Обсуждение T-Rex turbo от niksat

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем niksat, 16 лис 2017.

  1. Olmis88

    Olmis88 Gefreiter

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Луцьк
    Наскільки я знаю то катушка 32 на 6кГц незвсім дружить з Тритоном. Цікаво як буде з катушкою 20 на 15 кГц. Хочу в майбутньому дозамовити
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Матеріал: пластик Всередині наповнювач Розмір зовнішній: приблизно 131х79х39 мм
      75 грн.
    3. Продаю усилитель для ушей катушки Equinox 600/800 на размер дополнительной катушки 15". Был в исполь...
      200 грн.
    4. Продаю механизм для складывания блока управления металлоискателем Minelab Equinox 600/800. Для удобс...
      300 грн.
    5. Багатофункціональна лопата допоможе справитися з завданнями які звичайній лопаті не під силу. Наприк...
      350 грн.
  2. Olmis88

    Olmis88 Gefreiter

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Луцьк
    І ще цікавить чи є в когось досвід з тим як подружити Тритон з карбоновою штангою
     
  3. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Все дружить) А на випадок "не дружить" є однотон - звичайний вайтс)
     
  4. Olmis88

    Olmis88 Gefreiter

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Луцьк
    Наскільки зрозумів, то Тритон в режимі Turbo працює так само як і звичайний Вайтс? І в однотоні T-rexa катушка 6.6 буде працювати аналогічно однотонному Вайтсу? А 20тку з 15 кГц доцільно використовувати тільки в трьохтональному режимі?
     
  5. Olmis88

    Olmis88 Gefreiter

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Луцьк
    Ще хотілося б від себе добавити про "T-rex turbo". Металошукач дуже хороший - кращий з тих, якими користувався. Пробував розхвалений garret ace 250 і з штаткою і з Нел Торнадо, так скажу - мені не зайшов, сигнал сильно тупить, підлокітник взагалі інструмент інквізитора особливо з Нел, гучність не регулюється, ложнячить, та й глибина не супер. Був свій Bounty Hunter Quick Draw Pro - прилад хороший, на штатці, в чорноземі, глибина, по відчуттях, трошки більша ніж у асі 250, швидкий, батарейка тримає годин 20, тихий, зручний підлокітник, добре визначає глибину та хороший пінпоінт, дуже легкий.
    Ходив з камрадом з Minelab X-terra 705. Прилад здався також підторможеним, хоча глибина непогана.
    T-rex же - апарат глибокий і з хорошою дискримінацією. В 90% кольоровий сигнал відрізняється від чорного(якщо співставити звук і показники VDI). + для мене те що він скоріше чорний закине в колір, аніж навпаки, як це є в цифрових приладах. Неподобається тільки його постійне балабоління, але з цим можна жити і до цього привикаєш, ну і можна увімкнути тритональний режим, у якому він тихий.
    Якось так;)
     
  6. Don XandeR

    Don XandeR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    219
    Адреса:
    Kiev
    Мені здається, як для тритона, грунт дуже закручений у Вас.
    В мене, наприклад, в режимі турбо в Т-Рексі і на звичайному Вайтсі з ВДІ, вище трійки грунт не ставлю. В трьох тонах максимум 2-2.5 і чуйка теж на повну.
    В звичайному режимі не треба добиватись повної тиші бо це нереально. Прилад буде часто ложнячити на краях махів, особливо лівого, якщо оператор правша. І навпаки. Бо катушка відхиляється від горизонтальної площини, і прилад реагує на це.
    Інші ложняки відрізняються від корисного сигналу. Вважайте це "фоновим тоном". Ложняки тільки на перший погляд схожі на сигнал від цілі, але корисний сигнал наче "вистрибує" серед ложняків. Тому в 99% випадків його чутно. В решті випадків можна і перевірити. І це чудовий результат.
     
    kantakuzen, Авдей та gans1969 подобається це.
  7. parovozFD

    parovozFD Obergefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    Рубежное
    Наверное от размера катушки зависит, у меня с 40-й грунт на 9, меньше никак. На 2-х приборах.
     
  8. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    від частоти
    20*15 грунт 3-4
    еліпс на 11, грунт 5-6
     
    Авдей подобається це.
  9. Olmis88

    Olmis88 Gefreiter

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Луцьк
    Бачив Kadet1705 тестував різні катушки на глибину, і з цим все більш менш зрозуміло. А от можливо хтось відпишеться по стабільності роботи катушок. Та реакції на росу та стерню. Дуже було б цікаво.
    Дякую
     
  10. S.Serg.

    S.Serg. Schütze

    Повідомлення:
    22
    Адреса:
    Украина
    Катушка 40,грунт 7_8 по росе тихо,по траве бывает при ударе бубнит.В турбо по траве балаболит,но это если по максималке настроить.
     
  11. parovozFD

    parovozFD Obergefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    Рубежное
    У меня крупные, роса по барабану, а стерня, то цепляясь за неё и всякие цурупалки все не молчат, по любому или провод гульнет или штанга шатнет.
     
    kantakuzen подобається це.
  12. AZ555

    AZ555 Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    24
      продані:
    426
    Повідомлення:
    2.646
    Адреса:
    Украина
    Всем привет. Подскажите на сколько большая или нет разница по глубине, больше на крупняке интересует, между катушками элипс и 40-вка? Хожу с элипсом, берет хорошо так все. но вот думаю взять 40вую для некоторых мест по запашкам по войне.
     
  13. parovozFD

    parovozFD Obergefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    Рубежное
    Особого прироста не ожидайте, см 10 может и добавит.
     
  14. Евгений Брагер

    Евгений Брагер Schütze

    Повідомлення:
    14
    Приветствую Камрады. Посоветуйте пожалуйста, какую катушку заказать? Сам посматриваю на эллипс. Копаю 80% лес, остальное поле и мусорки. Маленькую планирую позже дозаказать. Сейчас нужна глубина на монеты и старину, война не интересна. Отличается ли эллипс от руля по глубине? Потому как с эллипсом в лесу проще ходить будет.
     
  15. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    ДД-30 - 7,5 кГц,Каймани з Скіфами ,нервово куроять збоку .Солід чує біля 30см.Колись з таким накопав пяти-рубльовок Н2.
     
    Евгений Брагер подобається це.
  16. Евгений Брагер

    Евгений Брагер Schütze

    Повідомлення:
    14
    Да хочется и мелочуху особо не пропустить. Древнятины у нас не так много осталось, думал что-то универсальное 10-12кГц.
     
  17. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Доброго здоровья. С дд32 на 12 кГЦ чешую без проблем если не на мусорке.
     
    Евгений Брагер та Авдей подобається це.
  18. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    МД початково МОНЄТОСНІК,спинки фібул збирав.Дрібне риже,мінімум 18 кГЦ,в лісах воно відсутнє.Універсальний МД,щоб чув усе,і одночасно, ще не прдумали:D.Вам Еквінокс,Деус потрібен,правда вони не по три рублі :D Тут або рибу їмо,або на щось сідаєм :D
     
    Останнє редагування: 2 гру 2019
    SYRYUS, Евгений Брагер, makuha та ще 1-му подобається це.
  19. Евгений Брагер

    Евгений Брагер Schütze

    Повідомлення:
    14
    Мне просто удобнее будет с эллипсом по форме в лесу, руль не везде просунешь. А эта форма позволяет по кустам пошурудить. Меня больше интересует, уступает ли эллипс рулю по глубине? Эллипс же тоже ДД, я правильно понимаю? По пляжам не хожу, не интересно, поля, луга редко. Поэтому я так и прицепился к эллипсу.
     
  20. VOVA777Lviv

    VOVA777Lviv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Львів
    Ось камрад Кадет свого часу тестував
     

    Images:

    upload_2019-1-27_11-56-34.png
    Petrkum Petrkum та Евгений Брагер подобається це.
  21. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    30 см,це руль?Тоді 25 см.Там ще ніби 20-а є.Я з ДД-32 нормально по лісах шукав.З усього що мотав на Вайтс,саме більше сподобалась 30-ка,по памяті 7,2 кГц,еліпс глибше точно не буде.
     
    Евгений Брагер подобається це.
  22. Евгений Брагер

    Евгений Брагер Schütze

    Повідомлення:
    14
    Всем спасибо за советы! Судя по таблице - примерно одинаково. Мне комфортно с узкой катушкой в лесу. просто я иногда забредаю в такие места, что на четвереньках ползти приходится. )) Глубже и не надо, главное не меньше при более узком профиле.
     
  23. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    Кадет казав що еліпс відрізняєтся від руля кращім діскрімом, тобто, в чорне меньше кидає, але маючи ці дві катухи, різниці в них не помітив.
     
    Petrkum Petrkum та Евгений Брагер подобається це.
  24. Евгений Брагер

    Евгений Брагер Schütze

    Повідомлення:
    14
    Ну тогда эллипс точно закажу, спасибо.
     
  25. S.Serg.

    S.Serg. Schütze

    Повідомлення:
    22
    Адреса:
    Украина
    У руля вес 1кг.тоже нужно учитывать.Элипс будет полегче.Сам хожу по лесу с рулём,жесть.