Обсуждение Whites classic c VDI

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем niksat, 13 жов 2015.

  1. Авдей

    Авдей Feldwebel

    Повідомлення:
    256
    Адреса:
    Черкасская обл.
    Ранні сороковки (одна зних у мене) на 6.6 кгц. , потім пішли на 8 кгц. ( можливо трохи помиляюсь)
     
    Саня ZP.UA подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. Штаны для прогулок, кемпинга и т.д.. Классический сдержанный дизайн, но в тоже время вполне функцион...
      250 грн.
    3. Открытка Франция начало20 в. Феррол шлюзы в доках верфи, размер 8х14 см.
      30 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Тактический рюкзак "Assault" от немецкого бренда Mil-Tec. Собственно говоря всем известный девайс от...
      1749 грн.
    5. 5 см. Х 10 м. Пересыл на покупателе Новой почтой , Укрпочтой
      300 грн.
    6. Длинна где-то 15 см. Судя по всему 3.5-4 крат. Имеется трещина скраб на переднем стекле. На роботу н...
      1000 грн.
  3. JohanBer

    JohanBer Oberschütze

    Повідомлення:
    21
    Адреса:
    Житомир Покровская 36а
    Доброго дня камради ,допоможіть будь ласка .Включив прибор він виє нінащо не реагує VDI нічого не показує з катушкою і без те саме , до того все було добре
     
  4. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Очевидно що прилад або не має достатньо живлення, або зламався. Перевірте джерело живлення. Якщо воно нормальне, то або з усним описанням до екстрасенсів, або з приладом до майстрів...
     
    JohanBer та alex.harkevitch подобається це.
  5. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Звяжіться з Ніксатом. Він допоможе вирішити цю проблему.
     
    Gviga та JohanBer подобається це.
  6. JohanBer

    JohanBer Oberschütze

    Повідомлення:
    21
    Адреса:
    Житомир Покровская 36а
    Вітаю,а які показники VDI на золото на мід.ь
     
  7. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    468
    Адреса:
    Центр України
    Що стосується золота то все залежить від форми, величини і положення цілі в грунті,зазвичай це те саме вді що на фольгу,на золоте кільце буде трохи більше +18-+21,а на сережки і кусочки від +7 до +14.Мідна моднета від +45 до +73,знову ж залежить від величини,складу вмісту металу і положення в грунті.Вайс загалом не для золота,тим паче кусочків,хоча кілечко дерне на раз-два(було).А взагалі візьміть прилад і потестуйте самі на різні цілі,так краще запам"ятається.
     
    JohanBer подобається це.
  8. JohanBer

    JohanBer Oberschütze

    Повідомлення:
    21
    Адреса:
    Житомир Покровская 36а
    Дякую за відповідь
     
  9. M_P

    M_P Feldwebel

    Повідомлення:
    210
    Адреса:
    Киев
    Доброго дня. Может хтось стикався з особливостями налаштувань вайтса для умов розмінування ( більше перевірки й пошуку вопів) в умовах сьогоднішнього стану, то може підкаже. Зразу обумовлю, що попросили детектор на заміну військовому, бо той важкий, й прибор й батареї до нього, віддав свій, там більш потрібний.
    З повагою.
     
    alex.harkevitch подобається це.
  10. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    759
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Думаю если на место кнопки пина, поставить переключатель. То будет нормально. И в том режиме работать. Я. Т. Д. С ув.
     
    M_P подобається це.
  11. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    759
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Ну а для залегших на большеи глубине железяк,обычныи режим.
     
    M_P подобається це.
  12. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.556
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    На крупные железяки обычно все МД пищат цветом в режиме дискрима, сам неоднократно откапывал ВОПы с прошлой войны. А вот на современные мелкие, типа "бабочек", которыми кацапы дистанционно минируют - я хз, надо проверять на месте.
     
    alex.harkevitch, gans1969 та M_P подобається це.
  13. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Ніколи не ходив по війні... Але відголоски знаходив часто. І в звичному режимі.
    Нинішні вибухові пристрої в переважній більшості металеві, але є й пластикові з невеличкими металевими детальками (я думаю що з кольорового металу), і для таких "цяцьок" звичний режим саме те що треба...(як на пошук монет і ювелірки) І крупніші металеві пристрої звичний режим теж добре знаходить.
     
    Останнє редагування: 23 тра 2022
  14. M_P

    M_P Feldwebel

    Повідомлення:
    210
    Адреса:
    Киев
    Є сумніви на рахунок звичайного режиму, бо великі вопи будуть перевантажувати прибор і він буде сліпнути, а це для хлопців критично, можуть пропустити . Якщо зменшувати чуйку , то можна пропустити мілке з пластиковими корпусом....тож вагаюсь , які поради дати....треба і те і те, а для арти важливий час, вони по півдня ходити не можуть, вишукувати... приїхали, відпрацювали, поїхали.. але дякую за увагу до питання))
    З повагою.
     
  15. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Хочу з вами не погодитись. Ще ніколи прибор не сліпнув на крупні предмети. Навіть в притул не було ніяких проблем. Може видавати "Оверлоу"(перегруз), але не сліпне, і звуковий сигнал все-одно йде нормально. Тому я думаю його можна використовувати в звичайному режимі. Для розмінувань застосовують імпульсні прибори з високою частотою і невеликою котушкою, щоб бачили навіть дрібні цілі. Там інша специфіка пошуку, і той хто завжди вів пошук з імпульсником має звикнути і навчитись шукати з IB металодетектором.
     
    Останнє редагування: 24 тра 2022
    M_P подобається це.
  16. Yarek

    Yarek Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    297
    Адреса:
    Тернопільщина.
    Камради, у мене з Вайтсом був такий випадок. Вже про нього і встиг забути. В лісі, лісі темному, на глибині 10-15 см лежали купкою, насилені як намисто на ржавий дріт 26 чи 27 конячих підков. Вайтс над ними просто "сходив з розуму", (котушка 20 см на 15 кГц). Коли підняв котушку десь на 40-50 см, був чіткий кольоровий сигнал. БГ десь приблизно в межах 3-3,5.
     
    alex.harkevitch подобається це.
  17. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Це нормально. Великий об'єм металу на невеличкій глибині, прибор буде дуріти. Я теж знаходив більше десятка підков до величезних вагових коней (на теперішніх коней йде одна така підкова на два копита одразу), нанизані на дріт. І теж прибор просто казився. Велика чутливість прибора дається в знаки.
     
    Yarek подобається це.
  18. Молодой Копач

    Молодой Копач Obergefreiter

    Повідомлення:
    114
    Всем привет! Сделал тест в чернозёме, на пятак, денарий, одну копейку царскую, 20 копеек серебром и на 5 коп ссср. Решил сюда скинуть видео да и тему не много продвинуть)
     
    gans1969 подобається це.
  19. VVB10

    VVB10 Oberschütze

    Повідомлення:
    136
    Адреса:
    Тернопіль
    Між котушкою і монетою є метал. Металошукач пищить коли близько до землі проводите котушкою над тим місцем де лежала монета.
     
  20. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.913
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Підлаштуй грунт,щоб не реагував на яму.
     
  21. VVB10

    VVB10 Oberschütze

    Повідомлення:
    136
    Адреса:
    Тернопіль
    Поясни.
     
  22. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.913
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Незнаєш як грунт відлаштувати?Викопуєш яму,махаєш над нею датчиком вліво,вправо,можна в зворотнтому порядку.Крутиш регулятор БГ (при цьому не перестаєш махати,)поки неперестане пищати на яму.Зрозуміло ?:D
     
    aso90807, alex.harkevitch та Gviga подобається це.
  23. VVB10

    VVB10 Oberschütze

    Повідомлення:
    136
    Адреса:
    Тернопіль
    Грунт до чого?
     
  24. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.913
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    І мова ні при чому :D.Регулятором БГ,відлаштовуєш грунт щоб МД не реагував на яму.Тобто правильно налаштовуєш грунт.Починай читати з першої сторінки,є десь написано.
     
    Останнє редагування: 24 гру 2022
    alex.harkevitch подобається це.
  25. VVB10

    VVB10 Oberschütze

    Повідомлення:
    136
    Адреса:
    Тернопіль
    Подивися відео.
     
  26. Молодой Копач

    Молодой Копач Obergefreiter

    Повідомлення:
    114
    Металла там нету ,перед этим проверил место где проводил тест, металлоискатель срабатывал иногда на телефон, грунт настроен от Фертитта , не от ямки..