Обсуждение Терминатор ПРО от dendetect

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Sweger, 4 лип 2015.

  1. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    чернівецький
    Ты ще не запчихав я тут несплю чикаю колиж Юра запшика и фото выставе а вин . лыш банков налюбуваться не годен..:eek::D:beer:
     
    SAB78 подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Сумка, использовал как сумку для находок. Крепкий материал. Хороший крепкий ремень. Удобная. Ещё дол...
      125 грн.
    3. Паспорт на російській мові. Сторінки є всі. Стан по фото.
      100 грн.
    4. Багатофункціональна лопата допоможе справитися з завданнями які звичайній лопаті не під силу. Наприк...
      350 грн.
    5. Матеріал: метал Розмір (зовнішній): 98х63х21 мм
      105 грн.
  2. yorg38

    yorg38 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.320
    Адреса:
    Україна
    :D:beer:
     
    SAB78 подобається це.
  3. SAB78

    SAB78 Feldwebel

    Повідомлення:
    413
    Адреса:
    boybond78@gmail.com
    Юра а шо там із температурним режимом. Ну в смислі шо при мінусі не получиться,так розумію нада тоже придержуваться. В домі не сильно хочеться напшикать
     
    роман25 подобається це.
  4. SVETLOV25

    SVETLOV25 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    450
    Адреса:
    Украина
    Ребята,может кто подскажет где купить вот такие штуки? upload_2017-2-22_9-16-56.png
     
    iks- подобається це.
  5. хаджи66

    хаджи66 Oberschütze

    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    г.Харьков
    Вот номер, он печатает на принтере. Изготавливает блок 18650 с преобразователем 21 вольт, может сделает вам, позвоните 099 752 64 12 Алексей!
     
  6. хаджи66

    хаджи66 Oberschütze

    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    г.Харьков
     
  7. Александр 3470

    Александр 3470 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    197
    Адреса:
    украина
  8. хаджи66

    хаджи66 Oberschütze

    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    г.Харьков
    И вот эти держатели.
     
  9. baxxter

    baxxter Gefreiter

    Повідомлення:
    49
    Адреса:
    киевская обл
    Согласен- мой прибор весит около 2кг, хожу по 8часов в день и нормально, хотя добрая половина с вас меня поборет на правую руку)-балансировка! Я сразу при покупке уговаривал Дениса вывести мне 2 провода. Кроны - не признавал.
     
    Burgut, iks-, yorg38 та ще 1-му подобається це.
  10. baxxter

    baxxter Gefreiter

    Повідомлення:
    49
    Адреса:
    киевская обл
    Согласен- мой прибор весит около 2кг, хожу по 8часов в день и нормально, хотя добрая половина с вас меня поборет на правую руку)-балансировка! Я сразу при покупке уговаривал Дениса вывести мне 2 провода. Кроны - не признавал.
     
    yorg38 та SAB78 подобається це.
  11. Валічок

    Валічок Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    140
    Адреса:
    Кам'янець- Подільський
    роман25 та Паша Бойко подобається це.
  12. Паша Бойко

    Паша Бойко Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    599
    Адреса:
    Україна
    Добре утро.Бо тільки проснувся.Мужики вибачте шо не по темі.Але думаю в житті поможе.Застереження яке поможить в житті.Ось вобщем вчорашня історія з моєю участью.Товариш на ОЛХ найшов оголошення продажу тракторця з навісною облудою за 400 уе.і рішив придбати його.Здзвонився з продавцем і договорився про купівлю.Продавець по голосу немолодий, вічливий мужик,по розговору приятний (ну на пример общенієм похож на нашого Дениса).Так от той продавець розвів товариша ,шо той зробив предоплату 100 уе як гарантія і страховка купівлі-продажу трактора.Тут вчора утром звонить продавець і каже шо йому до вечера потрібні ще 100уе шоб віддати якісь там борги і просить товариша або приїжати забирати трактор до вечера,або він переведе назад йому залог 100уе.Бо у нього є "месний"кліент.Думав шо товариш скине ще 100 баксів.Товариш відпрашуеться з роботи,находить мікроавтобус у який погрузят тракторець,бере гроші і просить мене поїхати помогди з погрузкою.Я вчора був вихідний тому согласився.Дорога виявилась далека 800 км в дві сторони.З Полтави і аж до с.Баранівка Сумської обл.Глухівського району.Приїхали ми по 2-х навігаторах в те село з 3 хат у 22-30. Їхали по весняному бездорожью і ямах.Товариш набирає номер продавця,той бере трубку і каже шо це все розвод і спокійно починає успокаювати мого товариша шо він не перший і не останній і шо у тій Баранівці були такі самі барани як і ми.Назад приїхали у 7-00 утра.Трохи поспав і рішив тут відписатись.Комради не робіть ніколи передплату великими сумами і не будьте баранами як ми приїхавши у с.Баранівка за 400км.
    PS. Поїздка обійшлася 6700 грн.(5грн/км= 4000 , 2600 перевод.і 100грн кофе в дорозі.
    Плюси.Подивилися на неньку Україну,поспілкувалися з нашими пограничниками(бо це село за 5 км від границі). Ну і не просиділи дома на дивані.
     
    Останнє редагування: 22 лют 2017
    Иван1974, Вован Чик, Burgut та 6 іншим подобається це.
  13. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    чернівецький
    Це класний спосиб но эк вариант комрад наклеяв двостороний скотч вже другий рик ходе каже шо супер скотч мякий и смячаэ удар об ками
     
    Паша Бойко подобається це.
  14. Wodan-Gora

    Wodan-Gora Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    616
    Адреса:
    Львів
    Эх Паша поки будуть такі як твій товариш то будуть ті що продають ім трактор по предоплаті , моі співчуття і будьте мудрі , не всі люди такі як би ми хотіли думати.
     
    Burgut, pavel2009 та роман25 подобається це.
  15. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    чернівецький
    IMAG1100.jpg
    Да без лоха и жизнь плоха.
    Молодец Паша поучительно .Наберит його скажить шо вин так довго не потяне .на фото мий тракторець зробив сам .
     
    Burgut, SAB78, tichka64 та ще 1-му подобається це.
  16. tichka64

    tichka64 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    283
    Адреса:
    слобажанщина
    Паша! Не ужели Вы еще не поняли что ОЛХ в 90% это лохотрон, с этой же Сумской области часто выставляются микроскопы МБС 10 и 9 по шаровой цене наверно это одна и та же команда.Наказать в принципе можно. Ну а так могу только посочувствовать.
     
    Burgut, Паша Бойко та роман25 подобається це.
  17. Паша Бойко

    Паша Бойко Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    599
    Адреса:
    Україна
    Та я йому тоже це казав.Він же даже не посовітувався ні з ким.Сам узяв договорився і попав.Він мені як сказав про купівлю я зразу насторожився.Шо ціна шарова,шо оці предоплати,ну і їхати хто зна куди до чорта під яйця.Продавець йому сам так спокійно розказав шо він не перший ,шо думав, шо той не приїде сам,а договоряться про пересил по Новій Почті,тоді тому продавцеві ще краще.Незнаю чого.
     
  18. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    чернівецький
    Я вже писав про пин який хотив купить на ОЛХ .така саме вигня була на форуми людина заплатила а пинив нема .
    Одни и ти сами грабли.
     
    Паша Бойко подобається це.
  19. IAMDI

    IAMDI Obergefreiter

    Повідомлення:
    392
    Адреса:
    Сумская обл.
    Да с покупками на такое растояние нунжо продавца проверять, сказать " типо у меня не далеко где-то друг жывет и он сейчас может подьехать с деньгами" и тогда разводилы в основном колятся, просят про предоплату, проверял знаю !!!
     
    роман25 та Паша Бойко подобається це.
  20. IAMDI

    IAMDI Obergefreiter

    Повідомлення:
    392
    Адреса:
    Сумская обл.
    На олх можно канешно ореинтироватся на продавцов которые уже как минимум 2 года зарегестрированы, и то есть такие что зарегистрированы долго а разводят !
     
    Паша Бойко подобається це.
  21. Паша Бойко

    Паша Бойко Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    599
    Адреса:
    Україна
    Ну попали на бабло,то попали.Вже нічого не вернеш.Тут написав із уваженія до всіх вас.Шоб не наступили на ті самі граблі.
    Саме смішне, шо з цієї всієї мутки найбільше заробив водій мікроавтобуса.
     
  22. SAB78

    SAB78 Feldwebel

    Повідомлення:
    413
    Адреса:
    boybond78@gmail.com
    Рома у мене два,один більший другий меньший. Другий правда не доробив ,стоїть без мотора -ніяк не дороблю.
     
  23. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Киев
    Классика жанра, но с поездкой...это вобще попандос.

    Запомните - никаких предоплат, пусть на втором конце провода говорят про кредиты, жена рожает, ребенок в больнице, теща умерла, собаке на операцию надо.
    Маскимум - аванс за наложенный платеж (обычно 100-200 грн), это самый маскимум и то очень много кидают по такой схеме.

    Обязательно гуглить номера телефонов и карт, в гугле есть поиск картинок.
     
    Burgut, роман25 та Паша Бойко подобається це.
  24. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    чернівецький
    Так понеслось .давайте вже про прибор краще а то зашряботили вже поклави ожыли мля вже тахтори пишли и до трахтора мд як присобачить зараз начнут и так уже 400 сотни сторинок накаталы .
    Простому то на рик листать а читать то зо три года траба.

    Так давайте по порядку хто копав шо знайшов з яков катьов ?З ув.
     
    Паша Бойко подобається це.
  25. tichka64

    tichka64 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    283
    Адреса:
    слобажанщина
    Рома, открою маленький секрет: нужно смотреть перед тем как принимать решение, на такой аспект сколько этот продавец зарегистрирован на данном сайте. В основном кидалы с очень малой регистрацией и исчезают очень быстро,второе это от куда дана объява, если с телефона то это настораживает, а если с компа то ФйПи адрес можно вычислить. Но кидалы в основном разводят именно с телефона.
     
    Burgut та Mytno подобається це.