Обсуждение T-Rex turbo от niksat

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем niksat, 16 лис 2017.

  1. КАСЯ

    КАСЯ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    426
    Адреса:
    украина, ну почти центр
    спасибо за совет))) сейчас напишу ему...
    за катушку 7 от мастера ;) это в классик ВДИ
    снайперка.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    2. Новий,провірений працює
      1000 грн.
    3. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателя Соха C-3TD-M,. Балан...
      170 грн.
    4. Этот недорогой и надежный металлоискатель в рекламе не нуждается. Для пользования им нет необходимо...
      500 грн.
    5. Продам всем известный металлоискатель ПИРАТ. Возможны различные комплектации от собранной платы до п...
      300 грн.
  3. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Я заказав собі катушку 26/12, наступна буде 20/15, а тепер закралися сумніви, може краще було б 32/12 а потім 26/15? В кого є опит з цими катушками яка різниця в глубині між 26 і 32?
     
  4. КАСЯ

    КАСЯ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    426
    Адреса:
    украина, ну почти центр
    по опыту с другими приборами, надо катушку подбирать в зависимости от того где вы ходите и что ищите. что и я делаю постом выше:beer:
     
  5. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Діло в тому що я тільки починаю, опита як такого грубо говоря немає, не знаю що найдеться... Ходив з клоном))) чермет, шмурдяк - загорівся на останьому копі, зрозумів що потрібно щось серйозніше так як гвоздів забагато копалося... Камрадів щоб попробувати небуло і мабуть немає, хіба конспіратори ще ті, хоча малоймовірно... Територія топталася і поляками і австріяками ну і імперією мабуть... Козаки були... Думаю те що можу зустріти, не факт що і пізніші щось попаде так як почав цікавитися то є згадки давньої русі, і ще декількох давніх культур... Тобто що конкретно то не відомо так як некопав, просто як то кажуть для старту, щось універсальне... Через те беру одну катушку а другу вже після конкретних результатів. Якось так.
     
  6. КАСЯ

    КАСЯ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    426
    Адреса:
    украина, ну почти центр
    Всё нормально Ванька... самое главное, что ты попал вроде как не на плохой прибор))) по крайней мере по отзывам, я тут сам сам только второй день:) в смысли в этой ветке:D
    У тебя какое направления поиска Ваня? может что тебе подскажу... а лучше в личку, что-бы тему не засырать. Все мы были начинающими, надо помогать:beer:
     
    Ваня_ подобається це.
  7. zhura

    zhura Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    112
    Адреса:
    Украина,центр
    Добрый вечер!В этой теме мало обсуждений,если интересно почитайте тему с обсуждением Вайтс Классик с ВДИ (это тоже прибор Николая) там обсуждали все катушки которые есть, и есть куча тестов.Если я не ошибаюсь , то 26 и 32 с одной частотой - разница пару сантиметров, а с высокой частотой 26/15 думаю смысла нет брать, лучше 20/15 что-бы по мусоркам и хуторам ходить, ну а если по войне -то 32/6,. Сугубо моё мнение, мнение комрадов может быть абсолютно другим. Вам выбирать и думать.
     
    КАСЯ та Ваня_ подобається це.
  8. zhura

    zhura Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    112
    Адреса:
    Украина,центр
    У меня самого Классик с ВДИ уже 3 года,катуши 24/12 и 32/12 ,доволен всем и глубиной и скоростью ,ну и вообще.:beer:
     
    Ваня_ подобається це.
  9. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Вже заказав і вибрав, в режимі очікування, фільми будуть обов'язково, від розпаковки розпочну свій відео-блог)) Тему з вайтсом прочитав ще раніше, і слідкую за нею, після виходу тірекса завагався між звичайним і тритоном, вибрав тритон... Просто від безділа тільки остається писати)
     
    zhura подобається це.
  10. zhura

    zhura Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    112
    Адреса:
    Украина,центр
    Та всё верно, я бы тоже выбрал Тритон, просто когда брал Васю - Тритонов ещё в природе не было, а теперь с Василием жалко расставаться(много радости принёс) Главное не спеши и постарайся спокойно его понять. Удачи:)
     
    vovan.975, КАСЯ та Ваня_ подобається це.
  11. КАСЯ

    КАСЯ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    426
    Адреса:
    украина, ну почти центр
    Ваня совет тебе дали правильный и катушку которую ты хочешь купить дальше, тоже правильно.... на 32 тебе уже и не нужна, разве что по войне с чистотой меньше.
     
    Ваня_ та zhura подобається це.
  12. Gordan13

    Gordan13 Feldwebel

    Повідомлення:
    520
    32 на 12 кГц. досвід є. А от катушкою на 6,6 кГц. не користувався. В моєму розумінні прибор для війни це, рама.
    6,6 кГц. напевно найкраще відпрацює імперську мідь.
    А от коли читаю війна це 6,6 кГц., виникає ряд незрозумілостей. Прошу, якщо не важко розшифруйте що в вашому розумінні ВІЙНА. Це вопи, танки чи щось інше.
    З повагою
     
  13. Belj

    Belj Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    596
    Адреса:
    Украина
    Це вопи, танки и все что связано с находками на местах боевых действий.
     
    zhura подобається це.
  14. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    466
    Адреса:
    Центр України
    У мене питання чи побажання до шановного виробника,а чи не можна зробити Рекса в корпусі G1910 з більшим екраном бо з віком зір уже не той і приходиться придивлятись чи там + чи мінус.Тай вигляд у прибору був би благородніший.Хай би був дорожче на тих пару сотень,хто розуміє той купить бо прибор дуже достойний.Шось типу такого
     

    Images:

    8299707-5d6cbe68bce39b61bbc225855f5a3e4c.jpg
    zhura подобається це.
  15. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    на тритоні взагалі шкала не потрібна, якщо оріентуватися на звук
     
  16. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    466
    Адреса:
    Центр України
    Та воно то так,з Маскою ходжу по чк і там ті циферки і не потрібні,а от по лісі з Вайтсом то постійно заглядую на вді і таки помагає добре,тай коп з циферками набагато цікавіший.Розумію що в Рекса 3 тони і це дозволить ходити зовсім без дискріму навіть по засмічених дрібним чорним місцях,а ще вді то ще більш точніще буде визначатися ціль.
     
  17. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    я теж так думав, але для прискорення пошуку добре слухаю прилад, вася навчив _)))
    походите з тритоном та зрозумієте про що я
     
    Gviga подобається це.
  18. Belj

    Belj Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    596
    Адреса:
    Украина
    И как вам Тритон после Вайтса?
     
  19. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    в моєму підпису все написано
     
    Антон Пузыревский та Gviga подобається це.
  20. Belj

    Belj Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    596
    Адреса:
    Украина
    :D не обратил внимания.
     
  21. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.642
    Адреса:
    Запоріжжя
    Ваня_ подобається це.
  22. niksat

    niksat Feldwebel

    Повідомлення:
    175
    G1910 еще меньше чем Z80. Так что дисплей большего размера не войдет. А под следующий размер дисплея нужен корпус крупнее чем Z80. Вот такие дела.
     
  23. Reyden

    Reyden Obergefreiter

    Повідомлення:
    248
    Адреса:
    Украина
    Приветствую комрады! Интересует такой вопрос, как прибор ведёт себя на очень замусоренных участках? Так сказать на советских поселухах где много кровельного железа. Как у него с разделением, при учёте что катушка 20/15?
     
    lesnoi подобається це.
  24. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    628
    Який може бути мінімальний розмір феріту для початкової настройки в домашніх умовах?
     
  25. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    466
    Адреса:
    Центр України
    Як на мою думку то феріт потрібен тільки для тестів дома,а в реальному пошуку треба відстоюватись від землі на конкретному місці пошуку.Помітив що в одному і тому місці при сухій і вологій землі баланс буде різнитись,ненабагато але буде.Якщо в суху погоду у мене баланс на 6,9-7,то в вологу менше 6,6-6,7.Виставляю так щоб не було фантомних попискувань на землю,люблю комфортний пошук.
     
    tavr79 та zhura подобається це.
  26. gunslinger888

    gunslinger888 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    381
    Адреса:
    Ukraine
    1см
     
    Ваня_ подобається це.