Обсуждение металлодетекторов T-3X, Т-32, Т-32G, Т-32L, Т-32F, и подобных.

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Хиля, 15 бер 2016.

  1. Bidylino

    Bidylino Schütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    львов
    а если вам не изменяет память то я говорил вам вишлите хоть что нибудь так даже что нибудь у вас небыло в тоже время я узнаю щастливого обладателя вашего прибора. а я опять в пролете. знаете ждать прибор полтора года ето перебор. посмотрите сколько личных сообщений я вам отправил и сколько раз набирал на тел который был включен но чудным образом после моего звонка уходил в недосягаемость. а сообщения прочитаны и проигнорированы?
     
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. Новый комплект двух уровневых подушек Пересыл на покупателе Новой почтой, Укрпочтой
      750 грн.
    3. Тактичні окуляри з поляризацією Daisy X7 Black + 4 комплекти лінз Багатофункціональні окуляри Daisy...
      300 грн.
    4. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      9 грн.
    5. все на фото любые доп фото по запросу
      180 грн.
    6. 14 грн.
  3. Bidylino

    Bidylino Schütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    львов
    в конце концов вы могли б вчера взять трубку на новом номере. и не доводить дела до всеобщего разбирательства так что кроме себя самого тут винить некого. я питался достучаться
     
  4. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    "Что-нибудь" у меня не было, потому что не было денег. И вы это прекрасно знаєте.
    С 9 декабря, 2016 года, и до 16 апреля 2018 года, в личке нет ни одного сообщения. То есть, если верить вашему утверждению про 21 день, то 16 месяцев вы не удосуживались спросить о нём, в личке. Хотя, периодически звонили, и требовали указать сроки изготовления, когда я был в больничке.

    О телефоне я вам неоднократно говорил - звоните по нескольку раз, потому что он теряет сеть, и не всегда принимает звонки. Это знают те, кто мне звонил. Не понимаю, чего вы добиваетесь своими фантазиями?
    Может того, чтобы ваши камрады получше рассмотрели, с кем связались?

    Так это вы звонили! Метко! Меня не было пару минут возле телефона. Так почему же не перезвонили ещё раз?
     
  5. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Панове Хиля та Bidylino, ви хоча б виясняйте стосунки у якійсь одній темі. Все ж вважаю, що до відкриття публічної дискусії вам варто було максимально прояснити ситуацію між собою і спробувати знайти якийсь консенсус. Але, як це не прикро, усі ризики, які виникають у процесі виготовлення замовлення - це проблеми виробника. Скажімо я, теж будучи виробником певної продукції, ніколи не беру передплату, бо доки "гроші не почали ковзати по столу" усі зобов'язання - то лише "декларація про наміри", яка не тягне за собою матеріальну відповідальність. А от якщо фінансування пройшло - тут вже діватися нікуди - треба або поставити продукцію у обумовлений термін і відповідної якості, або повернути кошти з вибаченнями. І ці питання потрібно вирішувати індивідуально. Якщо проблема виноситься на загал - вона у будь-якому разі вдарить по репутації виробника. Бо замовника, який заплатив гроші, не повинні хвилювати наші персональні проблеми, якщо він сам, за доброї волі, не захотів прийняти участь у їхньому вирішенні.
    Одним словом, на скільки мені вдалося розібратися у нагромадженні взаємних обвинувачень, оптимальним буде наступне рішення:
    1. Хиля має повернути замовнику отримані кошти, навіть якщо для цього буде необхідно десь їх позичати, бо ваш конфлікт вже досяг тієї стадії, коли нормальні стосунки стають неможливими.
    2. Bidylino, отримавши заборговані кошти, з огляду на складну життєву ситуацію Хилі, припиняє переслідування виробника у мережі.
    3. Хиля, розрахувавшися з першим кредитором, може спокійно закінчити збірку приладів і за фактом готовності продати їх, погасивши другий борг.

    Якщо запропоноване рішення вас не влаштує, і ви будете продовжувати лайку у мережі, Bidylino залишиться без грошей, а Хиля без репутації, і ніхто у нього нічого не купуватиме - як наслідок, обоє "попадаєте" на гроші. То ж краще не змагатися у публічному звинуваченні один одного, а пошукайте компромісне рішенні проблеми. Ніхто не повинен задарма віддавати свої гроші, але й ніхто не застрахований від важких життєвих ситуацій. Пошукайте компромісу і спробуйте розійтися з мінімальними втратами.
     
    Василь Дятлов, Cladotrix, Авдей та 2 іншим подобається це.
  6. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Wolfgrey, це не я почав обговорення в іншій темі, а Блукач почав "бомбити" мене в темі обговорення Грифонів, копіями повідомлень з цієї теми. Я ж мав відповісти на його звинувачення, в тій темі де він мене намагався зачавити звинувачуваннями в "мошеннічестві".
    1. Позичити таку сумму в мене немає в кого. Я це казав Байділайну. Та й він, в свій час казав, що йому немає в кого позичити, щоб компенсувати мені мої витрати на закупку комплектуючих. А це в три рази менша сумма, ніж я маю віддати.
    2. Думаю що цей пункт не актуальний. Він сам продемонстрував своїм напарникам, хто він, і люди вже зрозуміли, як потрібно поводитись з ним, у випадку якогось інциденту з його виною. А от чому мене переслідує Блукач??? Та ще й в іншій темі!
    3. У мене є два готових прилади. На жаль, ще не можу самостійно вибратися в поле, та викопати ямку на 35 см., для тестування в грунті.

    Я не ініціював лайку. На мій погляд, Байділайно теж не ініціював. Він проінформував людей про те, що я не віддав йому гроші, та попередив про те, щоб не зв'язувались зі мною, не виходив з ним на зв'язок. У нього є на це підстави. Він дійсно, не розуміє ситуації, та легковажно відноситься до того, що йому говорять, та що він говорить. Я це не сприймаю як лайку. Я вже зрозумів що це за людина, тож сприймаю це як суперечку з людиною, яка слабо розуміє, що пише. Це Блукач розкрутив лайку, та ще й чомусь на дві теми! Тому я й подумав, що він мене переслідує.

    На рахунок репутації, я не переживаю. Тільки дороблю блоки Грифона-М4 до тих датчиків, які в мене є. Блукач, це і вам, інформація.

    Я теж так пропонував - продам МД, і одразу розрахуюсь. Але Байділайно вимагає вказати строки повернення! Думаю, що він просто не розуміє.
     
  7. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Хиля получает недельный бан за искажение ника собеседника с целью придания ему оскорбительного звучания - и это речь о человеке, которого Хиля выставил более чем на 3000 грн. уже несколько лет назад. В благодарность за терпение, так сказать.
     
    skidbladnir та Kirchmoser подобається це.
  8. skidbladnir

    skidbladnir Hauptmann

    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Worldwide
    Кто-то видел эти тесты? Интересно посмотреть.
    Вопрос ко всем.