Обсуждение T-Rex turbo от niksat

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем niksat, 16 лис 2017.

  1. Ваня Дудник

    Ваня Дудник Schütze

    Повідомлення:
    14
    Какой прибор хочете купить?
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Штанга для металошукачів GARRETT усієї лінійки АСЕ, Garret AT Pro, Garret AT Gold, Garret AT Max В к...
      1000 грн.
    3. Новый скуп заводского изготовления из нержавейки 1,5мм. Размеры: длина 290мм Ширина 200мм Вес 1кг Г...
      1500 грн.
    4. Гермобокс состояние хорошее комплект на фото
      500 грн.
    5. Удобный держатель для фонарика или пинпоинтера который крепится на штангу металоискателя. Материал:...
      90 грн.
  2. pavliv

    pavliv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    УКРАЇНА
    Звичайно,що Тiрекса!
     
  3. Volo19

    Volo19 Schütze

    Повідомлення:
    7
    Адреса:
    Г.обухов.ул.киевская.158
    Миколі +++++ проти фортуни м3 (не деловера) небо і земля ..чітке що в одну що в другу сторону +25.а не то+65 то+25 то -10 і гадай .Насилу продав нечуточки нежалію.есть конечно і Вайц від Миколи якому 3 роки ну тритон інтересней ,штанга тоже гут ну хотілось би нижні виступи щоб неложити на акуми поки з піном..катуха 32 *12 саме те що нада. Ще раз дякую.:):):):):)
     
  4. КАСЯ

    КАСЯ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    426
    Адреса:
    украина, ну почти центр
    Имея опыт с приборами, указанными ниже... для перефирии взял тритон, пока не купил деус. Нелюблю пользоваться приборами если поставил в продажу. Что я могу сказать за тритон.... неплохой прибор, если нет денег на более существенное... ну не могу я его отнести, к лучшим приборам которые у меня были.
     
  5. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    467
    Адреса:
    Центр України
    Теж перепробував багатенько приборів,як саморобних так і фірмених.Самий кращий буде той з яким більше ходиш,з півслова починаєш розуміти мову прибора.А цей Т-рекс за такі гроші дуже непоганий прибор,наприклад заводська Аська близько не стояла.Недавно на копі камрад з Аською ходив біля мене,то аж затіпало від іі дзінь- дир-бла-бла.Хай пробачать мене Асьководи.
     
    КАСЯ подобається це.
  6. Ви шановний навчились би розуміти фортуну та користуватись нею, не несли би цей бред. Фортуна має проблеми на важких грунтах але Вашому тритону по визначенню що у землі тобто інформативності, показники сінографа з фортуною це небо і земля, про швидкість, дискрім я взагалі мовчу а ще глянув на відео по глибині то навіть близько до фортуни не стоїть. Фортуна синографом чітко каже на фольгу-фольга, дріт на дріт, монета на монету і нічого не маже якщо налаштована вірно. Не несіть дурню тут, з пов. Відео сторінкою вище доволі інформативне що би зрозуміти що прилад слабенький, швидкість ніяка в порівнянні якщо хочете фортуни та квазара, аналог і вижати з нього я не думаю що вийде щось. Взагалі то фортуна базується на тесоро лобо а швидкість лобо не порівняти з вайтсом на мою думку.
    Классік той да, інша тема по глибині взує той же квазар але порівнювати аналог з цифрою я не став би, у кожного свої задачі.
     
    Останнє редагування: 18 кві 2018
    BART28 подобається це.
  7. niksat

    niksat Feldwebel

    Повідомлення:
    175
    Вы будете смеяться, но фортуна "базується" на вайц классик. Это обговаривалось еще при появлении первой фортуны. Да и на схеме видно (тем кому видно)))). И скорость в цифровом приборе зависит в большинстве не от аналоговой части а от скорости процессора и прошивки.
    Кому "зашел" прибор те довольны, кому другой - тоже прав. А обсуждать и сравнивать разные приборы можно бесконечно. Ходьба по кругу. "Масло масленое".
     
    Старик Похабыч, vovan.975, evgeny*** та 7 іншим подобається це.
  8. Сербин сборщик фортун настаивает именно на том что скопировано с тесоро лобо, я огласил его мнение, не свое так как я не спец в радио деле. Однако в остальном с Вами соглашусь, хотя претензии не к Вам, Вы один из лучших мастеров. Претензии к камрадам которые берутся сравнивать не сравнимое, просто болтают абы болтать не разумом а емоциями. Я много не доволен фортунобумом, но и занижать ее достоинства не стоит тем более сравнивать с аналогами.
     
  9. Роман _11

    Роман _11 Schütze

    Повідомлення:
    35
    Адреса:
    г. Шостка
    А шо це за крутiлка , пiдскажiть будь ласка .
     
  10. gunslinger888

    gunslinger888 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    381
    Адреса:
    Ukraine
    Ну был у меня тесоро лобо вди, что то я не заметил что он шустрее, у тесоро лобо с катушкой 32 глубина такая же как тирекса с дд26,у меня 15 кгц, и да, я читал как Вы свою фортуну х...ми крыли, нахер тогда такой прибор нужен, с его информативностью и синографом, наше дело должно приносит удовольствие а не мозгоё.....во.
     
    Останнє редагування: 19 кві 2018
    vovan.975 та Roman 87 подобається це.
  11. Ну крыл некоторые особенности да, однако копаю с камрадом который вайтс каждый коп кроет, однако копаем. Хотел продать да понял что достоинств больше. Проблемы с тяжелым грунтом а вот дискрим, глубина, скорость не дают охоты продать. Нашли в рексе достоинства, Удачного копа, я не против.
     
  12. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    порог
     
    Роман _11 подобається це.
  13. Роман _11

    Роман _11 Schütze

    Повідомлення:
    35
    Адреса:
    г. Шостка
    cпасибо
     
  14. schaks

    schaks Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    71
    Адреса:
    Тернопільська обл.смт.Вишнівець
    Ось моє відео,прошу не пинати,пропозиції пишіть
     
  15. классно видео снято, один из лучших реальных копов)) коменты тоже отлично. Достойный копоканал может получится.
     
    Yuriy7770 та schaks подобається це.
  16. schaks

    schaks Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    71
    Адреса:
    Тернопільська обл.смт.Вишнівець
    Дякую за високу оцінку
     
    lyonchik ZAY та Блукач подобається це.
  17. Yuriy7770

    Yuriy7770 Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Kyiv
    Достойне відео! По прибору вже дещо стає зрозумілішим!
     
    schaks подобається це.
  18. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Відео однозначно лайк) Щей мене згадали ;), з настройками вже розібрався) Головне щоб начинаючі такі як я, не робили помилку з ферітом. Відстройка грунта тільки на грунті) По відео: Ви говорили що 12В повинно бути якщо меньше то може на глубину вплинути. Якщо я не помиляюсь то Микола говорив що на глубину це впливає, прибор нормально працює від 10 до 16 вольт. П.С. Що за девайст на голові?)

    І таке питання до всіх: Якщо у в вас розряджається літій, як веде себе тірекс? В мене вчора були нереальні глюки, починає сигналити різними тонами, приходилося включати виключати щоб заспокоївся. Грішу на те що розряджаються літії. Зараз поки поставив на зарядку, перевірю.
     
    schaks подобається це.
  19. schaks

    schaks Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    71
    Адреса:
    Тернопільська обл.смт.Вишнівець
    Думаю,що ті
    глюки п
    Дякую,постараюсь в наступному більш поінформувати на прикладі порівняння з іншими приборами
     
    lyonchik ZAY та Блукач подобається це.
  20. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    так і є, але не довго, доки батареї не помруть
     
    schaks та Ваня_ подобається це.
  21. VOVA777Lviv

    VOVA777Lviv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Львів
    Дякую за відео! Непогана зйомка і класна озвучка. Справді рекомендую задуматись за блог на ютубі (якщо є час та бажання):beer:
     
    schaks та Блукач подобається це.
  22. schaks

    schaks Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    71
    Адреса:
    Тернопільська обл.смт.Вишнівець
     
  23. schaks

    schaks Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    71
    Адреса:
    Тернопільська обл.смт.Вишнівець
    І стосовно дивайса на голові,то саморобне кріплення,зроблене із старого налобного фонарика,і автомобільного кріплення для телефона.
     
    Саня ZP.UA та Ваня_ подобається це.
  24. Romagis

    Romagis Schütze

    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Рівне
    Відео крутяк! Тільки про "порог" ні слова. Чи даною "крутілкою" Ваш прилад Микола обділив?
     
    schaks подобається це.
  25. schaks

    schaks Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    71
    Адреса:
    Тернопільська обл.смт.Вишнівець
    Ні не обділив,забув про нього,в слідуючому відео вернусь до цього питання обовязково.Дякую за високу оцінку.
     
    3sstan подобається це.