Обсуждение T-Rex turbo от niksat

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем niksat, 16 лис 2017.

  1. kopatel1996

    kopatel1996 Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    43
    Адреса:
    Україна
    6 років хожу і не бачив. думав на пляж побігати.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    2. Доброго дня. На продаж котушка деус Х-35,(элiпс) з балансиром. 7000грн. 0686894841 Юрiй
      7000 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    4. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      6150 грн.
    5. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
  3. februar

    februar Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Черниговская обл, г.Прилуки
    Дорогие друзья! С наступающим Новым Годом!Желаю вам крепкого здоровья и удачи во всех делах! Пусть после ваших находок владельцы дорогущих приборов из-за бугра нервно курят в сторонке!!!
     
    niksat, lesnoi, kopatel1996 та ще 1-му подобається це.
  4. безпилотник

    безпилотник Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    317
    Я так понимаю,что этот прибор будет получше ,глубже Ася -250 с катушкой Марс Тайгер?
     
  5. GraveDigger

    GraveDigger Oberschütze

    Повідомлення:
    27
    Адреса:
    Bessarabia
    А вот будет ли лучше Гаррет Ace 350 вопрос...

    Отправлено с моего Redmi Note 5 через Tapatalk
     
  6. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    759
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Будет
     
    GraveDigger подобається це.
  7. kopatel1996

    kopatel1996 Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    43
    Адреса:
    Україна
    користуюсь тиркексом не так давно але прибор просто звір. хоч і класик рвав на глибину а цей ще краще. перстень по русі вирвав з глубини 30 см + і сигналив дуже впевненно . лупив як концервна банка. дуже добре бачить мелочовку. головне відстроїти правельно мд.
     
    niksat, februar та gans1969 подобається це.
  8. Andrey Butch

    Andrey Butch Schütze

    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Nikolaev
    Доброе утро, правильно отстроить это вы о балансе грунта?
     
    kopatel1996 подобається це.
  9. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    759
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Доброго дня .Кто нибуть подключал другои динамик?А то родным динамиком ,тем более в заднеи крышке не катит .....Постоянно хожу в наушниках.Но в отдельных местах в них не по ходиш.\\Имелось ввиду за Класик с ВДИ .\\Допустим окуратненько всунуть желаемыи динамик в красивыи маленькии корпус .И примастерить в подлокотник ..или куда еще .Главное его хорошо слышать и не мешал при маневрах \допустим лес.\.
     
    Останнє редагування: 10 січ 2021
  10. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    759
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Кто знает номинал динамика посхеме ? ОМ .Ват .
     
  11. bengann

    bengann Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Україна
    Привіт.!!

    Зорієнтуйте будь ласка по безпровідному зв'язку на Тірекс-2, а саме фм-трансмітер і до нього навушники чи щось інше - що саме взяти, щоб без затримок і т.д., бо виїхав Тірекс-2 тай хотілося зразу замовити комплект, щоб отримати все зразу.

    Маю детекнікс, але стоять на іншому мд, якщо що, то можна купити ще один комплект детекнікс, але хотілося б щось бюджетніше.

    І ще питання.. Де можна придбати на нього чохол.?!

    З Повагою.!!
     
    Solidol69 подобається це.
  12. bengann

    bengann Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Україна
    Яка частота і розмір датчика.??

    З Повагою.!!
     
  13. VVS-7

    VVS-7 Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    Адреса:
    west-Galicia/UA/
    bengann гляньте в сторону Бінгле 616. Я ними користуюсь. Непогано і відносно недорого...
     
    bengann подобається це.
  14. beshka

    beshka Gefreiter

    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Україна
    Доброго часу! На тому тижні порівнював свого "динозаврика" з еквіноксом 800.Сказати, що були з камрадом в шоці -нічого не сказати. Снайперкою 16 кГц в режимі турбо на 7-10 см обійшов еквінокса за штуку баксів... Ось вам і аналог.
     
    februar подобається це.
  15. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Доброго здоров'я! То по повітрю чи в грунті такі чудеса? На яку ціль? Снайперка ДД20 на 16 кГц?
     
    Останнє редагування: 13 січ 2021
  16. beshka

    beshka Gefreiter

    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Україна
    В грунті( суглинок) , снайперка 20 :) , сам в шоці... А що вже говорити за камрада. Каже :" Ти мене морально принизив".Денга і п'ятак.
     
    Авдей та Petrkum Petrkum подобається це.
  17. gunslinger888

    gunslinger888 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    381
    Адреса:
    Ukraine
    Да аналоги они такие, комрады вон пишут и деусов нагинает:D. А по дискриму тоже обошёл))?
     
    beshka подобається це.
  18. beshka

    beshka Gefreiter

    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Україна
    Справа в тім, що в мене чітко показував
    +78 (п'ятак), а еквінокс взагалі на екрані нічого не демонстрував:).
     
    gunslinger888 подобається це.
  19. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Честно говоря, мне так и непонятны эти танцы вокруг дискриминации. Сколько исписано страниц, сломано копий, пройдено свар на эту тему. У меня сложилось стойкое впечатление, что чем меньше человек бывает в поле, тем важне для него дискрим. Ну, не могу отрицать, что где-то расположен копаческий рай, и там каждое поле усеяно скифской бронзой, имперской медью, дореформенными советами, и черняховским серебром. А задача стоит - выбрать между этим мусором исключительно золото... Тогда да - без развитого дискрима - ну никак. А в наших реалиях любой цветной сигнал уже интересен. И конечную дискриминацию безошибочно выполнит лопата. Или среди нас есть товарищи, пропускающие в поле цветной сигнал, если циферки дискрима не по феншую нарисовались?
     
    Бродяга 90, Paul_Gudvin, Alex_rv та 6 іншим подобається це.
  20. beshka

    beshka Gefreiter

    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Україна
    Ще й скільки таких, сам після них ходжу .
     
  21. gunslinger888

    gunslinger888 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    381
    Адреса:
    Ukraine
    Дело не в золоте:), был у меня тирекс 15 кгц хороший прибор,глубокий, но почему то он куски кованного озвучивал всегда чистым цветом с вди +30,35, и когда в очередной 100й раз выкапываешь кусок ржавой кованины начинаешь задумываться а зачем тогда это вди с таким дискримом?)). У меня сейчас другой аналог тоже 15 кгц без вди, и кованину он озвучивает в основном черным сигналом в перемешку с высоким, полезных находок не меньше, но вот кованину я почти перестал копать. Но тоесть я могу копнуть такой сигнал, но только по настроению)).
     
    Останнє редагування: 13 січ 2021
  22. niksat

    niksat Feldwebel

    Повідомлення:
    175
    Даже спорить не буду. Но кованину ли только не выкопали? Мож что полезное осталось) Сейчас много кто ходит с дискримом в 0. В основном по КР и ЧК. Все ходят с разными приборами (с пол сотни брендов)) за такими же разными и есть находки. А почему? Потому что сколько приборов, столько достоинств столько же и недостатков. Идеального прибора нет! Знак восклицания к тому что у некоторых камрадов по 5 приборов и похоже это не предел. Но прибор за оператора все равно копать не будет)))
     
    Alex_rv, kantakuzen, beshka та 4 іншим подобається це.
  23. gunslinger888

    gunslinger888 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    381
    Адреса:
    Ukraine
    Я был в числе первых тирексоводов) , ещё раз скажу,отличный глубокий прибор. Было много интересных с ним находок которые впервые им поднял времен Екатерины и Елизаветы. И даже подумываю прикупить вайтс на 6.6 кгц:beer:
     
    kantakuzen, beshka, Авдей та ще 1-му подобається це.
  24. bengann

    bengann Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Україна
    Привіт.!!

    Отримав Тірекс-2 з датчиком 32/34 6,6кгц.. Вага приладу 1600 грам.

    По якості - фірма, магазин, фабрика, завод...)).. , якесь з цих слів...)).., лише позитив.!! На мд приємно глянути, тай взагалі мд приємно взяти до рук.!!

    Але є й один нюанс, як на мене.. підлокітник занизький, здався би трохи вищий. З вищим впевненіше відчуваєш мд в руці.

    IMG_20210116_211439.jpg

    Більше придертися немає до чого.!! Бачив на відео, що прилад гарний, але щоб на скільки, то такого не чекав)). Ніде ні люфта, ні зазора.. вуха датчика, накінечник, болт з гайкою.. все зайшло і стало, як з заводу.!! Вообщем настрій позитив позитивний.!!))

    З Повагою.!!
     
  25. bengann

    bengann Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Україна
    Зробив на скору руку тестик по повітрю, на топорчик 300 грам, для великих цілей і брав його, спробую.

    В однотоні - чуйка 8, грунт 5 - на 12годин, діскрім - що ноль.. що 2.. що 2,5 - майже однаково, тики мики починаються 72-75см., сигнал 60-62см.. В тритоні бере, як і Сікер. Ну, а там грунт покаже.

    Сікер з датчиком 31,5см., 18кгц - зміна фону 60-62см., сигнал - 50см.. Що цікаво, що копнув я його з НЕ меншої глибини, з гарним запасом у повітрі, сантиметрів п'ять точно,

    IMG_20210110_161437.jpg

    бо чув, що сигнал глибокий, тому піднімав датчик над грунтом. Ефект гало.?! Грунт 12-та година, чуйка до упора, діскрім 2., з цими налаштуваннями і оце пробував, вони майже завжди такі, ну там по ситуації..

    Доречі, по топорчикови не підкажете, який період.?! Вага 300грам, довжина під 11см., квадрат вгорі по зовнішній стороні 2,5см на 3,5см.

    IMG_20210116_213645_1.jpg IMG_20210116_214026.jpg

    З Повагою.!!
     
    februar та beshka подобається це.
  26. kopatel1996

    kopatel1996 Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    43
    Адреса:
    Україна
    12 . 32-двойка
     
    bengann подобається це.