Обсуждение T-Rex turbo от niksat

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем niksat, 16 лис 2017.

  1. solist

    solist Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    245
    Я извиняюсь , может немного не в тему. Вот смотрю тирекс в новом корпусе, очень класно смотрится,но обьясните мне тупому почему надписи на английском. У меня к примеру редко получается выйти покопать, долгое время ходил с кощеями ,чего то забыл зашел в меню все на русском и сразу все вспомнил, лицевая панель тоже раньше была на русском потом анг.сделали. Я не пойму, у нас что львиная доля кощеев и тирексов, теперь уходит на экспорт в европу. Не ну если алергия на кацапский, то можно было и на рiднiй мові, чи може в нас рідна уже англійська,і більша частина українців розмовляє англійською. Ні ну було ж усе зрозуміло навіть котам. Навіщо мені оті сенси менси? Мабуть так модніше і більший попит на прилади?
     
    Goga1, mart11, Сергей Чистильщик та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    2. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателяТерминатор Трио-просп...
      250 грн.
    3. Предлагаем вам вот такой прибор - остался от бывшего камрада . Продает внучка после ухода деда в мир...
      650 грн.
    4. Доброго часу доби. Хочу продати, все скопом, дерибану НЕМАЄ. Причина продажі: я за кордоном. 1) Сімп...
      20000 грн.
    5. Фото із стандартним акумулятором для порівняння. Акум на 1000 mA
      150 грн.
  3. Kopatich

    Kopatich Oberschütze

    Повідомлення:
    19
    Адреса:
    Ненька Україна.
    В Кощеї Х-45 доречі, в останніх прошивках добавили солов'їну,дрібничка,а приємно)
     
    alex.harkevitch та lyonchik ZAY подобається це.
  4. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Так легше шукати інфу по настройках... Я про надписи на наклейці, свого роду стандарт... Мова в меню, не всі програматори підтримують кирилицю, згідний щоб писати латиницею ale na ridniy movi)
     
    lyonchik ZAY подобається це.
  5. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.533
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    А каким боком кириллица к программаторам? Программатор зашивает HEX-файл в стандарте INTEL, а внутри этого файла может быть хоть китайская мова. Другое дело - не все дисплеи 16х02 поддерживают кириллицу
     
    niksat подобається це.
  6. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Хай буде так, але суть зрозузуміла що не завжди можна впихнути кирилицю під час програмування...
     
  7. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Англійська мова вважається міжнародною мовою. І частиною цих приборів користуються за кордоном, іноземні користувачі. Тому краще хай будуть написи англійською, ніж москальською. А чотири крутілки, що вони означають, думаю не важко запам'ятати...
     
    aso90807, vovan.975, kiro та 3 іншим подобається це.
  8. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Тишина то какая. Затаились до весны? .Вопросец .=кто какими наушниками пользуется?Или перешли на другие приборы?. Вот как получается,., хотел поинтересоватся одним вопросом,. ,А получилось три в одном(.Алекс кались)
     
    alex.harkevitch подобається це.
  9. Plazovik

    Plazovik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    698
    Адреса:
    Киев
    Неа, не перешли, но отстраиваться я до сих пор не научился))))
     
    gans1969 подобається це.
  10. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Вітаю. Бери любі. Я не переймаюсь якої фірми навушники. Користуюсь всіма які під руку потраплять... Навіть військовими від рації. Бездротові не пробував (шкода гроші викидати), та й думаю що вони так як і телефон будуть давати перешкоди і послаблювати роботу прибора. Але це тільки моя думка... (Навіть присутність поблизу якогось іншого включеного металодетектора, діє на прибор і зменшує глибину пошуку. Хоча візуально так і не скажеш. А от коли проводиш тести на глибину пошуку, то це добре видно.)
     
    Plazovik, FAN-FAN, yorg38 та ще 1-му подобається це.
  11. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Це дуже просто. Відстроюєш діскрім який тобі треба, чуйку ставиш десь на 7, треш якщо він є то ставиш десь на 8-8,2, а тоді грунтом по чуть-чуть вирізаєш фірит. Як тільки фірит тільки-тільки вирізався, то робиш рух ручки назад на пів поділки (приклад: якщо фірит вирізався на 6, то відступаєш назад на 5,5) І все. Прибор налаштований. З ним можна шукати на будь-якому грунті, і не відстроюватись на кожній місцевості по новому.(Я з такими настройками роками веду пошук, не рухаючи ручку грунта. Якщо на якійсь місцевості прибор починає балаболити, то грунт не треба чіпати, просто капельку зменшити чуйку.Якщо занадто тихо веде себе прибор, то трошки добавити чуйку. Але ні в якому разі чуйку не став на максимум. На 9-9,2 максимально. Бо на максимумі він навпаки втрачає глибину.) Прибор відстроюється навіть в квартирі, і далі йдеш собі на пошуки куди завгодно. Але періодично перевіряй грунт фіритом, щоб він не збився.
     
    serega ermolia, Max_2020, OLMO28 та 4 іншим подобається це.
  12. Plazovik

    Plazovik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    698
    Адреса:
    Киев
    Даже вдячный Вам!
    Зробив скріншот, буде інструкція на майбутнє
     
    alex.harkevitch подобається це.
  13. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Я научился легко. Для начала поставил метку для отсечения тяж. грунта(феритом).Потом все от грунта зависит. Катушкои вверх вниз, и кручу грунт.Получается чуток отпускаю грунт. Ну а так, как у всех. Отсекаю гвозди, мелкии голд остается, нак семечка остается. Ну а усиление где то 8.Катушка элипс.....
     
    Plazovik подобається це.
  14. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    От скуки вечерком перепаял наушники. Сподобалось звук. На элепсовиднои катушке получается так. 5 коп. Сср -47см. Денарии серебром 38 см.(воздушныи тест при включеных приборах в доме) . Пятак ссср в грунте ловил 40 см. (на улице(огороде) .)
     
    Plazovik, alex.harkevitch та Авдей подобається це.
  15. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Прибор хороший, але якщо дивитися на VDI то дуже важко, тут скоріше для орієнтації але ніяк не для інформативності...
     
    Plazovik, Авдей, kiro та ще 1-му подобається це.
  16. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    На ВДІ я поглядую тільки тоді, коли дуже гарний сигнал. І все. Веду пошук в основному на слух.
     
    serega ermolia, Plazovik, Авдей та 2 іншим подобається це.
  17. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Якби більше частоти, коли свій міняв то було 12кГц максимум, зараз інший МД і ходжу на 13,5 а переходжу на 20кГц... Миколі потрібно нарощувати частоти.
     
    Plazovik та alex.harkevitch подобається це.
  18. M_P

    M_P Feldwebel

    Повідомлення:
    210
    Адреса:
    Киев
    У меня 20ка на 20.5кГц, то глубина меньше чем 15кГц см -ров на 7 и более шумная и на ямки более чувствительна, для комфора надо чуйку уменьшать, отсюда и глубина падает. Подозреваю что на данном етапе 18-19кГц для прибора максимум.
    С ув.
     
    Plazovik, Авдей, FAN-FAN та 2 іншим подобається це.
  19. Тєх

    Тєх Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    194
    Адреса:
    Сумська обл. м.Конотоп
    Я отстраиваюсь без фермата с помощью вырытой ямки (t-Rex 2) прибор почти год, иногда выделывается по отстройке, но в целом очень даже нечег
     
    Plazovik подобається це.
  20. Тєх

    Тєх Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    194
    Адреса:
    Сумська обл. м.Конотоп
    Ну я по вди ориентируюсь на монеты, или грузики ибо сигнал не уходит по значения вообще , максимум на 1 единицу
     
    Plazovik подобається це.
  21. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
     
    bdjolar, gans1969, Авдей та 2 іншим подобається це.
  22. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    як монетник не поганий мд але про металопластику, золото і самородки ви перестаралися... в грунті або через кераміку чк таке треба тестити

    P. S. щоб в діскрімі низькопровідне почало бачити в землі на такій частоті треба схемотехніка XLT або MXT
     
    Останнє редагування: 25 січ 2022
    Plazovik подобається це.
  23. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Ну не думаю що переборщив. Доки Микола не зробив мені Квазара Немо (підводника), я задіював його Вайтса (а це те ж саме що й Т-Рекс) на пошук дрібної ювелірки на пляжі і в воді. І доволі успішно. Вайтс і Т-Рекс бачать те, на що інші брендові прибори не реагують взагалі... Металопластику теж шукає непогано.
     
    gans1969 подобається це.
  24. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    більшість ходить не по піску, а по чорноземах ще й з шматками кераміки, там на ходовому діскрімі по дрібних низькопровідних цілях (наки, фібули, золото) даний мд буде бачите лише верхові сигнали, глибини навіть на великі монети в 40 см там також не буде (до 30 см), все в порівнянні але такі моменти вважаю слід озвучувати
     
  25. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    В нас не тільки пісок. Ми ж не в пустелі Сахара живемо... Ми ходимо і по чорноземі і по глині... З цими приборами я вже років 8 шукаю. А на рахунок поверхневих сигналів ви дуже помиляєтесь. Він навпаки може пропускати поверхневі сигнали, а глибокі бачити. Щоб шукати поверхневі сигнали, треба максимально зменшувати чуйку і якщо є в наявності треш (в старіших моделях)... В звичайних настройках поверхневі сигнали ідуть в перегруз, і засліплюються.
     
    gans1969, Авдей та Plazovik подобається це.
  26. alex.harkevitch

    alex.harkevitch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Волинь
    Не думаю що у вас більше кераміки ніж в нас... Ви про таку річ, як "Волинська різня" чули? В нас на протязі тих подій зникло з лиця землі сотні населених пунктів, містечок, сіл, хуторів... І ми там ведемо пошук... Там все встелено керамікою і металом. А ви мені тут на свій "тяжкий" грунт скаржитесь...
    P/S. Я не є теоретиком, і не тямлю в технічному принципі роботи тих чи інших металодетекторів. Я є практиком, з багаторічним стажом пошуку, різними приборами.
     
    Останнє редагування: 26 січ 2022
    gans1969 подобається це.