Обсуждение T-Rex turbo от niksat

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем niksat, 16 лис 2017.

  1. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    ви можете вести пошук з чим вам зручно, але якщо маючи досвід з іншими мд (з правильнии діскрімом на низькопровідне) не побачити різницю на практиці неможливо

    щоб не бути багатослівним про роботу даного мд в чорноземі, просто берете цеглу нормальну царську і проводите такий тест з 10 коп рамочником



    по низькопровідних цілях в грунті він фізично не зможе працювати ефективно, вимкните діскрім тоді буде як в повітрі
     
    Останнє редагування: 26 січ 2022
  2. Цікаві лоти

    1. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    2. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    4. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      8555 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
  3. niksat

    niksat Feldwebel

    Повідомлення:
    175
    Так чому б не ввiмкнути 3х тональний режим i не вимкнути дискримiнацiю. Буде все бачити. Та i в однотонi користувачi зi стажем дискрiму лишнього не накручують i все нормально.
     
    evgeny***, Maus2, Авдей та 3 іншим подобається це.
  4. niksat

    niksat Feldwebel

    Повідомлення:
    175
    I до чого тут вiдео з ORX? Що користувачi TREX-a повиннi з цього зрозумiти. Тут обговорення TREX-а а не ORX чи будь якого iншого прибора. Якщо в наявностi вiдео з порiвняльними тестами з участю TREX то викладайте, подивимось. А для iнших приборiв - iншi теми.
     
    Maus2, serega ermolia, OLMO28 та 3 іншим подобається це.
  5. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    можливо ви як автор прибору поясните на який пошук він націлений в діскрімі
    відео для прикладу як знімати тест alex.harkevitch, не звертайте уваги на назву мд, що було під рукою те і взяв

    я все бачив але про низькопровідне в діскрімі це вже було занадто)
     
  6. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    У нас песочка нема. А чернозем. Так с катушкои дд 32 см. на 12 кгц. Пятак советов унюхает на 40 см. С ходу 37 см. Как то так.Наки семечки тоже есть в наличии,
     
    Останнє редагування: 26 січ 2022
    Авдей та alex.harkevitch подобається це.
  7. bdjolar

    bdjolar Obergefreiter

    Повідомлення:
    83
    Адреса:
    Дикий Захід
    А з дд 32 * 6.6 ? :eek:
    Якщо погода дозволить спробую зняти відео. Хоч TiReksa й не маю, Вайтс з вді імхо нічим не гірший :D. З пов.
     
    gans1969 та alex.harkevitch подобається це.
  8. Plazovik

    Plazovik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    698
    Адреса:
    Киев
    Всем здравия!
    Уважаемый, кто понимает зачем он ищет и что он ищет, о таком понятии как дискрим давно уже забыл!
    К вам все прийдёт с опытом, дерзайте!

    У Niksat очень годный и простой прибор, а главное не дорогой!
     
    Maus2, alex.harkevitch та МаксGEL подобається це.
  9. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    в кого є досвід той знає що спина не "залізна", без діскріму довго не походиш нажаль в правильному місці... мова йде не про вартість чи якість, а про можливості мд


    виникло питання конкретно лише до тесту на золото... потрібна зовсім інша робота мд з грунтом щоб він міг "витягувати" меньші монети та низькопровідні цілі як слід навіть на мінімальному діскрімі


    таке варто казати людям, а не тішити їх надіями... в даному випадку все як в приказці "вище голови не стрибнеш"
     
    Plazovik подобається це.
  10. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Ви тут про діскрім, кераміку говорите... Скажу відверто: Ваш ORX навіть на всіх металах в повітрі такого кусочка золота в упор не побачить. Доведіть що я не правий.
    (0.05 і 0.06 гр.)
     
    Авдей та Plazovik подобається це.
  11. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    ви мабуть і вправду не можете зрозуміти про що йде мова, ваш "досвід" з різними мд мабуть дається взнаки, бо 50 кГц з меньшим датчиком точно не побачать такі маленькі самородки краще за руль на 12 кГц...

    яка різниця який мд на відео? тест тяжко повторити?

    тему не хочеться перетворювати в перегони, дискусію про кращий діскрім можна продовжити в ПП, все що хотів донести зазначив вище
     
  12. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Ни чего такого не увидел в том видосе. Раньше пробовал с дд 32 .12 кгц. через тои керпич. То 1копеику ссср. бачить дуже добре.не кажучи вже за 10 коп. ссср..
     
    alex.harkevitch подобається це.
  13. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    в "баньку" давно ходили "паритися"?

    є грунт покраще цегли, з шаром міндобрив зверху, про що ви недавно так усім трубили і раптом як дощем змило... дійшло що попит на послуги впаде адже датчиком чи налаштуваннями мд нічого не зміниш

    а що ви хотіли побачити? я що рекомендував мд? було прохання повторити як на відео, цегла має бути стара і 10 коп це складніша ціль ніж 1 коп

    я з теми пішов, той в кого є розум почує
     
  14. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Все нормально з грунтом.І з датчиками все добре,ну дуже глибоко чують,і з діскрімінацією все норм,з крайнього виїзду на ЧК я король копу.І з замовленнями все добре.
     
    alex.harkevitch подобається це.
  15. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Це ви не розумієте що тут городите... Пред'являєте якісь притензії до мого тесту, наголошуючи на золото, а самі городите в своєму відео 10 коп ссср через цеглину... Чого ви добиваєтесь? Я ж вам ясно сказав, повторіть мій тест на золоті кусочки такої ж ваги, з вашим хваленим ORXсом в повітрі і хоча б на всіх металах. Чи можливо ви моїх слів не зрозуміли? Я знаю ще польську і німецьку мови, можу продублювати...
     
    Maus2 подобається це.
  16. Plazovik

    Plazovik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    698
    Адреса:
    Киев
    Это просто межсезонная истерия, каждый год подобное наблюдаю)
    Сойдёт снег и форум опустеет на всякого рода сообщения ))

    Копайте и не мешайте людям зарабатывать! Тем более продукт топовый! А ориксы ваши кто-то купит, но этих "кто-то" мне, если честно, жаль)
     
    gans1969 та alex.harkevitch подобається це.
  17. Plazovik

    Plazovik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    698
    Адреса:
    Киев
    Niksat-у однозначно респект!!!!
     
    Авдей, gans1969 та alex.harkevitch подобається це.
  18. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    бачу ваша віра в силу прибора безмежна) ви вже осоромились своїми безглуздими твердженнями, я ж казав хочете тестів пишіть в ПП, а вибачення потім в темі залишите

    почніть з whites 5900, mxt, gmt3 тоді дойде про що йде мова...
     
    Останнє редагування: 27 січ 2022
  19. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Мене не цікавить про що ви тут розпинаєтесь... Але всі присутні в темі вже переконані, що ви тут "заблудились"...
     
    solovey_2005 та gans1969 подобається це.
  20. lacis67

    lacis67 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    289
    Адреса:
    Rivne.Ukrein.
    Наскільки я зрозумів-це була не претензія,а прохання до Вас зняти тест з цеглиною,аналогічний відео ОРХ
    Тільки тон і формулювання прохання настільки не вдалі що воно переросло в сварку.
    Навіть маючи Вайтса,я б не ризикнув вчити куди крутити налаштування і діскрім в ТREX того хто з ним копає.:D
     
    Останнє редагування: 27 січ 2022
    alex.harkevitch подобається це.
  21. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Цеглина до грунту немає ніякого відношення взагалі.Подарували мені горнятко під каву,тестував ради хохми,черняхівську металопластику під ним.Всю без винятку чує під ним АДЕКВАТНО.Тестував накопане мною.Щось ще є на торгах https://solovey_1962.violity.auction/item ,дрібніше пороздаровував камрадам.МД трохи інший.Була плата від ніксата 8 років тому,доробив ВДІ метр,і намотав датчик.Черняхівське низько провідне копалось ВДІ до - 6,діскрім чорне вирізав ,6,6 кГц.Кілька років тому,попав в ремонт такий МД,підняв частоту до 13 кГц,був один тестрвий виїзд.На ріллі я заморився збирати їхній шмурдяк (ЧК).
     
    Останнє редагування модератором: 29 січ 2022
    lacis67, Авдей, alex.harkevitch та ще 1-му подобається це.
  22. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Може й так. Але все почалось з претензій до мого тесту на дрібне золото. В своєму відео я показав здатність прибора взагалі бачити такі дуже дрібні частинки золота, яких більшість іменитих, брендових приборів і в упор не бачать... То ж про який тест з керамікою і таким дрібним шматочком золота може йти мова, якщо більшість приборів їх і без кераміки не бачать..?
     
    Останнє редагування модератором: 29 січ 2022
    gans1969 подобається це.
  23. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Через одну цеглину Т-Рекс бачить монету 10 коп рамочнік. Ми пробували через дві цеглини... Через дві цеглини вже не бачить. Кілька років тому я знайшов монету в середині цеглини. Навіть було відео того копу і сам факт знахідки тої монети в середині цеглини. Про-те ютуб зніс цей мій канал... І на тому каналі були десятки тестів на різну тематику з цими приборами. "Старожили" теми по обговоренню Вайтса з VDI добре пам'ятають мої тести.
     
    Maus2, serega ermolia, gans1969 та 2 іншим подобається це.
  24. VVB10

    VVB10 Oberschütze

    Повідомлення:
    133
    Адреса:
    Тернопіль
    Нарешті Ви зізналися що Квазар кращий Т-Рекса.
     
  25. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Даваите попробуем не сорится. У каждого из нас свои, любимыи прибор,со своими достатками и не до учетами. Как извесно универс. приборов нема. Но посоревноватся можно, и даже нуно. С ув.
     
    ysabxe подобається це.
  26. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Квазар немо підводний прибор,з глибиною занурення до 10 метрів, яким я веду пошук ювелірки на пляжах і в воді...
    Це так, для не понятливих...
     
    Авдей та gans1969 подобається це.