Обсуждение Whites classic c VDI

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем niksat, 13 жов 2015.

  1. тимвал

    тимвал Oberschütze

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    бориспіль
    Хтозна, при повільній проводці наче тихо поводить, кабель добре закріплений. Вона з першого разу так себе поводила, перший раз коліно сильно прогиналося, зробив з вулилища - прогинається але трохи- при русі. Гадаю що боковий рух котушки на держаку.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    2. Доброго дня. На продаж котушка деус Х-35,(элiпс) з балансиром. 7000грн. 0686894841 Юрiй
      7000 грн.
    3. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
  3. Молодой Копач

    Молодой Копач Obergefreiter

    Повідомлення:
    114
    Хех,какой у вас грунт? У меня чернозём,вышел я на поле ораное потестить и настроить прибор так что вышло с катухой дд32 на 12 кГц 5 коп СССР поздние советы 35 см не берет, берет 32 см в грунте ну это максимум,а на серебро 20 коп 1987 года вроде то 30 см легко и на деньгу 1735 года тоже чётко 30 см в грунте
     
  4. Лясник

    Лясник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    45
    Повідомлення:
    1.062
    Адреса:
    Волинь
    Черный песок.Катушка 30х12 - 48 см. в земле на ту же копейку.
     
    Авдей та parovozFD подобається це.
  5. Молодой Копач

    Молодой Копач Obergefreiter

    Повідомлення:
    114
    Вот думаю что может быть или Чуйка на приборе впала или грунт тяжёлый,ну всеравно я не трамбую ямку которую закопал и так присипал это уже плюс прибору,а 5 коп СССР 32 см и все, а царизм 30 см четкий сигнал значит и глубже возьмёт царизм, а почему так((
     
  6. Молодой Копач

    Молодой Копач Obergefreiter

    Повідомлення:
    114
    Вот у людей 35 см на 5 коп в чернозёме и берет, а у меня нет(
     
  7. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Спробуй трошки чуйку зменшити.На глибині не позначиться суттєво.
    І ще:
    Якщо не сильно надоїдливе покрякування,то я на таке навіть уваги не звертаю.На одному участку поля може трошки крякати-чуйку зменшую,на іншому аж занадто тихо-чуйку добавляю.
     
    Maus M, kantakuzen, parovozFD та 2 іншим подобається це.
  8. тимвал

    тимвал Oberschütze

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    бориспіль
    Монетку може на ребро кладете? Кажуть тоді чутливість знижується.
     
  9. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Щоб глибоко шукати,треба ретельно вивчити грань максимальної чуйки на своєму приборі.Тобто:не 6-7-8-9-10
    А знати ту грань,до якої глибина добавляється,і перекрутивши яку,глибина починає падати,з супуткою ложнячків.
    Повітряна перевірка не рахується.Перекрутивши грань,в повітрі може брати глибоко,а в грунті навпаки мілко.Треба шукати ту грань тестуючи в грунті.І ТІЛЬКИ В ЧИСТОМУ ГРУНТІ.без будь-яких перешкод (дрібне залізо,гарячі камені,і т.д.).
     
    Останнє редагування: 12 бер 2019
    gans1969, PVados, Авдей та 2 іншим подобається це.
  10. тимвал

    тимвал Oberschütze

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    бориспіль
    Бг 3.5 , порог 8, чуйка 7.5, ще зменшувати чуйку? Покрякування не заважає, але боюсь потрібний сигнал з-за нього пропущу.
     
    Останнє редагування: 12 бер 2019
  11. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Зменшуй по трошечки,по міліметру.Глибина не зменшиться,а може навпаки добавитись.
     
    Авдей, бол та тимвал подобається це.
  12. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Ферит вирізається на якій поділці грунта?
     
  13. тимвал

    тимвал Oberschütze

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    бориспіль
    Феритом не користуюся, руки не доходять, відлаштувуюсь по мм на місці від груту до зникнення сигналів, а потім граюсь- балансую з чуйкою і грунтом.На вибитому полі сигнал зловив, сантиметрів 70 вирив а сигнал йде, плюнув і закопав)).
     
    alex.harkevitch подобається це.
  14. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    І все ж таки знайди ферит,і спробуй.Скажеш на якій поділці вирізається.Тоді відпустиш грунт на пів поділки,(тобто якщо ферит вирізається на 3,то відпускай до 2,5,якщо на 3,5,то відпускай до 3).
     
    gans1969, Авдей та тимвал подобається це.
  15. Молодой Копач

    Молодой Копач Obergefreiter

    Повідомлення:
    114
    Конечно не ставлю на ребро монету только плоско))
     
  16. Молодой Копач

    Молодой Копач Obergefreiter

    Повідомлення:
    114
    Помню когда первый раз тестил прибор по телефону из Николаем то 35 см при чуйке 9 брало хорошо 5 коп СССР в грунте,грунт до 2 был не помню ну не больше 2
     
  17. тимвал

    тимвал Oberschütze

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    бориспіль
    Мені повідомлення ось сього камрада сподобалось
     
    Ваня_, бол, Ацетил та ще 1-му подобається це.
  18. Молодой Копач

    Молодой Копач Obergefreiter

    Повідомлення:
    114
     
  19. Молодой Копач

    Молодой Копач Obergefreiter

    Повідомлення:
    114
    Вот именно также прибывал,сейчас пойду опять попробую настроить чтобы брало
     
  20. тимвал

    тимвал Oberschütze

    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    бориспіль
    Інструкція з відео Харкевича: 1) чуйку на 5.5-6 . 2)Ставимо порог на 8. 3)Вирізуємо цвях - попереднє налаштування дискріму до покрякування.4) Вирізуємо феріт грунтом( вирізався на 2 відпускаємо до 1.5)- пів поділки.5) Чуйку до легких ложняків// Грунт не більше ніж на одну поділку загрублювати=>, а відпускати не більше чим на пів поділки<=, відпускаємо після вирізки феріту.
     
  21. Молодой Копач

    Молодой Копач Obergefreiter

    Повідомлення:
    114
    Спасибо,я уже сходил геть почучуть добавлял и отпускал чуйку и грунт, делал я так зарыв 5 коп СССР 35 см при грунте 3 Чуйка 6 не видит добовлял геть почучуть пока он не начал видить,добовлял по милиметру,ну воля,грунт 2,4 Чуйка 8,4 видит ну покрякует вди +55 +61 чучуть отпускаю грунт, чуйку чучуть добавляю и четкий сигнал +56 +65( на 5 коп СССР в грунте 35 см зарыл) зарыл 20 коп серебром 1879 года на 30 см (размером 15 коп СССР) тоже видит и деньга также видит 30 см)))вообщем такие настройки получились дискрим 1,6 грунт 2,3 порог 8,4 Чуйка 8,8 и прибор стал стабильнише.Всем спасибо что писали как настроить))
     
    PVados, Авдей, OLMO28 та 4 іншим подобається це.
  22. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Грунт відпускати можна й більше,тільки якщо він (грунт) легкий.
     
    PVados, Авдей, Молодой Копач та ще 1-му подобається це.
  23. BOBK

    BOBK Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    157
    Адреса:
    Днепр-сити
    Сегодня взял в товарища фишера блек провел тесты по глубине с моим вайтсом с катушкуой 20см 15клг. настройки фишера как рекомендовал борсук в своих видео ,даже глубинный режим включал НО пятак ссср до 27см берет а вот 30см уже не видит(хрукает но сигналом назвать ето нельзя) ,...моя малышка естественно видит 30см и вди показывает но в напряг ,,,с одной стороны сигнал есть с другой теряется .,,.не знаю как продавцы утверждают что фишер берет 35 см на пять коп, 30 ето придел НО мне понравился в нем дискрим намного лучше вайтса ,ржавчину отсекает хорошо. настроек море, хороший приборчик .
     
  24. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    759
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Вот очереднои динар .серебром .Фотка хр.нь получилось\извиняюсь\ . ,Не глубоко ,Вди 9-12
     

    Images:

    IMG_20190317_185613.jpg
    alex.harkevitch та Саня ZP.UA подобається це.
  25. shanik

    shanik Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    129
    Адреса:
    Луцьк
    Якщо ВДІ 9-12 то, скоріше за все, це лита копія з олов'янистої бронзи. Так званий лімесний денарій.
     
    zhura подобається це.
  26. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    759
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Нетушки ,не оловобронза а =серебро. и я их не мало находил :D. А лимес\ы\ я знаю какие они бывают :p.Специально для Вас\shanik\ =надо меньше верить ВдИ