Обсуждение T-Rex turbo от niksat

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем niksat, 16 лис 2017.

  1. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Ще таке питання, де придбати защиту на катушку і яка підходить? DD26
     
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. Чердачная находка . Белый , гибкий пластик . Температуру держит от 0 до + 60 градусов . Вместимость...
      120 грн.
    3. Зимняя защитная маска Олива оригинал Размер Один для всех. Состояние: б/у. Есть и другие головные...
      200 грн.
    4. Магазин Форт 17Р Нового зразка 9мм Артикул 214-01 16 зарядний Новий в упаковці
      999 грн.
    5. [ATTACH] картон карточка 100 х 150
      14 грн.
    6. (в наявності 4 шт.)
      Для оформления экспозиции, стендов и т. п Пересыл на покупателе Новой почтой, Укрпочтой
      190 грн.
  3. Petrkum Petrkum

    Petrkum Petrkum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Та не потрібна вона там. То зайва вага та збірник бруду та вологи. Я навіть з тих, що були з заводу у захисті познімав. Катушка то розхідний матеріал. А захист від сильного удару все одно не врятує.
     
    Wolfgrey, Gviga та Ваня_ подобається це.
  4. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    в останніх прошивках Микола відстроїв шкалу батареї, брехати не повинна _))
     
    Ваня_ подобається це.
  5. Oleksyii

    Oleksyii Oberschütze

    Повідомлення:
    57
    Чого ніхто незнімає відео про T Rex turbo весь ютуб перелазив знайшов тільки 2 відео і то вони якісь не понятні. Шановний Niksat подаруйте мені прибор і я буду знімати для вас відео:на якій відстані монети бачить, наскільки глибоко в землі він їх бачить, буду присилать відео реального копу і тд.
     
    PANZAR подобається це.
  6. pavliv

    pavliv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    УКРАЇНА
    Ага х.... :p нам всім а не відео.20 сторінок і без кіна :mad:
     
    PANZAR подобається це.
  7. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    А що ви мені подарите щоб я Вам зняв?) ;) Прибор на смітті дуже гарно себе показує, якби однотон то очі з вді не відводив би. Глубину однотону проігрує приблизно 7 см на всьому що тестував в домашніх умовах. Грубо говоря все те саме що вайтс тільки три тона)

    Кіно сьогодні дорого - актЬори, сюжет, декорації... Що ви хочете побачити?
     
  8. pavliv

    pavliv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    УКРАЇНА
    На копі може бути і театр одного актора.Хочеться побачити роботу на мусорі.Побачити і почути може переливи звуку.
     
  9. Oleksyii

    Oleksyii Oberschütze

    Повідомлення:
    57
    Ну то я зроблю я к що мені його видадуть
     
  10. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Якщо буде гарна погода попробую щось відзняти...

    Всі так говорять, а ти купи.(с)
    П. С. Це так слона колись продавали)
     
    Gviga подобається це.
  11. Павел Леденев

    Павел Леденев Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    79
    Ну а вообще как по глубине на пятак советский, заявленную выдает? И как по стабильности?
     
  12. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Заявлено скоріше для 32, в мене 26. Зараз точно не скажу, завтра займусь зйомкою "кіно", побачимо на відео. Якщо не помиляюся то по воздуху десь біля 32-35 било але це не точно) Але я не помилився в виборі між вайтсом і тірексом це однозначно, реально чується шмурдяк, очі на вді не лізуть) Треш на максимумі, загнав мене в цікавості, що там? десь на см 70-80 а там алюміній погнутий десь 10х20... Тай ще було в той день таких сигналів, скоріше це було через те що БГ відстроїв і він попросту не пілікав. Бо коли був грунт 0, він ловив добре, але от такі сигнали я пропускав думав що реакція на грунт.
     
  13. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Ось зняв відео, на той бюджет який мені виділили, цілі також ті що найшов з копом :D Знімав перший раз, як зняв так і буде :) Є побажання пропозиції пишіть.

     
    M_P, maxskype51, Иван1974 та 12 іншим подобається це.
  14. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    спробуйте накрутити поріг на максимум, бо щось слабенько прилад дає глибину ....
     
  15. Volo19

    Volo19 Schütze

    Повідомлення:
    7
    Адреса:
    Г.обухов.ул.киевская.158
    IMG-9c6ef9865f22db2d9107e7662cb5577a-V.jpg
    тоже думав що грунт видрив пив замка на глубине близько 70см
     
    Останнє редагування модератором: 17 кві 2018
    parovozFD подобається це.
  16. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    поріг на максимумі за часовою стрілкою до упору...

    Можливо хтось має таку ж катушку, зробіть тест по воздуху.
     
    Останнє редагування: 16 кві 2018
    serega ermolia подобається це.
  17. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Так і поняв що в мене щось не так, щей Саня ZP.UA намікнув. Помахав і я на сон грядущий, чую не буде мені сну :D В мене показало на 25 коп. ходячки 1992 рік около 22-23 см, но не як вище... Буду Миколі завтра дзвонити, запитаю що це може бути таке.
     
  18. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    орієнтуйтесб на Миколине відео з тестом Вайтс класік з ВДІ
    в режимі турбо результат повинен бути однаковий

    мені ще така катух не приїхала, але різниця з дд 32/12 та дд 20\15, на однакових налаштуваннях 5-7 см.
     
    Ваня_ подобається це.
  19. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Завтра попробую ще поганяти монетки в режимі турбо. Хоча щось мені здається що це я такий "щасливий")))
     
    pavliv подобається це.
  20. pavliv

    pavliv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    УКРАЇНА
    Нарешті!!Ваня ви великий молодець.Щиро вам дякую.Після тестів мені все стало ясно.Прибор на мусорі слабо справляється.Трохи висне.Якщо з моїм висновком хтось не згідний то нехай зніме достойний відос.Може Ваня неправильно відстроїв прибор може Ваня немає досвіду але я йому дуже вдячний за кіно.Камради давайте Вані поставимо лайків бо людина нас почула і виколала обіцянку.Ваня- щире ДЯКУЮ!!!По тесту видно що прибор програє.Чому niksat забив на нас?Час-гроші,ми всі то знаємо але репутація дорожча.Я вже почав дивитися в сторону іншого прибора де майстри спілкуються з клієнтами.Ніксат зніміть кіно на природі вашого прибора,будь ласка!Та скільки можна бути петьою порохом і шифруватись?Камради,пробачте за емоції але то вже повний піз...ц!!!Скільки можна нас ігнорувати?Ніксат, почуйте нас і зніміть обзор тірекса з тестами!Зашкалює просто!Харкевич скажіть свою думку але чур не лизати!На чиїій стороні правда?20 сторінок і жодного кіна від автора-позор!Кому не подобається хай нарешті зніме і покаже що прибор на мусорі не лажає.Дякую
     
    PANZAR, Diversantik та serega ermolia подобається це.
  21. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    нашо вам те кіно, коли вже дивитесь в сторону йншого прилада ?!?
     
  22. strimer

    strimer Schütze

    Повідомлення:
    7
    Адреса:
    Волинь
    А звідки тоді ?
    1. Режим "3 тона" - озвучка черного металла низким тоном, фольга, никель - средним и остального цветного высоким. Глубина на 5коп СССР - 37см.
     
  23. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Можливо це мені так "пощастило", буду дзвонити Миколові, дізнаюся. Головне що прибор на гараниії, хоча хз - бумажок то немає))) А там відправити на профілактику думаю проблем не буде.
     
  24. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    759
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
    Ваня ,может под катушкои был какои нить метал ?Потому и слабая дальность.
     
  25. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Є вже пару догадок, зараз поки експерементую)
     
  26. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Як я вище писав відео знімалося перший раз і багато чого не врахував. Ну що ж по порядку, якщо у вас дома є 5 копійок СССР то наприклад 1952р краще "б'є" за 1980р., 25 копійок ходячок 1992р. краще "б'є" за 2014р.. Феріт то зло) Ніколи по ньому не відстроюйтесь, грунт і тільки він. Взяв сьогодні рулетку зробив точнішу лінійку. В домашніх умовах зробив експеримент на 5 коп. СССР 1952р. і от що маємо:
    Поставив все по максимуму, грун 0 - Однотон - 43см, Тритон - 33см. Це відстань в повітрі де чути сигнал, похрапування додати 2-3см :beer: Пішов далі закрутив тільки грунт до 3 - показники такіж самі +\-. А от при грунті 4, так як на відео Однотон - 38-39см.. Тритон - 29см.., називається загрубив грун :confused: Бачив що з однотом(вайтсом) ходять на чуйці 8, поставив чуйку 8, грунт так і лишив на 4 - Однотон на 5 коп. СССР 1952р. - 35см., тритон на тіж 5 коп. - 27см.. Ось так получилося, експеремент проводив в будинку. Якщо хочете щоб я щось повторив з вище написанного, можу повторити на відео. На рахунок засмічених місць - думаю любий прибор в такій ціновій категорії поведе себе не краще, а навіть гірше, на смітник потрібна снайперка для того вона і робиться.

    Це тест для 32, в мене 26. Думаю 32 і більше може дати)