того що зараз оформити, тримати і т.д. дороще ніж вартість зброї. Чи Ви думаєте що на самий простий мітинг гроші не потрібні. Доб'ємося одного, так на на іншому влетим, і навпаки.......
     
    Tayfun_U подобається це.
  10. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Повідомлення:
    9.331
    Адреса:
    Сектор_М
    Боря не корми таки тролей;)
    А нащёт хуже молдаван, - я уже говорил - эти сидары из правительства считай шо оффициально заявили шо Украинцы тупей молдаван, тормознее литовцев, психичнее и агрессивей грузинов:mad::mad::mad:
    .
     
    Володимир84, Boris Pryanikov, HBG та ще 1-му подобається це.
  11. Румато Эсторский

    Румато Эсторский Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    115
    Это вы так тактично решили съехать с своего пассажа о том,что у всех поотбирают старенькие двухстволки:D?
     
  12. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    Не згоден. Подивіться на євробляхерів, як вони свої інтереси відстоюють.

    А кому подобається голову в пісок, то їм тролінг усюди бачиться. Ну сидіть...
     
  13. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    Добре, добре, це підколка. Я не думаю, що позабирають. Але якщо вирішать, то що ви зробите?
     
  14. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    в суміжній країні казали так ""мочи ментов. спасай росию""
    в нас теж можливий подібний варіант.
     
    Tayfun_U подобається це.
  15. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.695
    Пойду таки огород полью..;)
     
    Володимир84, _Alex_, Tayfun_U та 2 іншим подобається це.
  16. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.248
    Адреса:
    Украина
    В Австралии, Канаде забрали росчерком пера, за секунду. А у нас не могут ? Вы смеетесь, или и в правду настолько наивны ?
    Ситуация с разрешиловкой показала, что если министр решит забрать у население оружие, он это сделает за секунду.
     
    HBG подобається це.
  17. Румато Эсторский

    Румато Эсторский Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    115
    Не решат потому как прекрасно понимают,что в Ростове их не примут на ПМЖ.Точнее принять их конечно могут,только вот жилищные условия и паек им очень не понравятся:smile_8:.
    И что,забрали все огнестрельное оружие под ноль,включая полностью все гладкое,-или выкупили у населения за деньги отдельные образцы нарезного,пусть и принудительно?
     
    HBG, Boris Pryanikov та Yuber подобається це.
  18. Володимир84

    Володимир84 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.464
    Адреса:
    Слобожанщина
    Вибачте, а що Ви в цьому напрямку робите?
    Не варто рівняти авто зі зброєю, бляхери на авто виїхали і клаксони тиснуть, і то толком на виході там якийсь не докомпроміс знайшли. Скільки тих бляхів в полях побросали)))))). А зі зброєю так не вийде, як тут не дьоргайся. По Вашому власникам зброї треба зі зброєю виходити та на гачки тиснути (типу як бляхери на клаксони)!!!???)))))))
     
    HBG, Boris Pryanikov та Yuber подобається це.
  19. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    Не треба так нервувати і не треба сратися один з одним.
    Потрібно:
    1. Створити справжнє об'єднання власників зброї
    2. Домогтися короткостволу з носінням

    Саме просте, що може зробити будь-яка людина - це переконувати оточуючих з цих двох питань.
     
  20. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Думка слушна. Проте, з огляду на мізерну зацікавленість у цьому широких верств населення, приречена на провал! ІМХО.
     
    HBG та Boris Pryanikov подобається це.
  21. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.695
    Всё намного проще,на следующих выборах нужно головой думать,вернее тем что в голове. А поки маємо,те що маємо.
     
    Володимир84, HBG та Чиж подобається це.
  22. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    І так і ні. Поки електорат проти, політик не буде ризикувати рейтингом. З іншого боку, ідейних противників кс мало, а основній масі все пофіг, тож політична воля може спрацювати.

    Але якщо народ буде не проти кс, це облегшує задачу в рази.

    Ще мені здається, що нова асоціація не за горами. Можна підтримати її фінансово.

    Можно брати участь у мітингах.

    Ось власне три речі, які може пересічний власник зброї. Комусь зусилля однієї людини можуть здатися малими, але помножте на сто, тисячу, сто тисяч, мільйон. Абсолютно підйомна задача.
     
  23. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    В цьому є сенс!
     
    art.k подобається це.
  24. Володимир84

    Володимир84 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.464
    Адреса:
    Слобожанщина
    Я спокійний, спілкуюсь чемно та коректно. Але таки, які Ваші рухи в цій ситуації, окрім писати на форумі. Питання без будь яких підколувань.
     
  25. Володимир84

    Володимир84 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.464
    Адреса:
    Слобожанщина
    Так тут й до реформи були суворі вимоги.
     
  26. art.k

    art.k Feldwebel

    Повідомлення:
    1.179
    Адреса:
    Днепр
    Я вже відповідав на це питання нещодавно.
    А що ви робите і за яким правом так наполегливо ставите мені запитання? Ви з тих, кому всі щось повинні?